• Renfield

Říkal jsem si, že to přece nemůže být tak hrozné a dal filmu po letech druhou šanci. Což o to, hrozné to nebylo, ale slabé opravdu dost, vůbec při tak hvězdném hereckém obsazení. Film má vlastně docela zajímavý příběh, nebo spíše měl by, kdyby si jak Jim Carrey tak Ben Stiller nevybrali snad svou nejslabší chvilku. Mám komedie Jim Carreyho rád, ale tady se opravdu nepředvedl, nebo mu role nesedla, nevím. U celého filmu jsem se zasmál pravděpodobně jen jednou a to je slabé a slabé je to i na drama. 40%(4.6.2015)

Kopec srandy, samé skvělé osobnosti v hlavní roli Jim Carrey, pak velmi oblíbený Broderick a ve filmu se objevují i slavné tváře jako Jack Black nebo Ben Stiller. Čtyři hvězdičky zasloužené, velmi jsem se pobavil a jako na většinu filmů s Jimem Carreym se podívám i znovu. Paráda, když vás vychová televize :-))(27.2.2010)

Trvalo mi asi 15 let, než jsem dokázal Cable Guye docenit. Od naprostýho opovržení, přes smíření se s tím, že ten film jde totálně mimo mě, až po "Jak jsem to mohl tak dlouho nedocenit?!" Cable Guy poměrně razantně předběhl svoji dobu, a to dost děsivým způsobem. Samozřejmě, doba se posunula, takže už málokdo sedí před televizí, ale vyměňte televizi za mobil/tablet/cokoliv, a voilá, Cable Guy vás dostal. Výtečnej Jim Carrey, kterýho jde naplno ocenit až ve chvíli, kdy ten film vidíte v originále (dabingu se vyhněte obloukem). Chip Douglas je obdobou Ruperta Pupkina z Krále komedie - oba dva stejní sociopati, za každou cenu snažící se vám vetřít do přízně, aby vás nakonec úplně zničili. Režie Bena Stillera dostává film od poměrně divné komedie až k regulérnímu thrilleru a dívat se na ten film je vyloženě fyzicky nepříjemný. Takže mise splněná. Dejte Cable Guyovi šanci, ten film si to zaslouží i přes svoji dost mizernou pověst - má toho hodně co říct.(20.1.2010)

Najväcsi problem tohto filmu je Jim Carrey. Po jeho obsadeni kazdy cakal dalsieho Blbeho Venturu alebo este Blbsiu Masku. Co uplne zatienilo serioznejsie snahy o nejaku kritiku televizie a jej konzumu. Prave tie su na filme najzaujimavejsie a aj najzabavnejsie. Carrey je tam len za nesympatickejsiu verziu svojho klasickeho magora. S odstupom casu ma potesilo vidiet mnozstvo buducich komedialnych hviezd vo vedlajsich ulohach. Vladne Stiller v mikroulohe, ktora jednoznacne odkazuje na bratov Menendezovych, co este vtipnejsie korunuje vystup Erica Robertsa. Trochu ma zase nasralo posolstvo o tom, ze knihy su na rozdiel od TV hodnotnejsie. Najviac ma na filme bavili hlasky z inych filmov, ktore Carreyho postava vo velkom pouziva. Celkovo je to taky divny nevyvazeny film. Ani poriadna satira ani poriadna Carreyovka. 5/10.(10.7.2018)

• Tyler

V době, kdy jsem na tomhle filmu byl v kině, mi bylo třináct...A už tehdy se mi to nelíbilo, což je na pováženou. Humor Jima Carreyho docela můžu (viz "Ace Ventura", "Blbý a blbější"), ale je to právě tenhle "detail", kvůli kterému "Cable Guy" ode mně dostává jen 1* - musím se bavit a to se mi tady nepovedlo snad ani u jedné scény. Neuvěřitelná, naprosto křečovitá trapárna, bez špetky nápadu...(23.3.2005)