Komedie

USA, 1999, 81 min

• choze

Filmové debuty komiků ze "SATURDAY NIGHT LIVE" jsou kapitolou sama pro sebe a zasloužily by rozepsat v nějakém pojednání. SUPERSTAR je velké sólo pro Molly Shannon a její alter ego ze scének v SNL, odpudivou katolickou školačku Mary Catherine Gallagher. Hodně slabé a trapné, ale dokoukal jsem to a párkrát, když už byly fóry hodně trapné, jsem to nevydržel a pousmál se. Na Molly Shannon něco je, rozhodně má odzbrojující úsměv (a opravdu strašnou fotku ve svém profilu na CSFD) a zdatně jí sekunduje spolehlivý Will Ferrell (mající tu za sebou NOC V ROXBURY, kde také hrál milostný objekt Molly Shannon), plus tu ještě máme třeba Harlanda Williamse (který si svoje velké sólo odbyl dva roky předtím v RAKEŤÁKOVI) a mihne se tu Tom Green.(26.2.2006)

Tak to dopadá, když se člověk řídí svým vlastním instinktem. A nebo taky jinýmu uživateli. Nemusím je mít ani v oblíbených, ale když vidím, kolik tomu dali, vím, nebo prostě tuším, že se mi to bude líbit. Na procenta úplně dlabu, ostatně to já dělám hodně často. Není to vůbec odpad a už vůbec nějaká trapná komedie. Molly Shannon je prostě trefa do černého a můj milovaný Will Ferrell, ten mě nezklamal ani teď. Hlavně role Ježíše mu seděla jako ulitá, což můžu úplně v klidu říct o téhle totálně podceněné komedii. Hodně lepší čtyřka.(13.5.2016)

Pre Molly Shanon som mal vždy slabosť, pretože narozdiel od iných menej známych komikov zo SNL je aspoň vtipná. Toto bol prvý film, kde som si ju výzraznejšie zafixoval. Film je krásne uhodený a bláznivý a na scénky, kde táto "kočka" zvádza a bozkáva strom či dopravnú značku sa myslím nedá zabudnúť :)(16.6.2007)

nečtěte ty ostatní blbosti, podle hodnocení bych ten film v životě neviděl..ještě že jsem stihl náhodou začátek na Nově (Pánbůh ti žehnej, Novo, musím ti poslat nějaké love na účet ať nezkrachuješ) - a je to výtečné! Schválně trapné, Will Ferrell dokonalý jako skoro vždy, a Molly tak odpudivá, že jí prostě milujete.. kdo neviděl líbání stromu, přišel o hodně. Jestli jste viděli známější Ledově ostří a líbilo se vám to, neměli byste tento výtvor minout.(15.4.2008)

• Patrik200s

Pravé v tejto chvíli tento film pozerám a netuším ani náahodou čí by som sa dokážem v tomto alebo budúcom živote tak ožrať aby som túto hrôzu mohol ohodnotiť inak ako odpad. Odpad je presnou definíciou tejto sfilmovanej demencie. Núti ma to častejšie žmurkať nech z neho vidím čo najmenej. Dôvody ani nebudem komentovať keďže som nenašiel čo len jedine pozitívum. Cele zle. Komplet cele.(10.4.2011)

• - Film se natáčel v Torontu v Kanadě. (rafix)