Komentáře uživatelů k TV seriálu (20)

Oproti starému seriálu má tenhle samozřejmě lepší triky, ale jinak jsou si v podstatě rovni. Novější "drahý zesnulý" IMHO oplývá mnohem více tajemnem a záhadami, má zajímavou kameru a slušivý soundtrack. No a navíc je Emilia Fox v roli Jeannie prostě zlatíčko.(21.6.2003)

• Radek99

Kam se poděl humor z původního seriálu???(2.2.2007)

• anderson

ČESKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: ČT 1 = 4.11.2002 - Hopkirka dabuje OLDŘICH VÍZNER. --- ODPAD ODPADOV, Hovadina, MEGAODPAD. Jediné čo by ma zaujímalo, sú ratingy ktoré nepochybne na ČT "lámali" sledovanosť. (8.9.2006)(8.9.2006)

No přiznám se, že původní seriál jsem (zatím) neviděl a možná proto mi to nepřišlo až tak zlý oproti tomu co jsme slyšel. Obsazení na tom má asi největší podíl a to od T. Bakera v jedné z hlavních rolí přes Tennanta, Pegga, Gatisse, Pembertona, Laurieho...a v podstatě celé to očávání, kdo že bude v další epizodě. Bavil jsem se. Nejlepší epizody: 1x04 - Paranoia, 2x07 - Two Can Play at That Game(8.6.2009)

• Terva

To už je jen slaboučký odvárek. Prvotina z roku 1969 je klasika - vlastně by se dalo říci, že kult. Z tohodle nic pořádného nekouká.(18.3.2013)

Skvělý mystický seriál, který se mi kupodivu líbil více, než původní zpracování - asi díky sympatickým postavám.(20.6.2011)

• kleopetra

Nechápu, proč někdo dělá remeake průměrnému seriálu...(23.12.2008)

• dyfur

....neúspešný pokus prekonať klasiku ./teda pôvodný seriál/...(8.3.2013)

• carlos 2010

Škoda, že to nebolo vtipné.(24.6.2013)

• mandlova

Tak tohle prostě dělá ostudu jménu R&H, které je holt původní, ČB verzí nastaveno vysoko....nevím, co to je za pominutí mysli dělat remaky takových kusů....(3.9.2008)

• sator

Zlatá šedesátá...(27.3.2013)

• BerniX

Kdyby se to jmenovalo jinak, tak bych dal možná *(25.5.2009)

• DocBrown

Původní seriál fungoval, protože měl spoustu nadsázky. Nez ní je to pouhá blbost. Nedokázal jsem to dokoukat(9.10.2018)

• Deratizer

Možná že kdybych neměl nostalgickou a srdečnou vzpomínku na původní seriál z dětství, tak bych dal i lepší hodnocení, ale bohužel ten vztah a vzpomínku mám na původní verzi v černobílé podobě a toto už na mě nepůsobilo, není nad originál, včetně jeho úvodní uhrančivé znělky.(24.2.2011)

• Valentin

Plivanec do tváře starému černobílému seriálu.(20.1.2011)

• nessbeal

Randall a Hopkirk jsou detektivní parťáci, s malou anomálií - jeden z nich je duch! Remake slavného anglického seriálu Randall a Hopkirk.(12.9.2012)

• Mercilonka

Tak tohle se absolutně nepovedlo! Až by jim mělo být hanba, že nesou stejný název jako jejich předloha z roku 1969.(14.8.2011)

• Xylobalsam

Naprosty propadak, ktery dela stare verzi ostudu. Trapne vtipy a ubohe nenapinave dily.(13.9.2003)

Starší bratříček z roku 1969, byl super, pamatoval jsem si ho matně jako kluk, naštěstí začal vycházet na dvd za 49-Kč :). Novější seriál se mi taky líbí, sice některé díly jsou slabší, ale jiné zase perlí. Takže zlatý průměr. Já se příjemně bavil. Doporčuji shlédnout staré i nové, prostě oddychovka.(13.1.2009)

Byť byly některé vtipy leckdy za hranicí vkusu, nicméně na oddechovou komedii byly jednotlivé příběhy poutavě napsané, a a ztvárnění hlavních i vedlejších postav bylo parádní, dokonce i český dabing se povedl. Navíc, Randall a Hopkirk fungují jako zajímavá přehlídka britských seriálových herců v epizodních rolích.(3.6.2013)