Co mám na tobě ráda (TV seriál)

What I Like About You

Čo na tebe milujem

Komedie / Drama

USA, 2002, 86x21 min

Scott Clausen

Amanda Bynes, Jennie Garth, Simon Rex, Leslie Grossman, Allison Munn, Nick Zano, Stephen Dunham, Michael McMillian, Dan Cortese, Penn Badgley, Ed Quinn, Megan Fox, Camille Guaty, Drew Sidora, Edward Kerr, Matt Battaglia, Ken Marino, NiCole Robinson, Jason Cerbone, Jessica Szohr, Skyler Gisondo, Arabella Field, Sparkle, Megalyn Echikunwoke, Brandon Quinn, Nancy Lenehan, Samm Levine, Rachel Specter, Natalina Maggio, Leah Harrison, Tony Hawk, Chris J. Johnson, Mark Weiler, Trevor Wright, Danneel Ackles, Joanna Garcia Swisher, Barry Bostwick, Rachel Chagall, Josh Hammond, Ryan McPartlin, Minka Kelly, Peter Scolari, Tamara Mello, Desi Lydic, Tommy Dewey, Philipp Karner, Brian Stepanek, Beth Littleford, Jayden Lund, Arick Salmea, Wendy Carter, Wally Wingert, Patrick Macmanus, Alexondra Lee, Jesse Hlubik, Brian Peck, David Starzyk, Anne-Marie Johnson, Richard Tillman, Jennifer Lothrop, Robin Riker, Jackie Geary, Cameron Mathison, Jessica Lundy, Stephanie Brown, Samantha Esteban, Brady Smith, Kerri Kenney, Tiara Lanai, Rachel Shumate, Hannah Leigh, Rebecca Gayheart, Keith Allan, Lisa Kaminir, Gavin DeGraw, Benjamin King, Scott Weinger, Wesley Jonathan, David de Lautour, Tamyra Gray, Jadyn Douglas, Anicka Haywood, Chelsea Brummet, Jessica Chaffin, Lacey Mael, Keith Diamond, Jerry Shea, Linda Porter, Fran Drescher, Sara Erikson, Shirley Prestia, Stacy Galina, Debra Azar, David Jahn, Larry Romano, Doug Sheehan, John O'Brien, Carol Mansell, Jillian Henry

Kostýmy:

Kara Saun

Mně se tenhle seriál celkem dost líbí. Ze začátku jsem si říkala, že to je nějaká blbost, ale když jsem se do toho pořádně dostala, zjistila jsem, že je to zábavné, romantické a dokáže mi to vždycky zvednout náladu. Jennie Garth je fakt pěkná ženská a kamarád Garry někdy ve druhý, nebo třetí sérii odhalí, že má úžasnou postavu. I když jsem na seriály dost náročná, tak tenhle mě opravdu baví.(30.7.2012)

TV/// Obsazení 10/10 Děj 6/10 Hudba 6/10 Prostředí 7/10/// +Amanda Bynes, občas slušně pobaví, zajímavý vývoj vztahů -vadila mi věčně uječená Leslie Grossman, některé otřepané a laciné fórky, slabší dějové zápletky/// I když bych nejraději dal 5*, tento seriál si to nezaslouží. Je to veskrze průměrný seriál pro dívky nebo mladší diváky, který ani s přibývajícími díly nemá výrazně vzestupnou tendenci. Přesto jsem si ho nechtěl nechat ujít. Možnost vidět každý den v televizi moji nejoblíbenější herečku se za tu snahu ignorovat to špatné vyplatilo. Nakonec jsem to bral jako oddechovou výplň při obědě a občas se i příjemně pobavil. Trochu tedy nadsazuji, vy ale víte proč :-)/// Celkem 70%///(18.2.2011)

Tento seriál jsem zachytil až později, takže nevím, jaký byl na začátku. Není to úplně špatné. Na můj vkus dost přeslazené a také moc převstahováno. Amanda Bynes, resp. její postava, mi leze občas na nervy. Ale kromě toho docela slušná zábava. Nemusím koukat na každý díl, ale když na to narazím, dokoukám, zasměju se, odreaguju se a jsem spokojen. Samozřejmě, nedosahuje to kvalit nejlepších sitcomů, nelze v tom hledat nějakou hloubku, ale je to takový lepší průměr, který plní svůj účel. Howgh!.(3.8.2014)

• Tom_Lachtan

Tohle by mohlo být vtipné maximálně v nějaké hodně zvrhlé alternativní dimenzi, kde v průběhu druhé světové války ovládl polovinu planety nikdo z nám známých světovůdců, nýbrž v naší realitě neexistující transvestitální titán Zoltan Vulvanič z Krasnodaru. Všechny postavy jsou nebetyčně tupé, což platí obzvlášť o postavy nejpřednější, které se dají popsat jen a pouze jako promiskuitní krávy s inteligencí cibulové slupky a emoční zralostí na břeh vyvrhlé tresky.(31.5.2014)

• sovii

Co mám na tobě ráda se mi zdá jako seriál plný povrchního vtipu, který s vyšším záměrem ani nebyl točený. První série byla ještě jakž takž uspokojivá, bohužel v další sérii i ty prvotní záchvěvy vtipu se vytratí. Herci hrát neumí, nebo to dobře maskují, bohužel ani tak sympatická Amanda Bynes nevyčnívá nad okolí. Jestli chcete u něčeho absolutně nenáročného usínat, tohle je dobrá volba. Nebude vás mrzet jediná neviděná minuta, protože příběh je postaven přesně na „zahlídnutí kousku dílu v telce“, nic víc.(24.1.2012)

• Simon Rex, Jennie Garth

• - Amanda Bynes byla za svůj výkon v roce 2004 nominována na cenu Mladého umělce. (Terva)

• - Jennie Garth, která ztvárnila postavu Valerie, se mohla v seriálu setkat s mnoha svými bývalými kolegy ze seriálu Beverly Hills 90210 (od r. 1990). Střetnout se mohla s Jasonem Priestleym a Lukem Perrym, kteří si zahráli její bývalé spolužáky, či s Ianem Zieringem, jenž zde ztvárnil epizodní roli potenciálního klienta Valeriiny (Jennie Garth) PR firmy. Další spojistostí mezi seriály je jméno přítelkyně Todda (Luke Perry) Brenda, kterak se jmenovala jedna z hlavních postav seriálu Beverly Hills 90210. (Ganka)

• - V jednej epizóde zoženie Rick lístky do kina na snímku Hairspray (2007). Tento film bol použitý, pretože v ňom hrá Amanda Bynes, ktorá má hlavnú úlohu aj v seriáli Čo na tebe milujem. (a_hofferson)