• Martin741
  ****

  George Stevens /Hollywood Party 1934, Quality Street/ a western ? Hm, to som doteraz nepochopil, lebo najlepsie westerny tocil podla mna John Ford, tak trochu i Howard Hawks. A neskor isty Klint Vychodnyles. Kazdopadne dost netypicke pre Stevensa, ale zozral som to. Zozral som to hlavne kvoli genialnej Barbare Stanwyck /Mrtvi muzi nenosi skotskou sukni, Sorry Wrong Number, Pojistka Smrti/, ktora bola tak univerzalna herecka, ze jej westernova rola nerobila najmensi problem. Stanwyck s koltami prekliato nizko, ako cowgirl nikdy neminie ciel, a este aj vie hrat! Maketa westernoveho mestecka sa na 30. roky poarila, kulisy nic moc, ale vyvazene namakanymi dialogmi a prestrelkami : 74 %(19.6.2018)

 • Wiliem
  ****

  Vtipný a vcelku i dojemný western kde především září B.Stanwyck v roli pistolnice, která to nemá i přes své kvality co by střelkyně která nikdy nemine svůj cíl, vždy jednoduché, právě naopak. Musí si těžko probíjet cestu mezi muži a vydobít si respekt. B.Stanwyck opravdu velmi přesvědčivá ve své roli. Příběh ve kterém se mísí více žánrů, no, na výsledek to má vliv pouze pozitivní. 85%.(29.12.2011)

 • Svadbos
  ***

  Živá biografia ostrostrelkyne Stanwyck a jej prerušovaného romániku s Fosterom. Napätá réžia s epizodickými scénami udáva dôveryhodnú príchuť Amerike na konci 19. storočia. Moroni Olsen hrá Buffalo Billa. Film existuje aj v počítačom kolorizovanej verzii. Snímok bol natočený podľa príbehu Josepha Fieldsa a Ewarta Adamsona.(6.10.2011)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace