Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Britská komedie inspirovaná komiksy Ronalda Searleho volně dovršuje trilogii započatou snímky Belles of St. Trinian's, The a Blue Murder at St. Trinian's.
Dívčí internátní škola St. Trinian je v plamenech, ovšem požární zásah ji nečekaně zcela zdemoluje, potom, co malé nezbednice napojily hadice požárníků na cisternu s plynem. Kvůli celému případu je svolán soud a jen přímluva několika vlivných osob zachrání žákyně před přísným trestem. Je rozhodnuto pokračovat v tradici školy i nadále, především za přispění mecenáše Alphonse O'Reillyho. Ten bere dívky na výlet lodí do Evropy. Nikdo nemůže tušit, že O'Reilly není takovým dobrodincem, loď místo k Evropě míří do Arábie a vyšší ročníky budou prodány do harému... (dopitak)

(více)

Recenze (1)

dopitak 

všechny recenze uživatele

Když vidím hodnocení tohoto filmu na imdb (60%), opravdu nemám nejmenší chuť pouštět se do prvních dvou dílů. Pure Hell of St. Trinian's je zatím nejslabší film v diskurzu mé série GB 1960´s. Divák tápe, divák nechápe. Předmanželská rošáda dvou strážníků, ukřičený soud, bláznivý výlet po moři kamsi na poušť, několik papalášů, stupidní umělý požár na začátku. Obloukem se tomuhle vyhněte, stojíte-li o moje doporučení. ()

Reklama

Reklama