AFC Richmond odehraje poslední zápas sezóny. (Apple TV+)

Niki__Niki

I tímhle seriál potvrdil svoje kvality… v nejlepším se má přestat. I když je to hodně hořkosladký konec a Richmond family mi bude chybět. Kouzelná, milá, motivující a úžasná rodina. Jason Sudeikis je borec, těším se na další jeho projekty, ale tohle už překonat nemůže. Poslední díl dopadl na jedničku a byl opět plný smíchu a emocí. Na konci jsem vypadala jako hráči, když nastupovali na poslední zápas. Tak tedy sbohem. ()

carly

Začalo to tak dobre, a potom prišlo posledných desať minút. Zažila som už veľa pokazených seriálových koncov. Že do tohto zoznamu budem raz radiť aj tento seriál by mi nikdy nenapadlo. ()

66pepo66

Spoilery: Nemôžem uveriť, že som sa dozvedel o konci seriálu doslova tesne pred začatím sledovania poslednej časti. Samozrejme, nečakal som, že to skončí rozprávkovo, pretože tento seriál o tom nikdy nebol. Len ma dosť mrzí, že tomu nechceli venovať ešte aspoň jednu sériu navyše. Osobne to na mňa pôsobí, ako keby sa scenáristi a tvorcovia rozhodli, že vyškrtnú štvrtú sériu a ukončia to už treťou, pričom o tom rozhodli niekedy, keď už mali hotové scenáre k desiatim častiam. Toľko dejových liniek, ktoré neukončili, a ktoré na mňa pôsobia skrátene. Väčšina z nich, väčšina rozhodnutí tých postáv, by mala možno väčší zmysel, keby dostali viac priestoru. Keď už nie sériu navyše, tak aspoň 1-2 časti. Doteraz napríklad nechápem prečo Nathanov odchod z WHU nevysvetlili trocha viac. Ale o to väčšmi nechápem, že by sa on, ako postava a charakter, dokázal uspokojiť s pozíciou asistenta, ktorý evidentne ZRAZU nekecá do taktiky tímu... namiesto toho, aby po ňom siahol iný tím z PL. Veď nikto ho nevyhodil, odišiel sám a jasne všetkým dokázal, že je viac ako schopný taktik aj manažér. To je ako keby Eddie Howe oznámil koniec v Newcastle len tak a uspokojil sa s úlohou asistenta niekde vo Fulhame. Chápem, že seriál je svojský a výnimočný, a aj keď občas poletuje na hranici "gýču" či príliš rozprávkovej vidine sveta, ktorý v reálnom svete skrátka nefunguje, tak sa snaží od ostatnej tvorby odlíšiť. Lenže niektoré tie postavy si zaslúžili viac priestoru aj rozuzlenia. Taká Keeley? Namiesto tej zbytočnej lgbt vaty mohli rozviesť vzťahy s Jamiem a Royom a uzatvoriť to. A keby aj nie, tak tam nechať akýsi náznak s trochou tajomna. Neviem. Vynikajúci seriál, ktorý však podľa mňa tvorcom prerástol cez hlavu, v dobrom zmysle, a začal žiť vlastným životom. Dočítal som sa, že tri série boli plánované od začiatku, len je škoda, že sa toho zľakli a toho svojho "frankensteina" prakticky zabili skôr, ako mu dali šancu naplno sa prejaviť. V tomto prípade môžem finále série a seriálu asi jednoznačne označiť za dokonalý bittersweet ending, aký som u žiadneho filmu či seriálu nevidel roky. ()

William_

Nádherné zakončení 3. série i samotného seriálu, ale nemohu se zbavit dojmu, že to přeci jen bylo trochu uspěchané. Doporučuji si přečíst komentář uživatele 66pepo66, který to krásně popsal. I přes to se jedná o moc pěkný happyend který to krásně uzavřel. ()

• Ted Lasso (Jason Sudeikis) odlétá z Anglie přímým letem do Kansas City z letiště Londýn Stansted. Nejenže z letiště Stansted nikdy žádný přímý let do Kansas City neletěl, toto letiště v roce 2023 nemělo ani žádné přímé spojení do USA. (machonza)