Staged (TV seriál)

Komedie

Velká Británie, 2020, 15 min

Daniel Gage

Komentáře uživatelů k TV seriálu (4)

Takhle jsem se už dlouho nezasmála. Pro fanoušky Michaela Sheena a Davida Tennanta povinnost.(14.7.2020)

Prekvapivo zábavné.(19.6.2020)

Geniální dílko, aneb i korona může přinést dobré věci. Staged mi nemohlo uniknout, Davida Tennanta žeru a Michaela Sheena jen o něco méně, takže po fenomenálních Dobrých znameních jsem se těšil, že je zase uvidím pohromadě. Stejně jako Tennantovi. Šest dílů má neskutečné tempo, díky (nebo kvůli?) délce všechny utečou jako voda a já jsem už dlouho, opravdu dlouho, neviděl nic vtipnějšího, přitom pro mně bylo dost překvapení, jak moc zábavné to bylo, čekal jsem, že mně to spíš nebude bavit, než jo, nicméně bavil jsem se od první do poslední minuty a bylo to čím dál lepší. Navíc i tady se našel čas na hvězdné hostovačky a když jsem si myslel, že po Samovi L. Jacksonovi nic lepšího přijít nemůže, přišla Judi Dench a oběma pánům to nandala! Jejich pošťuchování, konflikty i opravdové přátelství v (téměř) přímém přenosu. Staged je výtečná záležitost, kterou rozhodně nevidím naposledy. A krom toho je to taky patrně nejlepší seriálová novinka letoška. Povinnost minimálně pro fandy, ale nepochybuji, že se pobaví všichni, neboť na tak malém prostoru taková hromada nápadů... to se jen tak nevidí! Tennantův hrnek je úplně nejlepší. 100%.(7.8.2020)

Kdo má rád Tennanta a Sheena, tak si to užije, i se zasměje.(10.7.2020)