Reklama

Reklama

Co mám na tobě ráda

(seriál)
  • USA What I Like About You (více)
USA, (2002–2006), 30 h 44 min (Minutáž: 20–22 min)

Hrají:

Amanda Bynes, Wesley Jonathan, Jennie Garth, Leslie Grossman, Allison Munn, Nick Zano, Simon Rex, Stephen Dunham, Michael McMillian, Dan Cortese, Penn Badgley (více)
(další profese)

Série(4) / Epizody(86)

Obsahy(1)

A čo miluje Holly na svojej staršej sestre Valerii? Všetko len aby nemusela ísť s otcom do Japonska. Stalo sa už totiž pravidlom, že vždy, keď Holly niekde zapustí korene, otca povýšia a musia sa znovu sťahovať. Tentokrát by radšej zostala bývať v Big Apple u sestry. Najprv jej však musí dokázať, že ich spolužitie bude perfektné... Holly Tyler (Amanda Bynesová) má 16 rokov a netúži nasledovať svojho otca do Japonska. Navštívi teda svoju staršiu sestru Valeriu (Jennie Garthová) a snaží sa predstaviť v tom najlepšom svetle a nenápadne dokázať, že práve ona by bola jej najlepšou spolubývajúcou. Keďže Valerie vyznáva Feng Shui, Holly prezariadi jej byt presne podľa týchto pravidiel. Posteľ je teda v kuchyni, aby smerovala na sever a otázka priateľa Garyho (Wesley Jonathan), či má priniesť nočnú lampu alebo otvoriť chladničku, je absolútne namieste. Ba čo horšie Holly ohrozí aj sestrinu kariéru PR manažérky v marketingovej firme, keď na prezentačnom večierku vyhodí Tonyho skateboard a potom sa ešte počas jeho skateovania na požičanom skateboarde vynorí priamo v strede jazdnej dráhy a Tony Hawk skončí na plne prestretých stoloch. Našťastie Valerie berie všetko s humorom. Koniec koncov ak by Holly odišla do Japonska, s kým by sa hádala a komu by mohla odovzdať svoje skúsenosti...? (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (56)

sovii 

všechny recenze uživatele

Co mám na tobě ráda se mi zdá jako seriál plný povrchního vtipu, který s vyšším záměrem ani nebyl točený. První série byla ještě jakž takž uspokojivá, bohužel v další sérii i ty prvotní záchvěvy vtipu se vytratí. Herci hrát neumí, nebo to dobře maskují, bohužel ani tak sympatická Amanda Bynes nevyčnívá nad okolí. Jestli chcete u něčeho absolutně nenáročného usínat, tohle je dobrá volba. Nebude vás mrzet jediná neviděná minuta, protože příběh je postaven přesně na „zahlídnutí kousku dílu v telce“, nic víc. ()

ivishka 

všechny recenze uživatele

Jsou seriály u kterých mi ani náhodou nevadí přidané zvuky smějícího se publika ale tady mě to hodně ruší. Nejde jen o publikum ale americký způsob humoru, který se snaží pokračovat v tradici veleúspěšného seriálu Přátelé...Není to myšleno jako podobnost v ději nebo tak ale v tom smyslu, že scénáristé sekají za sebou nejméně 5 silných hlášek u kterých doufají, že se lidé zasmějí-a to není tak uplně pravda, protože se to jeví jako jedna velká parodie. Samozřejmě má pár světlých a vtipných momentů za to jedna * a ta další je za poloviční výkon Amandy Bynes a protože si myslím,že má na víc - tak říkám poloviční, protože potenciál jejího komediálního umění je trochu na jiné úrovni než tahle podprůměrná show pro náctileté. ()

Reklama

sun.eagle 

všechny recenze uživatele

Sitcom na který se rád podívám když prostě jen tak užívám odpolední siestu nebo na gauči z nudy cvakám kanály. Zpravidla když na něj narazím tak už nepřepínám. A ono je to fakt docela sranda takže proč si stěžovat. na druhou stranu to není nic co by mě nutilo to vědomě vyhledávat, či dokonce pořádat sledovací maratony jako u těch několika kultovních záležitostí. ()

lolkaa 

všechny recenze uživatele

Hlavní postava Holly se chová jako naprostá sebestředná ..mch!...... která vždycky všechno podělá pro svoje dobro, všechno zničí, je sobecká a ještě to otočí tak, že se jí za to ostatní omlouvají. Rozmazlená, která si myslí že je dospělá...paradoxem je že i přes to se mi tenhle seriál líbí, i když to samozřejmě žádný hlubokomyšlenkářský dílo neni :-) ()

OG_Swifty 

všechny recenze uživatele

Přestárlá Jennie Garth a Amanda Bynes (v době, kdy ještě nebyla oteklý čuně) v nějakým americkým sitcomu, kterej není vtipnej (vtipy typu "dáš si náš mrkvovej dort? Máme skutečně výborný mrkvový dorty. Je v nich hodně...mrkve" načež následuje umělej smích, jako že se mám snad zlomit v pase). Navíc příšerná Leslie Grossman, což je snad ještě horší herečka než Jennie Garth... Jediný plus (hvězdička) je za sexy Allison Munn a Wesleyho Jonathana, kterej je jedinej sympatickej -- a není tady na csfd vůbec vytvořenej..? ()

Galerie (101)

Zajímavosti (8)

  • Po první sérii byl Simon Rex vyhozen poté, co se přišlo na to, že jako mladý natočil několik gayporno filmů. (kenny.h)
  • Amanda Bynes byla za svůj výkon v roce 2004 nominována na cenu Mladého umělce. (Terva)
  • V jednej epizóde zoženie Rick lístky do kina na snímku Hairspray (2007). Tento film bol použitý, pretože v ňom hrá Amanda Bynes, ktorá má hlavnú úlohu aj v seriáli Čo na tebe milujem. (a_hofferson)

Reklama

Reklama