poster

Co mám na tobě ráda (TV seriál)

 • USA

  What I Like About You

 • Slovensko

  Čo na tebe milujem

Komedie / Drama

USA, 2002, 86x21 min

Hrají:

Amanda Bynes, Jennie Garth, Simon Rex, Leslie Grossman, Allison Munn, Nick Zano, Stephen Dunham, Michael McMillian, Dan Cortese, Penn Badgley, Ed Quinn, Megan Fox, Camille Guaty, Drew Sidora, Edward Kerr, Matt Battaglia, Ken Marino, NiCole Robinson, Jason Cerbone, Jessica Szohr, Skyler Gisondo, Arabella Field, Sparkle, Megalyn Echikunwoke, Brandon Quinn, Nancy Lenehan, Samm Levine, Rachel Specter, Natalina Maggio, Leah Harrison, Tony Hawk, Chris J. Johnson, Mark Weiler, Trevor Wright, Danneel Ackles, Joanna Garcia Swisher, Barry Bostwick, Rachel Chagall, Josh Hammond, Ryan McPartlin, Minka Kelly, Peter Scolari, Tamara Mello, Desi Lydic, Tommy Dewey, Philipp Karner, Brian Stepanek, Beth Littleford, Jayden Lund, Arick Salmea, Wendy Carter, Wally Wingert, Patrick Macmanus, Alexondra Lee, Jesse Hlubik, Brian Peck, David Starzyk, Anne-Marie Johnson, Richard Tillman, Jennifer Lothrop, Robin Riker, Jackie Geary, Cameron Mathison, Jessica Lundy, Stephanie Brown, Samantha Esteban, Brady Smith, Kerri Kenney, Tiara Lanai, Rachel Shumate, Hannah Leigh, Rebecca Gayheart, Keith Allan, Lisa Kaminir, Gavin DeGraw, Benjamin King, Scott Weinger, Wesley Jonathan, David de Lautour, Tamyra Gray, Jadyn Douglas, Anicka Haywood, Chelsea Brummet, Jessica Chaffin, Lacey Mael, Keith Diamond, Jerry Shea, Linda Porter, Fran Drescher, Sara Erikson, Shirley Prestia, Stacy Galina, Debra Azar, David Jahn, Larry Romano, Doug Sheehan, John O'Brien, Carol Mansell, Jillian Henry, Tom Parker, Christine Dunford, Brian McGovern, Paul Tigue, Steven Shaw, Phil Abrams, Charlie Koznick, Cynthia Szigeti, Tim Herzog, Terry Rhoads, Ron Ostrow, Tim Snay, Jenna Heffernan, Alex Solowitz, Kipp Shiotani, Rebekah Chaney

Scénografie:

Greg J. Grande (set dekoratér)
(další profese)
 • lesotho
  *

  Hloupější seriál už jsem dlouho neviděla a to musím říct, že už jsem se koukala na plno blbých. Ty dialogy jsou jako ze základní školy, "vtipy" už jsou dávno ohrané z jiných seriálů, vlastně člověk ví dávno dopředu, kdo co řekne. Ale asi nejvíc mě štve amanda, vlastně mě otravuje už jen svou existencí. Ona prostě nedokáže hrát jiný role než dospívající pipinky.(18.8.2011)

 • bukowski83
  *

  Ze začátku se mi to zdálo celkem v pohodě, ale díl od dílu se vše hroutí a přicházejí i odcházejí velmi nesympatičtí herci a čekám, že se to v nejbližší době zvrhne v úplnou blbost! Aktualizace18.1.11 tak a už se to zvrhlo beru jednu hvězdu a jestli se náhodou podívám ještě na jeden díl - dám odpad!(26.11.2010)

 • Tom_Lachtan
  *

  Tohle by mohlo být vtipné maximálně v nějaké hodně zvrhlé alternativní dimenzi, kde v průběhu druhé světové války ovládl polovinu planety nikdo z nám známých světovůdců, nýbrž v naší realitě neexistující transvestitální titán Zoltan Vulvanič z Krasnodaru. Všechny postavy jsou nebetyčně tupé, což platí obzvlášť o postavy nejpřednější, které se dají popsat jen a pouze jako promiskuitní krávy s inteligencí cibulové slupky a emoční zralostí na břeh vyvrhlé tresky.(31.5.2014)

 • sssssycak
  *

  První sérii jsem viděl celou, ta si celkem slušně držela jistou úroveň. Od druhé to však začalo upadat a ztrácet na tempu, vtipnost se vypařila jako pára nad hrncem a jakákoliv zápletka zmizela. Z druhé a třetí série jsem ještě viděl několik dílů, ale nakonec se seriál stal natolik nezajímavým, že jsem ho bezvědomě přestal sledovat...(31.8.2011)

 • Olík
  ***

  Co k tomuto sitcomu napsat??? Šance, že se přiřadí ke kultovním seriálům je titěrně malinkatá (možná ještě menší) – na druhou stranu totální ztrátou času bych to také nenazval. Amanda Bynes je přesně taková jak jí známe z jejich filmových pokusů tj. nedospělá, roztomilá, ztřeštěná, živelná - zkrátka ničemu neubližující. Problém však mám s její seriálovou sestrou – z 90210 slávy žijící Jennie Garth a jejich 150 grimas a výrazů v jedné větě jsou spíše nepříjemně rušivým elementem než přínosem pro celek. Bohužel situaci příliš nezachraňuje (ba naopak) ani zbytek hereckého ansáblu včele se nevýrazným Simonem Rexem (Scary Movie, Superhrdina) a nově přicházejícími postavami. Suma sumárum – seriál asi nejvíce ocení ti, jenž ujíždí na teenager komediích s Amandou Bynes.(26.11.2010)

 • - Jennie Garth, která ztvárnila postavu Valerie, se mohla v seriálu setkat s mnoha svými bývalými kolegy ze seriálu Beverly Hills 90210 (od r. 1990). Střetnout se mohla s Jasonem Priestleym a Lukem Perrym, kteří si zahráli její bývalé spolužáky, či s Ianem Zieringem, jenž zde ztvárnil epizodní roli potenciálního klienta Valeriiny (Jennie Garth) PR firmy. Další spojistostí mezi seriály je jméno přítelkyně Todda (Luke Perry) Brenda, kterak se jmenovala jedna z hlavních postav seriálu Beverly Hills 90210. (Ganka)

 • - Amanda Bynes byla za svůj výkon v roce 2004 nominována na cenu Mladého umělce. (Terva)

 • - Skladbu, ktorá nesie rovnaký názov ako seriál "What I Like About You" od kanadskej, dievčenskej skupiny Lillix, môžeme počuť vo všetkých dieloch seriálu. (Raccoon.city)