Robocop: Temná spravedlnost (TV seriál)

• Kanada

Robocop: Prime Directives

Robocop: Temná spravodlivosť

Akční / Krimi / Sci-Fi

Kanada, 2000, 4x100 min

• AllShallFall

Tak tohle snad nemůže být ani pravda. Vždy když někdo vymyslí skvělý film.......tak 95 % z nich je z 80.-tých let..... Tak to musí následně někdo tak nehorázně dokurvit.....Stějně jako u Terminátora. Bože to je ubohost. Jednu hvězdu dám za chudáka Robocopa. Jeho sláva bohužel zašla tam kde vznikla. A to je veliká škoda.(29.7.2010)

• cyberhawk

Je to proste nuda.... vydrzel jsem se divat asi na hodinu prvniho dilu, a zkusim vydrzet i zbytek, ale... i kdyz na druhou stranu je videt, ze se reziser snazi napodobit Verhoevena jak to jen jde (jakasi Murphyho osobnost tu je a reklamni prostrihy se take objevuji), ale je to krecovite a navic Flretcher se jako RoboCop pohybuje hrozne toporne.(4.9.2007)

• buldock

Takhle zprznit legendu to se jen tak někomu nepodaří a tenhle kousek vás opravdu dostane během chviličky do stavu , kdy se vám začne zvedat žaludek a zároveň začnete přemýšlet jestli to autoři myslí vážně a nebo jde o aprílový žert , bohužel první varianta je správná a je to nehorázný ODPAD a film který se nehodí vysílat ani na Primě ve 3. hodiny ráno!!!!(1.11.2007)

• DonPedro

Robocop : Prime directives je čtyřdílná minisérie (Temná spravedlnost/Dark Justice – Zhroucení systému/Meltdown – Zmrtvýchvstání/Ressurection - Trosky a plameny/ Crash & Burn) a komentáře naznačují, že každý hodnotí jiný díl – i když se vzácně vyrovnaným výsledkem. Komplet zřejmě viděl málokdo, protože každý masochismus má svoje hranice a 375 minut je hodně vysoko položená laťka. Vlastní "primární direktiva" mi brání hodnotit něco, co jsem neviděl od první do poslední minuty, takže na místí skládku další odpad nepřihazuji. Pokud by ale předchozí kousky byly ze stejného těsta jako závěrečný (Crash & Burn), pak bych neváhal ani minutu.(5.1.2005)

• kenkaku

Mrtvolu kultovního RoboCopa, kterou brutálně v roce 1994 seriálem znásilnili a zahrabali na dno veškerého odpadu v roce 2000 vykopali... "udělali" si na ní "4 další čísla" a vrátili ještě hlouběji mezi odpadky (mnohem hlouběji než jsem si dokázal vůbec představit)... proč mi tohle s RoboCopem děláte? To vám to není už konečně trapný?(16.7.2012)

• - Scény, které ve zprávách propagují koupi robocopových videokazet, pocházejí ze seriálu Robocop (1994). (DannyBurino)

• - Název Kaydick je pocta sci-fi spisovatelovi, Philipu K. Dickovi. (Benjamin-L)