Miliardář z Ghany, který je zároveň fotbalovým fanouškem, dá Samovi neuvěřitelnou nabídku. Doktorka Sharon je s týmem poslední den a Ted pro ni plánuje něco speciálního. (Apple TV+)

Remivsremi

Epizoda plná propracovaných vztahů, komplikací a osobních radostí i tragédií. Humor se malinko upozadil aby přišel na přetřes vážnější tón, který ale nekazil celkovou atmosféru. ()

oasismanik

Ako som už písal pri predchádzajúcej epizode, najprv som bol skeptický ohľadom toho, ako a kam sa vyvíja tento, spočiatku, nenápadný seriálik prezentovaný ako sitcom, ale čoraz viac a viac sa mi to dostáva pod kožu. Jednotlivé postavy sa začínajú krásne vyfarbovať. Neviem do akej miery mali pri prvej sérii tvorcovia premyslené ako a kam sa budú uberať, ale urobili kus dobrej roboty, vyšli z komfortnej zony šedých, jednotvárnych postavičiek /jeden večne nasratý, druhý večne optimistický, milion foríkov o kultúrnych rozdielnostiach USA a GB atď.../ a pridali postavám farby, problémy, zdatne, svojsky a s trochou humoru pichajú aj do pálčivých tém a mňa to fakt baví. Naozaj skvelá práca a po pár daľších sériach v podobnom tempe možno aj nový člen mojej seriálovej top 10. ()