Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Na lesní cestě je v odstaveném autě objevena zastřelená realitní makléřka. Vrah střílel ode dveří, takže ho žena musela nejspíš znát. Martin s Magdou pátrají postupně po všech, s nimiž byla zavražděná v kontaktu. Zjišťují, že s manželem si příliš nerozuměla a mívala milence. Manžel oběti policii záhy nahlásí, že se mu z domu ztratil revolver, který by mohl odpovídat zbrani, jíž byla jeho žena zastřelena. Po výslechu jednoho z milenců zavražděné kriminalisté zjistí, že měla ráda, když na ni při sexu mířil revolverem. Magda s Martinem musí zjistit, která z osob, s nimiž se oběť stýkala, měla důvod ji zastřelit. (Česká televize)

(více)

Recenze (15)

rakovnik 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Kriminální případ měl opět celkem slušný děj, byť některé scény budily rozpačitý úsměv. Rodinné drama má k řešení ještě 4 díly, stejně jako Hanuš na svou příležitost. ()

IvcaSammet 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Celkově mě epizoda i docela bavila, ale ten závěr, no to zase bylo něco. Absolutně trapné a strašně amatérské. Škoda, chtěla jsem hodnotit čtyřma, ale bohužel. Zbytek dějových linek raději nekomentuju. Přiznám se ale, že poslední scéna mě docela potěšila. Docela mě překvapuje, že mě i začíná zajímat, jak to nakonec dopadne. ()

Reklama

fafejt001 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tak špatné to zase  až  tak  nebylo . Přišlo  se  na nevěru manžela  a  Hanuš  málem unesl  tu  dcerku . Zápletka  dobrá  a  a  akce  v  Radosti  , tedy  restauraci  , byla věrohodná .   Vyorálek  a  Špalková   stááále  skvělá  dvojka . Jen  mi  lezou  na  nervy  ti  , trochu  vypatlaní  ,  kluci  ve  třídě . Asi  jěště  dozvuky  z  té  zapáchající  haldy  za městem . ()

Dawe2 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Mladý na skládce jsou na odpad, stejně jako 100% záběrů s nimi. Nechápu k čemu to je, kromě šílené trapnosti. Ubírá to na kvalitě celého seriálu. Nicméně zbytek tentokrát vynikající, pokud nebudeme hnidopiši, takže s přimhouřením oka 90% zaokrouhlených nahoru. Smysl začínají dávat i vedlejší dějové linky, které ale trvaly po kouskách 7 předchozích epizod a byly též dost trapné. Závěr bude možná hodně zajímavý, pokud to nezkazí. ()

Radko 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Najlepšia scéna je tá okrajová: dvaja stredoškoláci nad mestom sa opájajú výhľadom nad mestom. Tento zážitok umocňuje zásmrtok, kvôli ktorému sem došli. Nadýchať sa a zároveň opojiť toxických výparov večne horiaceho podložia (skládky?). Ropáci jak vyšitý. Nuž a vďaka tomu, že okrem tohto, už ostatné zaujalo len tak trochen, je to priemer jak vy šíti. ()

Galerie (11)

Zajímavosti (1)

  • Písnička, která zazní v 19. minutě, je indiánská ukolébavka „Watanay“, kterou najdeme třeba ve skautském zpěvníku „Hlahol 2“. Nazpívala ji také známá česká skupina Žalman. (Winster)

Reklama

Reklama