Robocop: Temná spravedlnost (TV seriál)

• Kanada

Robocop: Prime Directives

• slovenský

Robocop: Temná spravodlivosť

Akční / Krimi / Sci-Fi

Kanada, 2000, 4x100 min

• Šindy

MGM na tom byla asi špatně už před 13 lety, když dala k dispozici znovu práva. Ovšem zatím poslední počin s RoboCopem je doslova odpad. Je to horší než seriál z půlky 90. let. Sice je vše kompenzováno dostatečným přísunem brutality a krev cáká na všechny strany, ale to nestačí. A stejně tak nestačí na nějaké lepší hodnocení ani Robo-oblek. Tohle je prostě hnus. Nejvíce mě na tomto počinu ale iritoval Page Fletcher v hlavní roli. Ten asi neviděl původního RoboCopa, protože jeho pohyby byly doslova tragické, nehledě na to, že menšího herce snad sehnat nemohli. Snad bude další počin s RoboCopem úplně něco jiného a navrátí mu zašlou slávu, alespoň z části. Někdy si říkám proč zrovna RoboCop, ze všech těch Supermanů, Batmanů, Spide-Manů, Iron-Manů a dalších, dopadl nejhůře jak mohl. Doufám, že to není navždy.(11.1.2012)

• InJo

Pokud přežijete příšerný první díl (Temná spravedlnost – 20 %), čeká vás poměrně solidní čtyřdílný televizní akční sci-fi velkofilm, který do neurážejícího průměru vytahují hlavně celkem povedené prostřední dva segmenty (Zhroucení systému, Zmrtvýchvstání – 60 %). Bohužel díl poslední (Trosky a plameny) opětovně už za moc nestál (40 %). ___ Sem tam dobrá akce, triky nejsou úplně nejhorší a dokonce i hudební doprovod (především main theme) za něco stojí – v celku se jedná o docela rozkošné velebéčko. 50 %(1.1.2006)

• Darren98

Když jsem byl malý, seznámil mě otec s filmem RoboCop z roku 1987. Tehdy jsem asi z toho měl trauma kvůli té Murphyho popravě, a nechápal ty vážné scény o jeho minulosti, avšak i přesto jsem díky té výborné hudbě zůstal věrný sérii, a po několika letech si vyhledal i další díly => věděl jsem, že jsou celkem tři, než jsem na jedné stránce objevil něco, co se nabízelo ke stažení pod názvem ROBOCOP 4. Za svůj život jsem učinil pár chyb, některé větší, některé ani nestojí za řeč, ale dodnes si neodpustím, že jsem kdy pozřel zákoutí části pekla tak zrůdného, oči vypalujícího, duši zotročujícího a zlé pocity přivádějícího, až moje jediná myšlenka na následujících 42 dní a 42 nocí, kterou mohl můj mozek vyplodit, nemohla být žádná jiná, než detailní a přitom stručný plán sebevraždy - Robocop: Temná spravedlnost! Zřel jsem, 65x myslel na vypnutí, zapomněl zda-li jsem to vypnul či dokoukal (takže asi dokoukal, když jsem pak toužil zapomenout), a slíbil si, že se nepodívám nejen na další díly, ale i nikdy více na tenhle, a žádný jemu podobný. Mé vzpomínky na skvělý film RoboCop, se málem rozbily, když se do mozku snažily vetřít ty vzpomínky na tenhle snímek, které mi dost ublížily a ukázaly, že i něco krásného má temnou stranu. Doufám, že ty vzpomínky v hlavě nezůstaly, jenže někdy pozdě v noci, mě ze spánku budí ten otřesný děj...(28.12.2016)

• Terva

Temně a spravedlivě jsem to po deseti minutách típnul, vyndal z dvd a hodil do kouta k ostatním nedokoukaným shitům. Hloupé dialogy, nesmyslná akční stránka, dřevěný Robocop a nulová hudba.....prostě hrůza za 76 kč....teda vlastně abych nekecal, koupil jsem to na blešáku v Praze za 40 korun ( originál ), ale i tak jich lituji, mohl jsem si za to dát třeba výbornou Maxi klobásu, kterou tam prodávají.(6.6.2010)

• petero

Ok mám rád prvé dve filmové časti a trojku považujem za prepadák, ale tento TV Robocop samozrejme bez skvelého Petra Wellera je nepodarok najhrubšieho zrna. Totálne pritiahnuté a nudné. Komu sa chce sledovať tri filmové časti ako Robocop 001 bojuje s Robocopom 002 v totálne nenápadnej réžii (vystrelený projektil odkloní oproti letiaci projektil pričom je vidno priehlbiny ktoré sa po zrážke vytvoria na plochách projektilov v 30 sek. spomalenej sekvencii) bolo poriadnym klincom do rakvy. V tretej časti sa dokonca Robocop rozplakal, lebo sa stretol so svojim synom krorý predchádzajúce 2 časti čumel iba do monitora. A celé 4 časti sa choval ako vo filmovej 3ke. Ako malátny neschopný šrot.(15.7.2005)

• - Název Kaydick je pocta sci-fi spisovatelovi, Philipu K. Dickovi. (Benjamin-L)

• - Scény, které ve zprávách propagují koupi robocopových videokazet, pocházejí ze seriálu Robocop (1994). (DannyBurino)