Screwball comedy, tentokrát ve zbytečně uměřeném balení. Jak Rogersová, tak Stewart se drží pod Stevensovou taktovkou spíš v kolejích romantické zápletky, namísto toho, aby dali průchod spontánním dialogům a slovnímu humoru. Stejně jako v případě Ztřeštěné mi trochu vadilo ono karikování černochů (už tak v podřízeném postavení) do polohy blbců, kteří by nic složitějšího než roznášet jídlo bílým pánum nezvládli. Vrcholné scény pro mě představovala fackovačka na tanečním parketu mezi Ginger Rogers a Fay Bainter a alláhovský swingový tanec Beulah Bondi (Stewartovy maminky).(2.8.2014)

• Houdini

Oscar 2 nominace: Kamera, Zvuk(31.3.2004)

Pro černobílé romantické komedie ze starého Hollywoodu mám velkou slabost a obzvláště mě potěší, sejdou-li se mí oblíbení herci. Ginger Rogers je v tomto roztomilém snímku prostě překrásná a opět ukazuje svůj skvělý komediální talent. S Jimmym Stewartem jim to moc sluší. Mou nejoblíbenější scénou je boj Ginger se snoubenkou Petera (Stewart). V této scéně měla Ginger pod šaty na nohou připevněny molitanové chrániče:) Moc jsem se bavila! http://www.youtube.com/watch?v=Z-2r3zzZYgA(7.11.2010)

Stewart je tady tak rozkošné prkno, Ginger naprosto okouzlující. Má to své nedostatky, ale jelikož se u toho přihlouple uculuji, pálím 5*. Velice příjemná a přímočará romantika pro nenáročný oldschool večer.(29.8.2015)

Vite, to je tak...Ginger Rogers uz patri navzdy do me osobni sine slavy, a to i kdybych tenhle film nikdy nevidel... Vec se ma ale tak, ze pokud bych videl pouze tenhle jediny film, patrila by tam navzdy take...Neuveritelnou vitalitou pusobici a prekrasna Ginger Rogers totiz tahne tuhle milou komedii dopredu silou lokomotivy, a opet potvrzuje, ze v urcitem smeru byla-je-bude tahle pani herecka nenahraditelna.... :-)(12.5.2009)