Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Děj filmu se odehrává v San Franciscu na počátku 20. století, kam se norská imigrantka (Irene Dunne) přestěhovala a založila rodinu. Ve filmu sledujeme, jak se početná rodina vyrovnává s různými životními útrapami, nemocí, smrtí, ale i radostí a úspěchy. Sledujeme, jakou roli v rodině hraje matka, která se tady stará o většinu věcí, a hlavně o velice zúžený rodinný rozpočet, aby nějak "vystačili" a nemuseli sáhnout v bance na svůj rezervní účet... (HOODY)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (4)

Martin741 

všechny recenze uživatele

Super film o tazkom zivote norskych migrantov v San Franciscu. Mama hlada kazdy sposob ako vyzit aby nemuseli siahat na uspory. Perfektne dilogy, dej sa odohrava aj vonku, nielen dnu, super herci. Raz Darmo, Reziser George Stevens u nas v byvalom Ceskoslovensku nieje znamy a to je obrovska skoda. ma kvalitne filmy . 77 % ()

Houdini

všechny recenze uživatele

Oscar 5 nominací: Herec VR - Oskar Homolka, Herečka HR - Irene Dunne, Herečka VR - Barbara Bel Geddes, Herečka VR - Ellen Corby, Kamera ČB ()

Reklama

kaylin 

všechny recenze uživatele

Film, který ukazuje, že v roce 1948 byli rozhodně zdatní herci, kteří na sobě nesli celý film, a vůbec nevadilo, že to je film interiérový, protože oni prostě byli dost dobří natolik, aby na sebe strhli pozornost. Snímek se vyznačuje i tím, jak dobře je pojato téma krásy a těžkostí lidského osudu. Žijeme, abychom se radovali i trpěli. ()

Galerie (6)

Zajímavosti (2)

Reklama

Reklama