Co mám na tobě ráda (TV seriál)

What I Like About You

Čo na tebe milujem

Komedie / Drama

USA, 2002, 86x21 min

Wayne Kennan

Amanda Bynes, Jennie Garth, Simon Rex, Leslie Grossman, Allison Munn, Nick Zano, Stephen Dunham, Michael McMillian, Dan Cortese, Penn Badgley, Ed Quinn, Megan Fox, Camille Guaty, Drew Sidora, Edward Kerr, Matt Battaglia, Ken Marino, NiCole Robinson, Jason Cerbone, Jessica Szohr, Skyler Gisondo, Arabella Field, Sparkle, Megalyn Echikunwoke, Brandon Quinn, Nancy Lenehan, Samm Levine, Rachel Specter, Natalina Maggio, Leah Harrison, Tony Hawk, Chris J. Johnson, Mark Weiler, Trevor Wright, Danneel Ackles, Joanna Garcia Swisher, Barry Bostwick, Rachel Chagall, Josh Hammond, Ryan McPartlin, Minka Kelly, Peter Scolari, Tamara Mello, Desi Lydic, Tommy Dewey, Philipp Karner, Brian Stepanek, Beth Littleford, Jayden Lund, Arick Salmea, Wendy Carter, Wally Wingert, Patrick Macmanus, Alexondra Lee, Jesse Hlubik, Brian Peck, David Starzyk, Anne-Marie Johnson, Richard Tillman, Jennifer Lothrop, Robin Riker, Jackie Geary, Cameron Mathison, Jessica Lundy, Stephanie Brown, Samantha Esteban, Brady Smith, Kerri Kenney, Tiara Lanai, Rachel Shumate, Hannah Leigh, Rebecca Gayheart, Keith Allan, Lisa Kaminir, Gavin DeGraw, Benjamin King, Scott Weinger, Wesley Jonathan, David de Lautour, Tamyra Gray, Jadyn Douglas, Anicka Haywood, Chelsea Brummet, Jessica Chaffin, Lacey Mael, Keith Diamond, Jerry Shea, Linda Porter, Fran Drescher, Sara Erikson, Shirley Prestia, Stacy Galina, Debra Azar, David Jahn, Larry Romano, Doug Sheehan, John O'Brien, Carol Mansell, Jillian Henry, Tom Parker, Christine Dunford, Brian McGovern, Paul Tigue, Steven Shaw, Phil Abrams, Charlie Koznick, Cynthia Szigeti
  • OG_Swifty

Přestárlá Jennie Garth a Amanda Bynes (v době, kdy ještě nebyla oteklý čuně) v nějakým americkým sitcomu, kterej není vtipnej (vtipy typu "dáš si náš mrkvovej dort? Máme skutečně výborný mrkvový dorty. Je v nich hodně...mrkve" načež následuje umělej smích, jako že se mám snad zlomit v pase). Navíc příšerná Leslie Grossman, což je snad ještě horší herečka než Jennie Garth... Jediný plus (hvězdička) je za sexy Allison Munn a Wesleyho Jonathana, kterej je jedinej sympatickej -- a není tady na csfd vůbec vytvořenej..?(15.6.2014)

• sssssycak

První sérii jsem viděl celou, ta si celkem slušně držela jistou úroveň. Od druhé to však začalo upadat a ztrácet na tempu, vtipnost se vypařila jako pára nad hrncem a jakákoliv zápletka zmizela. Z druhé a třetí série jsem ještě viděl několik dílů, ale nakonec se seriál stal natolik nezajímavým, že jsem ho bezvědomě přestal sledovat...(31.8.2011)

Začala jsem se na to dívat především proto, že filmy Amandy Bynes mám ráda, ač jí jako herečku moc nemusím, a taky proto, že to vysílali v době, kdy jsem obědvala, takže těch 20 minut byla tak optimální délka. Musím přiznat, že první díly byli fakt šíleně blbý, pak se to vyhouplo tak na průměr. A nakonec zápletka Miluju Vince, Nesnáším Vince, Miluju Vince ale nebudu s ním, to bylo fakt strašný, už to bylo ke konci tak otravný, že se to až nedalo. Ale dodívala jsem se na to dokonce a možná, že jednou až zase budu potřebovat seriál, který budou vysílat kolem oběda, podívám se na to znova. 3*(17.1.2011)

Hlavní postava Holly se chová jako naprostá sebestředná ..mch!...... která vždycky všechno podělá pro svoje dobro, všechno zničí, je sobecká a ještě to otočí tak, že se jí za to ostatní omlouvají. Rozmazlená, která si myslí že je dospělá...paradoxem je že i přes to se mi tenhle seriál líbí, i když to samozřejmě žádný hlubokomyšlenkářský dílo neni :-)(24.1.2011)

Co k tomuto sitcomu napsat??? Šance, že se přiřadí ke kultovním seriálům je titěrně malinkatá (možná ještě menší) – na druhou stranu totální ztrátou času bych to také nenazval. Amanda Bynes je přesně taková jak jí známe z jejich filmových pokusů tj. nedospělá, roztomilá, ztřeštěná, živelná - zkrátka ničemu neubližující. Problém však mám s její seriálovou sestrou – z 90210 slávy žijící Jennie Garth a jejich 150 grimas a výrazů v jedné větě jsou spíše nepříjemně rušivým elementem než přínosem pro celek. Bohužel situaci příliš nezachraňuje (ba naopak) ani zbytek hereckého ansáblu včela se nevýrazným Simonem Rexem (Scary Movie, Superhrdina). Suma sumárum – seriál asi nejvíce ocení ti, jenž ujíždí na teenager komediích s Amandou Bynes.(26.11.2010)

• Amanda Bynes

• - Amanda Bynes a Jennie Garth mají stejný den a měsíc narození. Jennie Garth se narodila 3. dubna roku 1972 a Amanda Bynes 3. dubna roku 1986. (Jituschka5)

• - Amanda Bynes byla za svůj výkon v roce 2004 nominována na cenu Mladého umělce. (Terva)

• - Skladbu, ktorá nesie rovnaký názov ako seriál "What I Like About You" od kanadskej, dievčenskej skupiny Lillix, môžeme počuť vo všetkých dieloch seriálu. (Raccoon.city)