The Serpent (TV seriál)

Krimi / Thriller

Velká Británie, 2021, 7 h 41 min (Minutáž: 56–59 min)

Serialova chutovka kde sa naozaj nesetrilo nakolko premieru mal naraz na Prieme, Netflix a BBC. Ten rozpocet tam viediet v kazdom zabere. Dobove realie Thajska ci Europy sedemdesiatok minuleho storocia su dych beruce, akoby boli tocene v tej dobe a tvorci len pouzili dobove zabery ulic. Serial ktory urcite nejde obist.(16.1.2021)

tak to byla jizda! skvela atmosfeta 70. let, napinavy pribeh a krasne lokace. — epizody 2-5 dokonaly. — herci byli uzasni, hlavne 𝗷𝗲𝗻𝗻𝗮 𝗰𝗼𝗹𝗲𝗺𝗮𝗻 a 𝘁𝗮𝗵𝗮𝗿 𝗿𝗮𝗵𝗶𝗺 (😭🤧💕). — skoda, ze jsme se nedozvedeli, jestli se sobhraj a knippenberg nakonec potkali osobne.. jenom si predstavte ty jejich pohledy!(24.2.2021)

Výpravný dobový seriál o podivné existenci jménem Charles Sobhraj, která v sedmdesátých letech okrádala a vraždila baťůžkáře cestující po Indii a Thajsku. O tomhle vrahounovi jsem neměl sebemenší tušení, a tak pro mě byl seriál do značné míry fascinující. Někdo možná bude mít - dle některých zahraničních ohlasů - potíže usledovat neustálé flashbacky a flashforwardy, podle mne je ale ta mozaika složená dost přehledně, takže jsem nikdy neměl větší problém pochytit kdy, kdo, co a jak. Plusem jsou pro mne i atraktivní lokace, zvlášť teď v čase omezeného cestování jsem si rád připomněl Bangkok a další místa.(27.1.2021)