Anna se s dospívajícími dvojčaty vrací do rodného domu, odkud ji před lety vyhnala tragédie, která ji pořád pronásleduje. A vlídného přijetí se rozhodně nedočká. (Netflix)

sochoking

Mno... Toto zrejme bude pre inú cielenú skupinu, ale definitívne tomu dám šancu. Mladá Margherita Morchio v úlohe Darii má výbornú charizmu. Prostredie na severe Talianska sa mi tiež nenormálne páči a všeobecne, Talianov mám rád. ()

Chen

Příběh je standardní hororovou zápletkou, postavy jsou běžné archetypy z mysteriózních projektů, ale atmosféra funguje a obsazení je fajn. Sice se první epizodě nepovedlo dostat mě do stavu: "Okamžitě si musím pustit pokračování," ale vysloveně jsem se nenudil a zbývajících šest epizod si určitě pustím. ()

Nach

Zatím průměrnější rozjezd. Postavy jsou načrtnuté dobře, ale nic zatím nepřechází do výrazné dramatické hlubiny. Je to chození po povrchu, seznamování se s příběhem a charaktery, které jsou spíše záhadné. Nemožnost se jim dostat pod kůži a vcítit se do nich má silný vliv na mé hodnocení. Ale naděje tam je. Uvidíme, co přinese další epizoda. Palec nahoru za atmosféru. 65% ()