Shigani Meomchooneun Geu Ddae

všechny plakáty

Moon Joon Woo vypadá jako normální muž, až na to, že umí zastavit čas. Díky své zvláštní dovednosti je osamělý a nenachází žádný smysl života. Jednoho dne se nastěhuje do sklepního bytu budovy, kterou vlastní Kim Sun Ah. Kim Sun Ah je těžce pracující dívka, bojující se splácením dluhu po svém strýci. Když Joon Woo zjistí, že Sun Ah zůstává zastaveným časem neovlivněna, rozhodne se, že jí pomůže. Ale spíš to vypadá, že nakonec ona pomůže jemu. Dokáže Joon Woo se Sun Ah po svém boku zase najít smysl bytí? (Sinecod)

Sinecod

Název: When time stopped. Jo, tak tohle se nepovedlo. Po půlce jsem to vzdala. Téma mě moc zaujalo, jakékoliv hrátky s časem mě zajímají a proto jsem zklamaná. Takový fajn námět a takhle to zašlapat. Nudné, nevtipné, naprosto zabitý potenciál, vlastně i mizerní herci, vůbec se nedivím, že spousta z nich už nic nenatočila (ale nechci to úplně svádět na tenhle seriál, podrobnosti, proč to zabalili, jsem si nevyhledávala), dialogy jsou hloupoučké, hudba tam asi nějaká byla, ale nevybavím si jediný tón, příběhy vedlejších postav úplně mimo (máme dům s pěti byty a osazenstvo je: ten zastavuje čas, tu je bývalý gangster, tu znásilněná, ten je zas lichvář a ten poslední je nejlepší kámoš, co je zamilovaný do hlavní holčičí postavy - napsal sám život, pf). No nic, děkuji a sbohem. ()