Co mám na tobě ráda (TV seriál)

What I Like About You

Čo na tebe milujem

Komedie / Drama

USA, 2002, 86x21 min

Wayne Kennan

Amanda Bynes, Jennie Garth, Simon Rex, Leslie Grossman, Allison Munn, Nick Zano, Stephen Dunham, Michael McMillian, Dan Cortese, Penn Badgley, Ed Quinn, Megan Fox, Camille Guaty, Drew Sidora, Edward Kerr, Matt Battaglia, Ken Marino, NiCole Robinson, Jason Cerbone, Jessica Szohr, Skyler Gisondo, Arabella Field, Sparkle, Megalyn Echikunwoke, Brandon Quinn, Nancy Lenehan, Samm Levine, Rachel Specter, Natalina Maggio, Leah Harrison, Tony Hawk, Chris J. Johnson, Mark Weiler, Trevor Wright, Danneel Ackles, Joanna Garcia Swisher, Barry Bostwick, Rachel Chagall, Josh Hammond, Ryan McPartlin, Minka Kelly, Peter Scolari, Tamara Mello, Desi Lydic, Tommy Dewey, Philipp Karner, Brian Stepanek, Beth Littleford, Jayden Lund, Arick Salmea, Wendy Carter, Wally Wingert, Patrick Macmanus, Alexondra Lee, Jesse Hlubik, Brian Peck, David Starzyk, Anne-Marie Johnson, Richard Tillman, Jennifer Lothrop, Robin Riker, Jackie Geary, Cameron Mathison, Jessica Lundy, Stephanie Brown, Samantha Esteban, Brady Smith, Kerri Kenney, Tiara Lanai, Rachel Shumate, Hannah Leigh, Rebecca Gayheart, Keith Allan, Lisa Kaminir, Gavin DeGraw, Benjamin King, Scott Weinger, Wesley Jonathan, David de Lautour, Tamyra Gray, Jadyn Douglas, Anicka Haywood, Chelsea Brummet, Jessica Chaffin, Lacey Mael, Keith Diamond, Jerry Shea, Linda Porter, Fran Drescher, Sara Erikson, Shirley Prestia, Stacy Galina, Debra Azar, David Jahn, Larry Romano, Doug Sheehan, John O'Brien, Carol Mansell, Jillian Henry, Tom Parker, Christine Dunford, Brian McGovern

Nic se nevyrovná tomu, že si scénáristi vsadí na smolařku, nezbednou a přitom tak nevinnou teenagerku, která se tváří, jako naprostá šumačka. Nicméně některé scény jsou fakt přitažené za vlasy a šlapou na paty Hannah. I tak si zaslouží 5* za celkový dojem, který je v rámci komedie docela obstojný. Neočekávám náročnost, jako u dramat či psychothrillerů. ;)(6.12.2010)

Začala jsem se na to dívat především proto, že filmy Amandy Bynes mám ráda, ač jí jako herečku moc nemusím, a taky proto, že to vysílali v době, kdy jsem obědvala, takže těch 20 minut byla tak optimální délka. Musím přiznat, že první díly byli fakt šíleně blbý, pak se to vyhouplo tak na průměr. A nakonec zápletka Miluju Vince, Nesnáším Vince, Miluju Vince ale nebudu s ním, to bylo fakt strašný, už to bylo ke konci tak otravný, že se to až nedalo. Ale dodívala jsem se na to dokonce a možná, že jednou až zase budu potřebovat seriál, který budou vysílat kolem oběda, podívám se na to znova. 3*(17.1.2011)

• bukowski83

Ze začátku se mi to zdálo celkem v pohodě, ale díl od dílu se vše hroutí a přicházejí i odcházejí velmi nesympatičtí herci a čekám, že se to v nejbližší době zvrhne v úplnou blbost! Aktualizace18.1.11 tak a už se to zvrhlo beru jednu hvězdu a jestli se náhodou podívám ještě na jeden díl - dám odpad!(26.11.2010)

Mně se tenhle seriál celkem dost líbí. Ze začátku jsem si říkala, že to je nějaká blbost, ale když jsem se do toho pořádně dostala, zjistila jsem, že je to zábavné, romantické a dokáže mi to vždycky zvednout náladu. Jennie Garth je fakt pěkná ženská a kamarád Garry někdy ve druhý, nebo třetí sérii odhalí, že má úžasnou postavu. I když jsem na seriály dost náročná, tak tenhle mě opravdu baví.(30.7.2012)

• sssssycak

První sérii jsem viděl celou, ta si celkem slušně držela jistou úroveň. Od druhé to však začalo upadat a ztrácet na tempu, vtipnost se vypařila jako pára nad hrncem a jakákoliv zápletka zmizela. Z druhé a třetí série jsem ještě viděl několik dílů, ale nakonec se seriál stal natolik nezajímavým, že jsem ho bezvědomě přestal sledovat...(31.8.2011)

• Joanna Garcia Swisher

• - Amanda Bynes a Jennie Garth mají stejný den a měsíc narození. Jennie Garth se narodila 3. dubna roku 1972 a Amanda Bynes 3. dubna roku 1986. (Jituschka5)

• - Jennie Garth, která ztvárnila postavu Valerie, se mohla v seriálu setkat s mnoha svými bývalými kolegy ze seriálu Beverly Hills 90210 (od r. 1990). Střetnout se mohla s Jasonem Priestleym a Lukem Perrym, kteří si zahráli její bývalé spolužáky, či s Ianem Zieringem, jenž zde ztvárnil epizodní roli potenciálního klienta Valeriiny (Jennie Garth) PR firmy. Další spojistostí mezi seriály je jméno přítelkyně Todda (Luke Perry) Brenda, kterak se jmenovala jedna z hlavních postav seriálu Beverly Hills 90210. (Ganka)

• - Přes polovinu první řády byla Jennie Garth těhotná. Ve většině scén, ve kterých se objevovala, se její bříško zakrývalo. Například sezením, stáním za pohovkou, vytahanými triky nebo zakrýváními různými předměty. (Jituschka5)