Co mám na tobě ráda (TV seriál)

What I Like About You

Čo na tebe milujem

Komedie / Drama

USA, 2002, 86x21 min

Wayne Kennan

Amanda Bynes, Jennie Garth, Simon Rex, Leslie Grossman, Allison Munn, Nick Zano, Stephen Dunham, Michael McMillian, Dan Cortese, Penn Badgley, Ed Quinn, Megan Fox, Camille Guaty, Drew Sidora, Edward Kerr, Matt Battaglia, Ken Marino, NiCole Robinson, Jason Cerbone, Jessica Szohr, Skyler Gisondo, Arabella Field, Sparkle, Megalyn Echikunwoke, Brandon Quinn, Nancy Lenehan, Samm Levine, Rachel Specter, Natalina Maggio, Leah Harrison, Tony Hawk, Chris J. Johnson, Mark Weiler, Trevor Wright, Danneel Ackles, Joanna Garcia Swisher, Barry Bostwick, Rachel Chagall, Josh Hammond, Ryan McPartlin, Minka Kelly, Peter Scolari, Tamara Mello, Desi Lydic, Tommy Dewey, Philipp Karner, Brian Stepanek, Beth Littleford, Jayden Lund, Arick Salmea, Wendy Carter, Wally Wingert, Patrick Macmanus, Alexondra Lee, Jesse Hlubik, Brian Peck, David Starzyk, Anne-Marie Johnson, Richard Tillman, Jennifer Lothrop, Robin Riker, Jackie Geary, Cameron Mathison, Jessica Lundy, Stephanie Brown, Samantha Esteban, Brady Smith, Kerri Kenney, Tiara Lanai, Rachel Shumate, Hannah Leigh, Rebecca Gayheart, Keith Allan, Lisa Kaminir, Gavin DeGraw, Benjamin King, Scott Weinger, Wesley Jonathan, David de Lautour, Tamyra Gray, Jadyn Douglas, Anicka Haywood, Chelsea Brummet, Jessica Chaffin, Lacey Mael, Keith Diamond, Jerry Shea, Linda Porter, Fran Drescher, Sara Erikson, Shirley Prestia, Stacy Galina, Debra Azar, David Jahn, Larry Romano, Doug Sheehan, John O'Brien, Carol Mansell, Jillian Henry, Tom Parker, Christine Dunford, Brian McGovern, Paul Tigue, Steven Shaw, Phil Abrams, Charlie Koznick, Cynthia Szigeti, Tim Herzog
  • MiaMoonlight

Stačilo pár dílů a mám dost uječené Amandu. No ne, děkuju, tohle může konkurovat filmům s Olsenovic dvojčaty, které tak hrozně všichni zbožňujeme. Taková "dospělejší" Hannah Montana. Naopak ale aspoň ostatní faktory, jako prostředí, nápaditost některých dílů a tu zábavnou stránku ostatních účinkujících oceňuji.(30.5.2011)

Sitcom na který se rád podívám když prostě jen tak užívám odpolední siestu nebo na gauči z nudy cvakám kanály. Zpravidla když na něj narazím tak už nepřepínám. A ono je to fakt docela sranda takže proč si stěžovat. na druhou stranu to není nic co by mě nutilo to vědomě vyhledávat, či dokonce pořádat sledovací maratony jako u těch několika kultovních záležitostí.(23.1.2016)

• Amper01

Zprvu zábavný sitcom... Od druhé série, kdy přibyla Loren a příšerná silně rušící znělka a animace mezi scénami... už bylo skoro utrpení na to koukat... Několik dalších dílů jsem zvládl jen díky mé oblíbené Amandě... A třetí série už je zcela mimo - tam už se řeší jen kdo s kým a "za kolik"... nudné, nechutné a zcela zvrácené...(1.12.2011)

Spojení Amandy BYNES a Jennie GARTH bylo to co tento sitcom opravdu potřeboval. Já si upřímně radši než to pustím nějaký jiný žánr , ale v případě tohoto sitcomu je to něco jiného. Kolikrát si tento seriál pustím jen tak z nudy a nelituji toho. Navíc Jennie je tu vidět opět v roli o několik let starší ségry tak jako třeba v 90210 new generation ...Nebo samozřejmně i v původní verzi a upřímně celé obsazení dodává lepší atmosféru seriálu.(5.2.2016)

• lesotho

Hloupější seriál už jsem dlouho neviděla a to musím říct, že už jsem se koukala na plno blbých. Ty dialogy jsou jako ze základní školy, "vtipy" už jsou dávno ohrané z jiných seriálů, vlastně člověk ví dávno dopředu, kdo co řekne. Ale asi nejvíc mě štve amanda, vlastně mě otravuje už jen svou existencí. Ona prostě nedokáže hrát jiný role než dospívající pipinky.(18.8.2011)

• Amanda Bynes

• - Jennie Garth, která ztvárnila postavu Valerie, se mohla v seriálu setkat s mnoha svými bývalými kolegy ze seriálu Beverly Hills 90210 (od r. 1990). Střetnout se mohla s Jasonem Priestleym a Lukem Perrym, kteří si zahráli její bývalé spolužáky, či s Ianem Zieringem, jenž zde ztvárnil epizodní roli potenciálního klienta Valeriiny (Jennie Garth) PR firmy. Další spojistostí mezi seriály je jméno přítelkyně Todda (Luke Perry) Brenda, kterak se jmenovala jedna z hlavních postav seriálu Beverly Hills 90210. (Ganka)

• - Amanda Bynes a Jennie Garth mají stejný den a měsíc narození. Jennie Garth se narodila 3. dubna roku 1972 a Amanda Bynes 3. dubna roku 1986. (Jituschka5)

• - Amanda Bynes byla za svůj výkon v roce 2004 nominována na cenu Mladého umělce. (Terva)