AFC Richmond přizve sportovní psycholožku, aby týmu pomohla překonat řadu sedmi remíz, která nemá obdoby. (Apple TV+)

William_

Postavím se trochu proti davu a řeknu, že mě 1. díl 2. série moc bavil, dokonce víc než začátek 1. série. Obsahoval spoustu vtipných momentů, linka s Danim Rojasem mě bavila a celkově to považuji za skvělý start 2. série. ()

Trevor

Samotný úvod epizódy nie je zlý, ale potom to stratí tempo aj humor (až na správanie Neila v bare). Psychologicčka, ktorá pomôže Rojasovi je pochopiteľne afroamerická alfasamica, majiteľka klubu si evidentne uvedomí na staré kolená že je lesba a bielu muž tak zle berie rozchod s kundou že ju nechá zaplatiť za kávu...z týchto sračiek mi už je fakt na grc a tak dobrý seriál to bol. ()

Sany33

Príbeh: Rojas má možnosť rozhodnúť zápas s penalty ale miesto gólu zabije maskota teamu. Z traumy mu pomáha terapeutka. Ted ťahá sedem zápasov bez výhry ale aj bez prehry. Roy po ukončení kariéry trénuje malé dievčatá svojím osobitým štýlom a odmieta ponuku na komentovanie zápasov. Prevedenie: na pilot druhej série je to dosť slabota až na nakopnutého psa žiadny zvrat a ani humor za moc nestál. Asi sa to ešte iba rozbehne ale Rojas je späť v hre. 55% ()