silentname

Tak úplne neviem ako to vlastne celé je. Vyzerá to, že "Finding Love In Quarantine" je vlastne 8 dielnou sériou, ktorá ale bola nakoniec aj zviazaná dokopy ako celý film. Ja som v tom prípade videl veľkú filmovú verziu. A musím povedať, že z tohtoročných filmoch o covide a karanténe je asi tento jeden z tých lepších. Možno by som ho aj ohodnotil ako dosť dobrý, nebyť toho, že sme tu mali dve postavy policajtov, ktorí slúžia len ako zbytočná vsuvka. Dokopy ich prítomnosť je ničím prínosná až na jednu výnimku. Lenže na to sme nepotrebovali všetky ostatné scénky, ktoré sa sem s nimi pridali. Takže všetky časti s nimi dvoma ma nebavili. Film ale v mnohom podľa mňa pôsobí veľmi prirodzene a akosi chce nám ukázať nejaké tie pozitívne stránky toho čo sa udialo. A ako odrazu mám oveľa viac času a môžeme reálne opustiť svoje stereotypné bubliny kažodenných rituálov a urobiť niečo, na čo sme si celú dobu ten ohromný čas nenašli. Vzťahy vo filme sú dobre spracované, jednotlivé momentky fungujú a film je príjemný na pozeranie. Miestami sa ale trochu motáme v kruhoch. Najlepšia scénka je pre mňa oslava narodenín Gracie. To bol veľmi pekný nápad. Uznávam. Čo ma ale ešte takisto iritovalo na filme je, že všetci tu nosia rúška absolútne nesprávne. A myslím tým úplne všetci. A bohužiaľ aj to uberá filmu nejaké tie body. Ak už máte filmov o karanténe plné zuby tak odporúčať nebudem, no podľa mňa to za jedno pozretie pokojne stojí. Nepôsobí to tak deprimujúco alebo tragicky ako niektoré iné filmy z karantény Hodnotenie: C+ ()