Co mám na tobě ráda (TV seriál)

What I Like About You

Čo na tebe milujem

Komedie / Drama

USA, 2002, 86x21 min

Wayne Kennan

Amanda Bynes, Jennie Garth, Simon Rex, Leslie Grossman, Allison Munn, Nick Zano, Stephen Dunham, Michael McMillian, Dan Cortese, Penn Badgley, Ed Quinn, Megan Fox, Camille Guaty, Drew Sidora, Edward Kerr, Matt Battaglia, Ken Marino, NiCole Robinson, Jason Cerbone, Jessica Szohr, Skyler Gisondo, Arabella Field, Sparkle, Megalyn Echikunwoke, Brandon Quinn, Nancy Lenehan, Samm Levine, Rachel Specter, Natalina Maggio, Leah Harrison, Tony Hawk, Chris J. Johnson, Mark Weiler, Trevor Wright, Danneel Ackles, Joanna Garcia Swisher, Barry Bostwick, Rachel Chagall, Josh Hammond, Ryan McPartlin, Minka Kelly, Peter Scolari, Tamara Mello, Desi Lydic, Tommy Dewey, Philipp Karner, Brian Stepanek, Beth Littleford, Jayden Lund, Arick Salmea, Wendy Carter, Wally Wingert, Patrick Macmanus, Alexondra Lee, Jesse Hlubik, Brian Peck, David Starzyk, Anne-Marie Johnson, Richard Tillman, Jennifer Lothrop, Robin Riker, Jackie Geary, Cameron Mathison, Jessica Lundy, Stephanie Brown, Samantha Esteban, Brady Smith, Kerri Kenney, Tiara Lanai, Rachel Shumate, Hannah Leigh, Rebecca Gayheart, Keith Allan, Lisa Kaminir, Gavin DeGraw, Benjamin King, Scott Weinger, Wesley Jonathan, David de Lautour, Tamyra Gray, Jadyn Douglas, Anicka Haywood, Chelsea Brummet, Jessica Chaffin, Lacey Mael, Keith Diamond, Jerry Shea, Linda Porter, Fran Drescher, Sara Erikson, Shirley Prestia, Stacy Galina, Debra Azar, David Jahn, Larry Romano, Doug Sheehan, John O'Brien, Carol Mansell, Jillian Henry, Tom Parker, Christine Dunford, Brian McGovern, Paul Tigue, Steven Shaw, Phil Abrams, Charlie Koznick, Cynthia Szigeti, Tim Herzog, Terry Rhoads
  • MiaMoonlight

Stačilo pár dílů a mám dost uječené Amandu. No ne, děkuju, tohle může konkurovat filmům s Olsenovic dvojčaty, které tak hrozně všichni zbožňujeme. Taková "dospělejší" Hannah Montana. Naopak ale aspoň ostatní faktory, jako prostředí, nápaditost některých dílů a tu zábavnou stránku ostatních účinkujících oceňuji.(30.5.2011)

TV/// Obsazení 10/10 Děj 6/10 Hudba 6/10 Prostředí 7/10/// +Amanda Bynes, občas slušně pobaví, zajímavý vývoj vztahů -vadila mi věčně uječená Leslie Grossman, některé otřepané a laciné fórky, slabší dějové zápletky/// I když bych nejraději dal 5*, tento seriál si to nezaslouží. Je to veskrze průměrný seriál pro dívky nebo mladší diváky, který ani s přibývajícími díly nemá výrazně vzestupnou tendenci. Přesto jsem si ho nechtěl nechat ujít. Možnost vidět každý den v televizi moji nejoblíbenější herečku se za tu snahu ignorovat to špatné vyplatilo. Nakonec jsem to bral jako oddechovou výplň při obědě a občas se i příjemně pobavil. Trochu tedy nadsazuji, vy ale víte proč :-)/// Celkem 70%///(18.2.2011)

Sitcom na který se rád podívám když prostě jen tak užívám odpolední siestu nebo na gauči z nudy cvakám kanály. Zpravidla když na něj narazím tak už nepřepínám. A ono je to fakt docela sranda takže proč si stěžovat. na druhou stranu to není nic co by mě nutilo to vědomě vyhledávat, či dokonce pořádat sledovací maratony jako u těch několika kultovních záležitostí.(23.1.2016)

Co k tomuto sitcomu napsat??? Šance, že se přiřadí ke kultovním seriálům je titěrně malinkatá (možná ještě menší) – na druhou stranu totální ztrátou času bych to také nenazval. Amanda Bynes je přesně taková jak jí známe z jejich filmových pokusů tj. nedospělá, roztomilá, ztřeštěná, živelná - zkrátka ničemu neubližující. Problém však mám s její seriálovou sestrou – z 90210 slávy žijící Jennie Garth a jejich 150 grimas a výrazů v jedné větě jsou spíše nepříjemně rušivým elementem než přínosem pro celek. Bohužel situaci příliš nezachraňuje (ba naopak) ani zbytek hereckého ansáblu včela se nevýrazným Simonem Rexem (Scary Movie, Superhrdina). Suma sumárum – seriál asi nejvíce ocení ti, jenž ujíždí na teenager komediích s Amandou Bynes.(26.11.2010)

Tento seriál jsem zachytil až později, takže nevím, jaký byl na začátku. Není to úplně špatné. Na můj vkus dost přeslazené a také moc převstahováno. Amanda Bynes, resp. její postava, mi leze občas na nervy. Ale kromě toho docela slušná zábava. Nemusím koukat na každý díl, ale když na to narazím, dokoukám, zasměju se, odreaguju se a jsem spokojen. Samozřejmě, nedosahuje to kvalit nejlepších sitcomů, nelze v tom hledat nějakou hloubku, ale je to takový lepší průměr, který plní svůj účel. Howgh!.(3.8.2014)

• Simon Rex, Jennie Garth

• - V jednej epizóde zoženie Rick lístky do kina na snímku Hairspray (2007). Tento film bol použitý, pretože v ňom hrá Amanda Bynes, ktorá má hlavnú úlohu aj v seriáli Čo na tebe milujem. (a_hofferson)

• - Amanda Bynes a Jennie Garth mají stejný den a měsíc narození. Jennie Garth se narodila 3. dubna roku 1972 a Amanda Bynes 3. dubna roku 1986. (Jituschka5)

• - Po první sérii byl Simon Rex vyhozen poté, co se přišlo na to, že jako mladý natočil několik gayporno filmů. (kenny.h)