Poslední boj

Kanada, 1996, 94 min

Damian Lee

Mark Sevi

Damian Lee

Vyjimecne tu nesundam film z ucasti Dona zoufalaka wilsonaka i kdyz tahle antihvezda pro mne neni akcni hrdina ale jinak vcelku prijemny teroristycky zetko z docela slusnym Roddy Piperem a az ja obsadim prehradu budu chtit 20 melounu a jednu sexy fotku Maddony film ktery ma kupodivu vetsinu zaberu puvodnich a dej i kdyz nedava smysl aspon neunudi k smrti i kdyz jak musim znova dodat ten radoby hlavni hrdina se fakt neda ale na na nem to nastesti nestoji(21.12.2011)

• SeBig

Panečku to byla zase podívaná. Dragon vrhač nožů, jde zachránit svého otce, kterého drží jako rukojmího zlý teroristi. Hudba která se opakovala celý film byla dobrá, Roddy Piper a ty jeho posprejovaný oči mi připoměli Home alone 3 a nesmrtelnej a neporazitelnej Dragon opět neměl chybu. Ten střih stál fakt za hovno.(24.10.2016)

• skipercak

Bohuzial som od Becka s Wilsonom a Piperom cakal viac. Choreografia ktora by mala byt v tomto pripade tahakom filmu, bola slaba. Film dost nudi. Dragon len beha po chodbach a dava dole teroristov. Znie to sice fajn ale je to naozaj nuda. Pre mna to bol najslabsi Dragonov aj Piperov film.(22.8.2016)