Komentáře uživatelů k TV seriálu (1)

DVD/// Obsazení 8/10 Děj 8/10 Hudba 7/10 Efekty 7/10/// +Amanda Bynes, Allison Mack, příběhy, celkem atmosféra -na DVD je jen 1,7,12 a 13 část/// Nejsem si jist jestli jsem jako malej některé díly tohoto seriálu viděl. Pravděpodobně ne, protože je to celkem mladý seriál. Ale i přesto, že to není srdeční záležitost, jsem si tento seriál musel pořídit (díky jednomu uživateli databáze se to podařilo). Důvod byl pro mě celkem zřejmý. Hraje to muje nejoblíbenější herečka a kupodivu jsem tu narazil i na další známé tváře (Keiko Agena, Percy Daggs III nebo Sam Jones). Přes tohle nadšení ale hrozilo, že mě seriál nezaujme. Stal se ovšem pravý opak. Ty díly co jsem viděl byly dost zajímavé, měli slušnou atmosféru, propracovanější zápletku než by člověk čekal a celkem slušné herecké výkony. Je sice pravdou, že různé fígle už tvůrcům nevěřím. Respektive je snadné prohlédnout a zjistit, že vše jsou jen triky a že vše je jen hrané, ale komu je náct a nebo možná ještě o něco méně bude pořádně postrašen./// Celkem 77%///(16.4.2009)