Rebecca pořádá týmovou výroční charitu, kde Ted chystá smíření mezi Royem a Jamiem. (Apple TV+)

Trevor

Tým AFC Richmond usporiada 10 ročník benefičnej akcie na podporu chorých detí...ktorý Ted využije na zblíženie sa s majiteľkou a zároveň na zlepšenie vzťahov medzi dvoma hviezdami klubu.O 5* epizódu obrali poznámky je rok 2020 ženy môžu všetko a pieseň pouličného squatera o tom ako ubližujeme matke prírode...dúfam že ani tento komentár žiadneho z užívateľov tejto databázy neurazil, nespôsobil mu traumu a nebude musieť kvôli nemu navštíviť psychiatra... ()

majo0007

Normálne som veril, že tvorcovia dokážu prehovoriť nejakú spevácku superstar, aby si strihla cameo na benefičnej akcii. Nuž nevadí, aj tak si seriál stále udržuje vysoký standard. ()

Sany33

Príbeh: Richmond usporadúva benefičnú akciu, kde sa draží rande s futbalovou hviezdou. Nemilým prekvapením sa stáva prítomnosť Rebeccinho ex. Prevedenie: Rivalita medzi Jamiem a Royom ma celkom baví. jedná sa o súboj rozličných charakterov ako aj rozličných vekových a sociálnych štruktúr čo ponúka nemalú zábavu. Pocity: Ted sa začína zbližovať s Rebeccou a snaží sa jej pomôcť v zložitej životnej situácií, čo je dosť emotívne. Nečakal by som, že sa tento seriál, dokáže tak dostať pod kožu. 82% ()