Trenér amerického fotbalu Ted Lasso je najat bohatou rozvedenou ženou, aby trénoval anglický fotbalový tým AFC Richmond. (Apple TV+)

Olík

Děkuji podcastu U kulatého stolů za zmínku o tomto komediálním seriálu premiérovaném na Apple TV+ před dvěma roky. Jason Sudeikis (prostě ho mám rád), kopaná (ano fotbal, a to ne ten americký), Bill Lawrence (Doktůrci, Všichni starostovi muži a další), specifický humor….vypadá to, že mi někdo chtěl udělat k narozeninám radost. Jako bych se zpoza rohu ozývala nesmrtelná znělka Ligy mistrů…tak snad nastavená laťka vydrží až do závěrečného hvizdu. ()

Remivsremi

Výborná ukázka toho, co se dá od seriálu očekávat. Střet dvou rozdílných realit. USA v ENG. Ted je navíc extrémně pozitivní člověk. Což může potenciálně představovat otravnou postavu, která neumí fungovat s všední realitou. Bude záležet na tom, jak se vypořádá s negativními vlivy. Kontrast angličanů a američanů je zábavný a přinese hromadu vtipných situací, když se správně využijí. Od první minuty víte kam ten hlavní příběh asi povede, ale to zatím neberu jako negativum, Překážet a podpásovek tady bude nejspíš dost a je pouze na tvůrcích jak se s tím poperou. Úvod mě ale naplnil očekáváním. ()

Sany33

Príbeh: Tréner šampiónov NFL dostane šancu trénovať priemerný team Anglickej futbalovej ligy. Herecké obsadenie: Ja osobne Jasona Sudeikisa nepokladám za zvlášť dobrého herca a vnímam ho ako herca béčkových komédií. Tu sa mi ale vidí, že má jeho postava celkom veľký rozsah a som zvedavý ako sa tejto roli zhostí. Prevedenie: Som fanúšikom futbalu a seriál z takéhoto prostredia je pre mňa veľkým lákadlom. Prvý diel zatiaľ veľa vody nenamútil ale hodnotenie hovorí samo za seba a dúfam že sa niekam rozbehneme. 59% ()

Trevor

Viac ako solídny úvod s príchodom nového trénera z USA na lavičku anglického prvoligového klubu bol nevyhnutne slabším úvodom aby sme sa zoznámili s jednotlivými postavami...dúfam že ani tento komentár žiadneho z užívateľov tejto databázy neurazil, nespôsobil mu traumu a nebude musieť kvôli nemu navštíviť psychiatra... ()

TinaTiber.

Ted Lasso - Úvod (S01E01) (epizóda) (2020) 8/10  Úvodná epizóda ma príjemne prekvapila. Stretávame sa tu s pozitívnym a milým trénerom menom Ted Lasso, ktorý prichádza trénovať tím anglickej futbalovej ligy. Už na začiatku však prichádzajú intrigy a spory s ľuďmi z nového prostredia, v ktorom sa Ted ocitá. Seriál však v prvej epizóde ukázal úžasnú energiu a ja sa teším na ďalšie časti! ()

• Během úpravy kanceláře je na zeď nalepen plakát z boxerského zápasu mezi Muhammadem Alim a Sonnym Listonem. (Duoscop)