Trenér amerického fotbalu Ted Lasso je najat bohatou rozvedenou ženou, aby trénoval anglický fotbalový tým AFC Richmond. (Apple TV+)

Remivsremi

Výborná ukázka toho, co se dá od seriálu očekávat. Střet dvou rozdílných realit. USA v ENG. Ted je navíc extrémně pozitivní člověk. Což může potenciálně představovat otravnou postavu, která neumí fungovat s všední realitou. Bude záležet na tom, jak se vypořádá s negativními vlivy. Kontrast angličanů a američanů je zábavný a přinese hromadu vtipných situací, když se správně využijí. Od první minuty víte kam ten hlavní příběh asi povede, ale to zatím neberu jako negativum, Překážet a podpásovek tady bude nejspíš dost a je pouze na tvůrcích jak se s tím poperou. Úvod mě ale naplnil očekáváním. ()

Trevor

Viac ako solídny úvod s príchodom nového trénera z USA na lavičku anglického prvoligového klubu bol nevyhnutne slabším úvodom aby sme sa zoznámili s jednotlivými postavami...dúfam že ani tento komentár žiadneho z užívateľov tejto databázy neurazil, nespôsobil mu traumu a nebude musieť kvôli nemu navštíviť psychiatra... ()

Sany33

Príbeh: Tréner šampiónov NFL dostane šancu trénovať priemerný team Anglickej futbalovej ligy. Herecké obsadenie: Ja osobne Jasona Sudeikisa nepokladám za zvlášť dobrého herca a vnímam ho ako herca béčkových komédií. Tu sa mi ale vidí, že má jeho postava celkom veľký rozsah a som zvedavý ako sa tejto roli zhostí. Prevedenie: Som fanúšikom futbalu a seriál z takéhoto prostredia je pre mňa veľkým lákadlom. Prvý diel zatiaľ veľa vody nenamútil ale hodnotenie hovorí samo za seba a dúfam že sa niekam rozbehneme. 59% ()

TinaTiber.

Ted Lasso - Úvod (S01E01) (epizóda) (2020) 8/10  Úvodná epizóda ma príjemne prekvapila. Stretávame sa tu s pozitívnym a milým trénerom menom Ted Lasso, ktorý prichádza trénovať tím anglickej futbalovej ligy. Už na začiatku však prichádzajú intrigy a spory s ľuďmi z nového prostredia, v ktorom sa Ted ocitá. Seriál však v prvej epizóde ukázal úžasnú energiu a ja sa teším na ďalšie časti! ()

Olík

Děkuji podcastu U kulatého stolů za zmínku o tomto komediálním seriálu premiérovaném na Apple TV+ před dvěma roky. Jason Sudeikis (prostě ho mám rád), kopaná (ano fotbal, a to ne ten americký), Bill Lawrence (Doktůrci, Všichni starostovi muži a další), specifický humor….vypadá to, že mi někdo chtěl udělat k narozeninám radost. Jako bych se zpoza rohu ozývala nesmrtelná znělka Ligy mistrů…tak snad nastavená laťka vydrží až do závěrečného hvizdu. ()

• Během úpravy kanceláře je na zeď nalepen plakát z boxerského zápasu mezi Muhammadem Alim a Sonnym Listonem. (Duoscop)