Co mám na tobě ráda

(TV seriál)
  • USA What I Like About You (více)
Komedie / Drama
USA, (2002–2006), 30 h 44 min (Minutáž: 20–22 min)

Amanda Bynes, Wesley Jonathan, Jennie Garth, Leslie Grossman, Allison Munn, Nick Zano, Simon Rex, Stephen Dunham, Michael McMillian, Dan Cortese, (více)

Série(4) / Epizody(86)

A čo miluje Holly na svojej staršej sestre Valerii? Všetko len aby nemusela ísť s otcom do Japonska. Stalo sa už totiž pravidlom, že vždy, keď Holly niekde zapustí korene, otca povýšia a musia sa znovu sťahovať. Tentokrát by radšej zostala bývať v Big Apple u sestry. Najprv jej však musí dokázať, že ich spolužitie bude perfektné... Holly Tyler (Amanda Bynesová) má 16 rokov a netúži nasledovať svojho otca do Japonska. Navštívi teda svoju staršiu sestru Valeriu (Jennie Garthová) a snaží sa predstaviť v tom najlepšom svetle a nenápadne dokázať, že práve ona by bola jej najlepšou spolubývajúcou. Keďže Valerie vyznáva Feng Shui, Holly prezariadi jej byt presne podľa týchto pravidiel. Posteľ je teda v kuchyni, aby smerovala na sever a otázka priateľa Garyho (Wesley Jonathan), či má priniesť nočnú lampu alebo otvoriť chladničku, je absolútne namieste. Ba čo horšie Holly ohrozí aj sestrinu kariéru PR manažérky v marketingovej firme, keď na prezentačnom večierku vyhodí Tonyho skateboard a potom sa ešte počas jeho skateovania na požičanom skateboarde vynorí priamo v strede jazdnej dráhy a Tony Hawk skončí na plne prestretých stoloch. Našťastie Valerie berie všetko s humorom. Koniec koncov ak by Holly odišla do Japonska, s kým by sa hádala a komu by mohla odovzdať svoje skúsenosti...? (oficiální text distributora)

Deimos

TV/// Obsazení 10/10 Děj 6/10 Hudba 6/10 Prostředí 7/10/// +Amanda Bynes, občas slušně pobaví, zajímavý vývoj vztahů -vadila mi věčně uječená Leslie Grossman, některé otřepané a laciné fórky, slabší dějové zápletky/// I když bych nejraději dal 5*, tento seriál si to nezaslouží. Je to veskrze průměrný seriál pro dívky nebo mladší diváky, který ani s přibývajícími díly nemá výrazně vzestupnou tendenci. Přesto jsem si ho nechtěl nechat ujít. Možnost vidět každý den v televizi moji nejoblíbenější herečku se za tu snahu ignorovat to špatné vyplatilo. Nakonec jsem to bral jako oddechovou výplň při obědě a občas se i příjemně pobavil. Trochu tedy nadsazuji, vy ale víte proč :-)/// Celkem 70%/// ()

Rosaviva

Začala jsem se na to dívat především proto, že filmy Amandy Bynes mám ráda, ač jí jako herečku moc nemusím, a taky proto, že to vysílali v době, kdy jsem obědvala, takže těch 20 minut byla tak optimální délka. Musím přiznat, že první díly byli fakt šíleně blbý, pak se to vyhouplo tak na průměr. A nakonec zápletka Miluju Vince, Nesnáším Vince, Miluju Vince ale nebudu s ním, to bylo fakt strašný, už to bylo ke konci tak otravný, že se to až nedalo. Ale dodívala jsem se na to dokonce a možná, že jednou až zase budu potřebovat seriál, který budou vysílat kolem oběda, podívám se na to znova. 3* ()

OG_Swifty

Přestárlá Jennie Garth a Amanda Bynes (v době, kdy ještě nebyla oteklý čuně) v nějakým americkým sitcomu, kterej není vtipnej (vtipy typu "dáš si náš mrkvovej dort? Máme skutečně výborný mrkvový dorty. Je v nich hodně...mrkve" načež následuje umělej smích, jako že se mám snad zlomit v pase). Navíc příšerná Leslie Grossman, což je snad ještě horší herečka než Jennie Garth... Jediný plus (hvězdička) je za sexy Allison Munn a Wesleyho Jonathana, kterej je jedinej sympatickej -- a není tady na csfd vůbec vytvořenej..? ()

Tom_Lachtan

Tohle by mohlo být vtipné maximálně v nějaké hodně zvrhlé alternativní dimenzi, kde v průběhu druhé světové války ovládl polovinu planety nikdo z nám známých světovůdců, nýbrž v naší realitě neexistující transvestitální titán Zoltan Vulvanič z Krasnodaru. Všechny postavy jsou nebetyčně tupé, což platí obzvlášť o postavy nejpřednější, které se dají popsat jen a pouze jako promiskuitní krávy s inteligencí cibulové slupky a emoční zralostí na břeh vyvrhlé tresky. ()

ivishka

Jsou seriály u kterých mi ani náhodou nevadí přidané zvuky smějícího se publika ale tady mě to hodně ruší. Nejde jen o publikum ale americký způsob humoru, který se snaží pokračovat v tradici veleúspěšného seriálu Přátelé...Není to myšleno jako podobnost v ději nebo tak ale v tom smyslu, že scénáristé sekají za sebou nejméně 5 silných hlášek u kterých doufají, že se lidé zasmějí-a to není tak uplně pravda, protože se to jeví jako jedna velká parodie. Samozřejmě má pár světlých a vtipných momentů za to jedna * a ta další je za poloviční výkon Amandy Bynes a protože si myslím,že má na víc - tak říkám poloviční, protože potenciál jejího komediálního umění je trochu na jiné úrovni než tahle podprůměrná show pro náctileté. ()

• Jennie Garth, která ztvárnila postavu Valerie, se mohla v seriálu setkat s mnoha svými bývalými kolegy ze seriálu Beverly Hills 90210 (od r. 1990). Střetnout se mohla s Jasonem Priestleym a Lukem Perrym, kteří si zahráli její bývalé spolužáky, či s Ianem Zieringem, jenž zde ztvárnil epizodní roli potenciálního klienta Valeriiny (Jennie Garth) PR firmy. Další spojistostí mezi seriály je jméno přítelkyně Todda (Luke Perry) Brenda, kterak se jmenovala jedna z hlavních postav seriálu Beverly Hills 90210. (Ganka)
  • Skladbu, ktorá nesie rovnaký názov ako seriál "What I Like About You" od kanadskej, dievčenskej skupiny Lillix, môžeme počuť vo všetkých dieloch seriálu. (Raccoon.city)
  • Po první sérii byl Simon Rex vyhozen poté, co se přišlo na to, že jako mladý natočil několik gayporno filmů. (kenny.h)