Robocop: Temná spravedlnost (TV seriál)

• Kanada

Robocop: Prime Directives

• slovenský

Robocop: Temná spravodlivosť

Akční / Krimi / Sci-Fi

Kanada, 2000, 4x100 min

• buldock

Takhle zprznit legendu to se jen tak někomu nepodaří a tenhle kousek vás opravdu dostane během chviličky do stavu , kdy se vám začne zvedat žaludek a zároveň začnete přemýšlet jestli to autoři myslí vážně a nebo jde o aprílový žert , bohužel první varianta je správná a je to nehorázný ODPAD a film který se nehodí vysílat ani na Primě ve 3. hodiny ráno!!!!(1.11.2007)

• Terva

Temně a spravedlivě jsem to po deseti minutách típnul, vyndal z dvd a hodil do kouta k ostatním nedokoukaným shitům. Hloupé dialogy, nesmyslná akční stránka, dřevěný Robocop a nulová hudba.....prostě hrůza za 76 kč....teda vlastně abych nekecal, koupil jsem to na blešáku v Praze za 40 korun ( originál ), ale i tak jich lituji, mohl jsem si za to dát třeba výbornou Maxi klobásu, kterou tam prodávají.(6.6.2010)

• Darren98

Když jsem byl malý, seznámil mě otec s filmem RoboCop z roku 1987. Tehdy jsem asi z toho měl trauma kvůli té Murphyho popravě, a nechápal ty vážné scény o jeho minulosti, avšak i přesto jsem díky té výborné hudbě zůstal věrný sérii, a po několika letech si vyhledal i další díly => věděl jsem, že jsou celkem tři, než jsem na jedné stránce objevil něco, co se nabízelo ke stažení pod názvem ROBOCOP 4. Za svůj život jsem učinil pár chyb, některé větší, některé ani nestojí za řeč, ale dodnes si neodpustím, že jsem kdy pozřel zákoutí části pekla tak zrůdného, oči vypalujícího, duši zotročujícího a zlé pocity přivádějícího, až moje jediná myšlenka na následujících 42 dní a 42 nocí, kterou mohl můj mozek vyplodit, nemohla být žádná jiná, než detailní a přitom stručný plán sebevraždy - Robocop: Temná spravedlnost! Zřel jsem, 65x myslel na vypnutí, zapomněl zda-li jsem to vypnul či dokoukal (takže asi dokoukal, když jsem pak toužil zapomenout), a slíbil si, že se nepodívám nejen na další díly, ale i nikdy více na tenhle, a žádný jemu podobný. Mé vzpomínky na skvělý film RoboCop, se málem rozbily, když se do mozku snažily vetřít ty vzpomínky na tenhle snímek, které mi dost ublížily a ukázaly, že i něco krásného má temnou stranu. Doufám, že ty vzpomínky v hlavě nezůstaly, jenže někdy pozdě v noci, mě ze spánku budí ten otřesný děj...(28.12.2016)

• petero

Ok mám rád prvé dve filmové časti a trojku považujem za prepadák, ale tento TV Robocop samozrejme bez skvelého Petra Wellera je nepodarok najhrubšieho zrna. Totálne pritiahnuté a nudné. Komu sa chce sledovať tri filmové časti ako Robocop 001 bojuje s Robocopom 002 v totálne nenápadnej réžii (vystrelený projektil odkloní oproti letiaci projektil pričom je vidno priehlbiny ktoré sa po zrážke vytvoria na plochách projektilov v 30 sek. spomalenej sekvencii) bolo poriadnym klincom do rakvy. V tretej časti sa dokonca Robocop rozplakal, lebo sa stretol so svojim synom krorý predchádzajúce 2 časti čumel iba do monitora. A celé 4 časti sa choval ako vo filmovej 3ke. Ako malátny neschopný šrot.(15.7.2005)

• kenkaku

Mrtvolu kultovního RoboCopa, kterou brutálně v roce 1994 seriálem znásilnili a zahrabali na dno veškerého odpadu v roce 2000 vykopali... "udělali" si na ní "4 další čísla" a vrátili ještě hlouběji mezi odpadky (mnohem hlouběji než jsem si dokázal vůbec představit)... proč mi tohle s RoboCopem děláte? To vám to není už konečně trapný?(16.7.2012)

• - Název Kaydick je pocta sci-fi spisovatelovi, Philipu K. Dickovi. (Benjamin-L)

• - Scény, které ve zprávách propagují koupi robocopových videokazet, pocházejí ze seriálu Robocop (1994). (DannyBurino)