Bad Girls (TV seriál)

Velká Británie, 1999, 107x54 min

Helen Fraser, Amanda Barrie, Joe Shaw, Kellie Bright, Joanne Froggatt, Linda Henry, Timmy Lang, Alex King, Jochum ten Haaf, Elizabeth Banks, Rad Lazar, Ash Varrez, Simone Lahbib, Sarah Winman, Stephanie Beacham, Matthew Butler, Adam Leese, David Yelland, Maria Charles, Ruth Platt, Gugu Mbatha-Raw, Rebecca Hazlewood, Stephen Rahman Hughes, Janine Wood, Francesca Fowler, Abhin Galeya, Jamie Thomas King, Francis Magee, Eva Pope, Sarah Hadland, Robert Cambrinus, Sally Watts, Steven Webb, Marlene Sidaway, Richard Dixon, Michael Higgs, Kate O'Mara, Daniel James, Terence Harvey, Peter Geddis, Debra Stephenson, Nicola Stapleton, Alan McKenna, Alicya Eyo, Henrietta Meire, Annette Badland, Claire-Louise Cordwell, Victoria Bush, Ivan Kaye, John R. Walker, Don Gallagher, Dan Fredenburgh, Joanne Mitchell, Teddy Kempner, Shelley Longworth, Janice Acquah, Lynn Farleigh, Rosemary Smith, Danny Erskine, Andrew Scarborough, Colette O'Neil, David Cann, Frank McCusker, Jane How, Nicholas Barnes, Victoria Alcock, Sharon Duncan-Brewster, Steven Cree, Liz May Brice, Elizabeth Rider, Jonnie Hurn, Chook Sibtain, Jennifer Ness (herec, a.z.), Kim Taylforth, Kerry Norton, Angela McHale, Wendi Peters, Ellie Haddington, Claire King, Denise Black, Elizabeth Bradley, Jade Williams, Chris Porter, David Gwillim, Geoffrey Hutchings, Peter Ellis, Robert Hudson, Paul Brennen, Helen Grace, Kika Mirylees, Bernard Gallagher, Andrew Grainger, Geff Francis, Bill Buckhurst

Komentáře uživatelů k TV seriálu (3)

• AngelAngie

Snažila jsem se tomu dát šanci, koukala na pár dílů, ale pak smazala a už se k tomu vracet nebudu, nechytlo mě to ani omylem .. snad dávám ty 2 za zajímavý námět ..(28.5.2008)

• Katullka

Aby se i v třetím dílu nic nerozjelo, tak to znuděně vypnu i já. Lesby jsou asi stornované, jinak si to logicky nedokážu vysvětlit.(16.6.2011)

Po první sérii ****. Seriál jsem znala a čekala jsem dlouho, než někdo vytvoří české titulky (tímto děkuji www.badgirls.cz), protože angličtina ve formě zde uplatňované je pro mě přibližně stejně srozumitelná jako maďarština, a teď konečně chápu kultovní status tohoto seriálu. Počet serií (cca 8) ve mně sice důvěru nevzbuzuje, ale doufám, že ještě tak 1 - 2 série zústane vše přibližně ve výšce nastavené laťky kvality. Mimochodem, od té doby, co jsem slyšela, že stanice FX připravuje US verzi seriálu, tak jsem se moc těšila...než jsem viděla originál - teď mě ta představa naopak dost děsí. Bad girls působí realisticky, tedy do té míry do jaké to můžu posoudit, a na škodu není ani to, že po obsazení hlavních dvou rolí evidentně došly ve Velké Británii hezké herečky, protože vetšina bad girls aspoň vypadá jako někdo, koho můžete potkat na ulici (včetně hodnoty IQ). Btw. pokud by se ale někdo věci neznalý domníval, že Bad girls jsou jenom o Nikki a Helen, tak ho musím vyvést z omylu, protože "zatím se skoro nic nestalo" :-)(6.3.2009)