Co mám na tobě ráda (TV seriál)

What I Like About You

Čo na tebe milujem

Komedie / Drama

USA, 2002, 86x21 min

Scott Clausen

Amanda Bynes, Jennie Garth, Simon Rex, Leslie Grossman, Allison Munn, Nick Zano, Stephen Dunham, Michael McMillian, Dan Cortese, Penn Badgley, Ed Quinn, Megan Fox, Camille Guaty, Drew Sidora, Edward Kerr, Matt Battaglia, Ken Marino, NiCole Robinson, Jason Cerbone, Jessica Szohr, Skyler Gisondo, Arabella Field, Sparkle, Megalyn Echikunwoke, Brandon Quinn, Nancy Lenehan, Samm Levine, Rachel Specter, Natalina Maggio, Leah Harrison, Tony Hawk, Chris J. Johnson, Mark Weiler, Trevor Wright, Danneel Ackles, Joanna Garcia Swisher, Barry Bostwick, Rachel Chagall, Josh Hammond, Ryan McPartlin, Minka Kelly, Peter Scolari, Tamara Mello, Desi Lydic, Tommy Dewey, Philipp Karner, Brian Stepanek, Beth Littleford, Jayden Lund, Arick Salmea, Wendy Carter, Wally Wingert, Patrick Macmanus, Alexondra Lee, Jesse Hlubik, Brian Peck, David Starzyk, Anne-Marie Johnson, Richard Tillman, Jennifer Lothrop, Robin Riker, Jackie Geary, Cameron Mathison, Jessica Lundy, Stephanie Brown, Samantha Esteban, Brady Smith, Kerri Kenney, Tiara Lanai, Rachel Shumate, Hannah Leigh, Rebecca Gayheart, Keith Allan, Lisa Kaminir, Gavin DeGraw, Benjamin King, Scott Weinger, Wesley Jonathan, David de Lautour, Tamyra Gray, Jadyn Douglas, Anicka Haywood, Chelsea Brummet, Jessica Chaffin, Lacey Mael, Keith Diamond, Jerry Shea, Linda Porter, Fran Drescher, Sara Erikson, Shirley Prestia, Stacy Galina, Debra Azar, David Jahn, Larry Romano, Doug Sheehan, John O'Brien

Kostýmy:

Kara Saun

Mně se tenhle seriál celkem dost líbí. Ze začátku jsem si říkala, že to je nějaká blbost, ale když jsem se do toho pořádně dostala, zjistila jsem, že je to zábavné, romantické a dokáže mi to vždycky zvednout náladu. Jennie Garth je fakt pěkná ženská a kamarád Garry někdy ve druhý, nebo třetí sérii odhalí, že má úžasnou postavu. I když jsem na seriály dost náročná, tak tenhle mě opravdu baví.(30.7.2012)

• sssssycak

První sérii jsem viděl celou, ta si celkem slušně držela jistou úroveň. Od druhé to však začalo upadat a ztrácet na tempu, vtipnost se vypařila jako pára nad hrncem a jakákoliv zápletka zmizela. Z druhé a třetí série jsem ještě viděl několik dílů, ale nakonec se seriál stal natolik nezajímavým, že jsem ho bezvědomě přestal sledovat...(31.8.2011)

• Tom_Lachtan

Tohle by mohlo být vtipné maximálně v nějaké hodně zvrhlé alternativní dimenzi, kde v průběhu druhé světové války ovládl polovinu planety nikdo z nám známých světovůdců, nýbrž v naší realitě neexistující transvestitální titán Zoltan Vulvanič z Krasnodaru. Všechny postavy jsou nebetyčně tupé, což platí obzvlášť o postavy nejpřednější, které se dají popsat jen a pouze jako promiskuitní krávy s inteligencí cibulové slupky a emoční zralostí na břeh vyvrhlé tresky.(31.5.2014)

Sitcom na který se rád podívám když prostě jen tak užívám odpolední siestu nebo na gauči z nudy cvakám kanály. Zpravidla když na něj narazím tak už nepřepínám. A ono je to fakt docela sranda takže proč si stěžovat. na druhou stranu to není nic co by mě nutilo to vědomě vyhledávat, či dokonce pořádat sledovací maratony jako u těch několika kultovních záležitostí.(23.1.2016)

Těžké tento seriál hodnotit. Bohužel první série je z celého seriálu asi nejslabší a proto už dalším diváci šanci nedají. Nicméně trhlá Loren a zvláštní sesterský vztah Holly a Val mě dokázaly několikrát celkem dost pobavit. Nechci říkat parádní, ale vhodná oddechovka k jídlu a kafíčku, která splňuje účel příjemného odreagování od dennodenního stresu.(6.4.2014)

• Amanda Bynes

• - Jennie Garth, která ztvárnila postavu Valerie, se mohla v seriálu setkat s mnoha svými bývalými kolegy ze seriálu Beverly Hills 90210 (od r. 1990). Střetnout se mohla s Jasonem Priestleym a Lukem Perrym, kteří si zahráli její bývalé spolužáky, či s Ianem Zieringem, jenž zde ztvárnil epizodní roli potenciálního klienta Valeriiny (Jennie Garth) PR firmy. Další spojistostí mezi seriály je jméno přítelkyně Todda (Luke Perry) Brenda, kterak se jmenovala jedna z hlavních postav seriálu Beverly Hills 90210. (Ganka)

• - Amanda Bynes a Jennie Garth mají stejný den a měsíc narození. Jennie Garth se narodila 3. dubna roku 1972 a Amanda Bynes 3. dubna roku 1986. (Jituschka5)

• - Amanda Bynes byla za svůj výkon v roce 2004 nominována na cenu Mladého umělce. (Terva)