Avalon: Za propastí

(TV film)
  • Česko Za hranicí pekla (více)
všechny plakáty

Po mohutné explozi ostrova se ze dna moře začaly šířit smrtelně nebezpečné bakterie. Parker Stevenson a jeho tým podvodních specialistů musí najít způsob, jak katastrofu zastavit a zachránit tak lidstvo... (oficiální text distributora)

Anderton

Vzhľadom k tomu, že viem čosi málo o paralelných vesmíroch a teórii superstrún z dokumentov na spektre, sa mi scenár tohoto brutal béčka pozdával a som rád, že tvorcovia sa opreli o niečo hmatatelnejšie, ako býva zvykom...Takže za tri...aj umiestnenie na otvorený oceán je vcelku vhodný. ()

Flego odpad!

90 minút absolútnej stupidity, nemožní herci, nemožná kamera, nemožné triky - pozeral som to v telke v nedeľu doobeda, ale toto nemôže baviť ani deti... ()

Arius odpad!

Efekty, herci, scenar a hudba to su faktory o ktorych sa v tomto filme neda ani diskutovat. Absolutny brak. ()

HELLBOY-DB odpad!

Šílená nuda, jeden z úplně těch nejhoších filmů jaké jsem kdy viděl. Kdyby to aspoň s postupem času gradovalo, ale to má asi takový průběh 75 minut nic (pusto, prázdno, hafl blbých keců), pak během 10 minut rozuzlení s velice špatnými triky. Takto si sci-fi nepředstavuju ani v tom nejhorším snu. Lituju ztráty 90 minut. ()