Trenér amerického fotbalu Ted Lasso je najat bohatou rozvedenou ženou, aby trénoval anglický fotbalový tým AFC Richmond. (Apple TV+)

Indy21

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Taková fotbalová Lajna. Ani jsem nedoufál, že amíci natočí serial o fotbale, který za něco bude stát. Jenže Ted Lasso je velke překvapení. Vynikající serial v pořádném anglickém ale hlavne fotbalovém prostředí. Do tohoto seriálu jsem se zamiloval. 9/10 ()

Remivsremi

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Výborná ukázka toho, co se dá od seriálu očekávat. Střet dvou rozdílných realit. USA v ENG. Ted je navíc extrémně pozitivní člověk. Což může potenciálně představovat otravnou postavu, která neumí fungovat s všední realitou. Bude záležet na tom, jak se vypořádá s negativními vlivy. Kontrast angličanů a američanů je zábavný a přinese hromadu vtipných situací, když se správně využijí. Od první minuty víte kam ten hlavní příběh asi povede, ale to zatím neberu jako negativum, Překážet a podpásovek tady bude nejspíš dost a je pouze na tvůrcích jak se s tím poperou. Úvod mě ale naplnil očekáváním. ()

Trevor

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Viac ako solídny úvod s príchodom nového trénera z USA na lavičku anglického prvoligového klubu bol nevyhnutne slabším úvodom aby sme sa zoznámili s jednotlivými postavami...dúfam že ani tento komentár žiadneho z užívateľov tejto databázy neurazil, nespôsobil mu traumu a nebude musieť kvôli nemu navštíviť psychiatra... ()

Sany33

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Príbeh: Tréner šampiónov NFL dostane šancu trénovať priemerný team Anglickej futbalovej ligy. Herecké obsadenie: Ja osobne Jasona Sudeikisa nepokladám za zvlášť dobrého herca a vnímam ho ako herca béčkových komédií. Tu sa mi ale vidí, že má jeho postava celkom veľký rozsah a som zvedavý ako sa tejto roli zhostí. Prevedenie: Som fanúšikom futbalu a seriál z takéhoto prostredia je pre mňa veľkým lákadlom. Prvý diel zatiaľ veľa vody nenamútil ale hodnotenie hovorí samo za seba a dúfam že sa niekam rozbehneme. 59% ()