• Renfield

Říkal jsem si, že to přece nemůže být tak hrozné a dal filmu po letech druhou šanci. Což o to, hrozné to nebylo, ale slabé opravdu dost, vůbec při tak hvězdném hereckém obsazení. Film má vlastně docela zajímavý příběh, nebo spíše měl by, kdyby si jak Jim Carrey tak Ben Stiller nevybrali snad svou nejslabší chvilku. Mám komedie Jim Carreyho rád, ale tady se opravdu nepředvedl, nebo mu role nesedla, nevím. U celého filmu jsem se zasmál pravděpodobně jen jednou a to je slabé a slabé je to i na drama. 40%(4.6.2015)

Vůbec by mě nenapadlo, že bude duo Broderick - Carrey takhle dokonale fungovat!!! Nicméně... Něžně mrazivé příběhy o psychopatech nikdy neomrzí, a to ani ve chvíli, kdy jsou brány s carreyovskou nadsázkou. "Cable Guy" rozhodně není film, který by dělal svému žánru ostudu - právě naopak. Takže pokud máte rádi osobitý styl Jima Carreyho, pak je pro vás tenhle (úžasně ujetý a ne zas tak nereálný) film povinnost.;-)(5.12.2009)

• WANDRWALL

Ztracený člověk se nudí a bojuje se samotou,proto vymýšlí různé ptákoviny. Je nenasycený základními potřebami člověka, žízní po nich, ale neví jak se jimi nasytit, v společnosti, která je složená z jedinců, co nepotřebují tolik citu, tolik zábavy, tolik porozumění. A přece mě jeho počínání rozviklává a není mi sympatický, přestože těmhle postavám rozumím. Jenomže pomáhá se jim těžko. A život není film, film si ale na poznatky o životě hrát může.(21.9.2010)

No díky Bohu, že kabelovku nemám, ale pšššt ať to nelyší Chip alias Jim Carey. Tohle je jedna z největší úleťáren co v nich Jim účinkoval. V těsném závěsu za Blbím a blbějším. Je to celkem vtipné, žel bohužel v jistých chvílích nuceně vtipné. Film se snaží nést poselství o tom, jak jest nevhodné nechat děti vychovávat televizí, že by se jim rodiče měli více věnovat. To je pravda, ale když v jeden okamžik vidíte careyho smutně vyprávějícího na ploše satelitní antény a pak, toho samého Careyho, jak chlápkovy mlátí hlavou o záchodovou mušli, ono hluboké poselství se jaksi mine účinkem.(24.6.2004)

Celkem slušná komedie. Vadil mi zde akorát jinak dobrý Matthew Broderick, který ztvárnil postavu, se kterou se vůbec neztotožňuji. Kdyby mi Carrey dal domácí kino vymakanější než má George Lucas, vzal bych si ho a okamžitě bych se s Carreym zkamarádil, ale Broderick je tu prostě idiot, za což ale nemůže zde on, ale scénárista, který kdyby si na tomto snímku dal možná trochu více záležet, vzniklo by něco ještě lepšího.(7.5.2005)