Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Na youtuberské show je při přípravě svého vystoupení oběšen populární youtuber. Nikdo ze svědků nic neviděl. V zákulisí si ničeho nevšimli. Magda s Martinem pátrají nejen mezi řadou haterů, kteří Alvaresovi kdysi vyhrožovali, ale i mezi těmi, které on sám ve svých videích zesměšňoval. Může být video motivem k vraždě? (Česká televize)

Recenze (35)

IvcaSammet 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Kriminální zápletka sice nebyla úplně nejhorší, ale ta "parodie" na zajímavý Youtube "content" byla neuvěřitelně trapná ... Je sice pravda, že české Youtubery nesleduju, takže nevím, jestli někdo opravdu takové ho.na na internet přidává, každopádně mi to ale přišlo jako neskutečný "cringe". A ta závěrečná honička na konci? To se nedá nazvat ani ubohou parodií na Kobru 11, jak špatné to bylo. Co se týče dějových linek soukromí, tady už ni jenom zbývá doufat, že Jardova postava nezklame, i když je víc než očividné, jakým směrem se děj bude bohužel vyvíjet. Ach jo. Aspoň "To je ten Neužil, ne? Tak toho nemám rád" mě ale dokonale rozsekalo. ()

sator 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Prank je zlomyslný žert... Magnetofon, z kterého je policista Černý (Jiří Vyorálek) okouzlen, je Sonet duo:  československý kufříkový cívkový magnetofon, který vyráběl podnik Tesla Pardubice v letech 1959 až 1966. Malý (Jaroslav Plesl) říká při sledování televize: "Není to ten Neužil? Toho nemám rád". Ve skutečnosti jsou kolegové z divadla a blízcí přátelé. ()

Reklama

Chudobka 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Myslím, že by si tak dobří herci jako Špalková, Plesl a Vyorálek zasloužili něco lepšího než účinkování v detektivním seriálu. Copak se už všichni zbláznili? Jsme snad v poslední době obklopeni v našem běžném životě samými vraždami? Mně stačí Poirot, slečna Marplová, Columbo...klasika, která nikdy nezklame. Vzpomněla jsem si, jak v jedné povídce radí W.illiam Saroyan začínajícímu spisovateli, o čem psát. O normálním životě, o tom, co člověk žije každý den. Máme snad málo problémů, které nás trápí? O tom chci číst, o tom chci vidět film - abych viděla, jak druzí žijí, jak zvládají těžkosti života, z čeho se radují...A teď, když to píšu, si zapínám televizi - a ani nemusíte hádat, co tam běží. Specialisté. Takže vypínám a jdu dělat něco, co má smysl. Ale přece jen mi v hlavě trochu straší ti youtubeři. I kdyby se to realitě přibližovalo jen vzdáleně, přestávám tomuto světu rozumět. ()

Jonatána 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Po prvním dílu jsou všechny ostatní o dost lepší a tak nějak nastejno, takže se koukám pořád dál. Kormě linky s Hanušem, která mě drží, mě nejvíc zajímá, jestli se Plesl spustí se slečnou z orchestru a Špalková s Vyorálkem,. Přijde mi to o dost zajímavější než detektivní zápletky. :-) Což by asi úplně tak být nemělo u kriminálky, myslím. Ale jsou o dost horší záležitosti a v podstatě se na pondělky těším. Prima oddechovka. doplnění 21.2.2022 Jo, spustil se. :-) A matka na to přišla, tak uvidíme, jestli to praskne nebo se synek vzpamatuje. ()

selfesteem 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Přijde mi zvláštní, že tady jsou zřejmě tací, kteří nemají o pondělním večeru nic jiného na práci, než koukat na seriál, který je nebaví a pak ještě stráví další čas jeho kritizováním tady na databázi. Lidi, život je krátký! Přečtěte si nějakou knihu, přepněte program nebo si zacvičte a hodnocení přenechte nám, které seriál zaujal. Jako třeba mně. Já osobně bych svůj čas neztrácela sledováním něčeho, co mě nenaplňuje. A tento postoj doporučuji i Vám. Chápu, že je člověk otrávený z filmu a pak ho tady třeba zkritizuje. Ale dívat se na seriál, který mě štve, pořád dál, tak to je trochu na hlavu, ne? A jak už jsem psala dříve, těším na další díly! ()

Galerie (23)

Zajímavosti (5)

  • Magnetofon, ze kterého je policista Černý (Jiří Vyorálek) okouzlen, je Sonet duo – československý kufříkový cívkový magnetofon, který vyráběl podnik Tesla Pardubice v letech 1959 až 1966. (sator)
  • „Prank“ je zlomyslný žert. (sator)

Reklama

Reklama