poster

Robocop: Temná spravedlnost (TV seriál)

 • Kanada

  Robocop: Prime Directives

 • slovenský

  Robocop: Temná spravodlivosť

Akční / Krimi / Sci-Fi

Kanada, 2000, 4x100 min

 • cyberhawk
  *

  Je to proste nuda.... vydrzel jsem se divat asi na hodinu prvniho dilu, a zkusim vydrzet i zbytek, ale... i kdyz na druhou stranu je videt, ze se reziser snazi napodobit Verhoevena jak to jen jde (jakasi Murphyho osobnost tu je a reklamni prostrihy se take objevuji), ale je to krecovite a navic Flretcher se jako RoboCop pohybuje hrozne toporne.(4.9.2007)

 • blinkman
  ***

  Z komentárov ťažko posúdiť, či všetci hodnotia prvý diel, ktorý u nás vyšiel na DVD, alebo komplet 4-dielnu ságu? Po vzhliadnutí všetkých dielov to až taký pruser nebol. Jedná sa predsa o TV film, takže kvalitu pôvodného RoboCopa nemôže nikto čakať. Po TV jednotke som dával čistý odpad, ale nedalo mi to, a išiel som ďalej. A nakoniec som bol príjemne prekvapený. Škoda len, že Robo je viac nefunkčný ako funčný, ale na to sme už zvyknutí.(4.5.2013)

 • kenkaku
  odpad!

  Mrtvolu kultovního RoboCopa, kterou brutálně v roce 1994 seriálem znásilnili a zahrabali na dno veškerého odpadu v roce 2000 vykopali... "udělali" si na ní "4 další čísla" a vrátili ještě hlouběji mezi odpadky (mnohem hlouběji než jsem si dokázal vůbec představit)... proč mi tohle s RoboCopem děláte? To vám to není už konečně trapný?(16.7.2012)

 • Spinosaurus
  odpad!

  Myslím,že se jedné o jakousi trilogii. Já viděl díly dva a bylo to peklo. Záporák Bone Crusher je ještě trapnější než kdejaká příšera ze Strážců vesmíru a maska Robocopa je neuvěřitelně laciná. Třetí díl už asi nikdy nezkouknu,protože to bych už nemusel přežít. PS:Ve druhém dílu mě naprosto dorazila ta neviditelná ženská se světelným mečem.(29.9.2007)

 • DannyBurino
  *****

  A je to tady Robocop je zpět ve čtyřech filmech: temná spravedlnost, zhroucení systému, zmrtvýchvstání a trosky a plameny. Já vůbec nechápu proč tak nízký hodnocení? Vždyt Robocop jako štvanec je boží nápad, Robocop vs Robocop je výborný nápad a zastavení nebezpečného viru je originální ( v Robocopovi ). Tak a ted se vás ptám, PROČ TAK NÍZKÝ HODNOCENÍ TROUBOVÉ? WHAT THE HELL IS WRONG WITH EVERYONE?!?!?(9.10.2015)

 • - Název Kaydick je pocta sci-fi spisovatelovi, Philipu K. Dickovi. (Benjamin-L)

 • - Scény, které ve zprávách propagují koupi robocopových videokazet, pocházejí ze seriálu Robocop (1994). (DannyBurino)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace