• honz
  ***

  Smutná komedie o maloměšťácké rodince nenažranců. Když se jejich dědeček, znalec kunsthistorie a restaurátor (výborný Vladimír Šmeral), ocitne v nemocnici, rodina již počítá s tím, že tam dědeček také zemře, a rozprodává jeho majetek... Satirický příběh zrovna nesrší optimismem, nicméně má vtipný konec.(10.4.2012)

 • NinadeL
  *

  Škoda slov, Všichni proti všem je typický pozdní Steklý, nechápu na co se plýtvalo šú v barvě. Herecky neskutečně špatné, včetně tehdy trpěné Bohdalové, která se naposledy objevila v Ženách v ofsajdu a jinak dělala jenom dabing nebo televizi. Při výkonech takových jako Ráže, Štěpničkové, Vášové a Kabátové jdou na člověka až mdloby. Marnost, lichost, bezradnost, faleš.(1.11.2011)

 • blackrain
  **

  Tenhle film je zařazován jako komedie. Nevím , kde to sebrali. Vždyť na tomhle filmu není nic vtipného. Přitom je tu pár situací, které si o nějakou komiku přímo říkaly. Ale nikdo je zřejmě nevyslyšel. Herecké obsazení bylo velmi bohaté. Škoda, že někteří působili spíše trapně. Nakonec mi toho starého pána, kterého hrál Vladimír Šmeral, bylo líto. Příbuzenstvo k nezaplacení. Marie Vášová se chovala tak, jako by spadla z měsíce nebo si přinejmenším odskočila z jiného filmu. Těžko říct, jak to bylo.(18.9.2012)

 • honajz
  **

  Žádná sláva to není, ale určité své momenty to má. Kdyby to tehdy natočili jako televizní inscenaci, asi by udělali lépe - televizní formát by tomu slušel už v té době daleko víc. Šmeral hraje svůj standard, ostatní herci jsou do počtu. Než samotný příběh, který je zde nedůležitý, zaujme mozaika příběhů, kde hraje velkou roli i kamera a exteriéry. Ty jsou často zajímavé. Překvapí, na tehdejší dobu, zobrazení ženského církevního řádu. Sice se satirickým pohledem, ale přece jen.(29.3.2013)

 • Martin741
  ***

  Smerala /Kladivo na Carodejnice/ povazujem za talentovaneho herca, a tu sa predstavil v roli dedka, ktory lezi v nemocnici, pricom jeho rodina sa tesi, ako odpredat jeho majetok. Film je to len priemerny, a Stekly nemal rezisersky talent. 45 %(7.12.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace