No díky Bohu, že kabelovku nemám, ale pšššt ať to nelyší Chip alias Jim Carey. Tohle je jedna z největší úleťáren co v nich Jim účinkoval. V těsném závěsu za Blbím a blbějším. Je to celkem vtipné, žel bohužel v jistých chvílích nuceně vtipné. Film se snaží nést poselství o tom, jak jest nevhodné nechat děti vychovávat televizí, že by se jim rodiče měli více věnovat. To je pravda, ale když v jeden okamžik vidíte careyho smutně vyprávějícího na ploše satelitní antény a pak, toho samého Careyho, jak chlápkovy mlátí hlavou o záchodovou mušli, ono hluboké poselství se jaksi mine účinkem.(24.6.2004)

Hodnocení a doporučení tohoto snímku je opravdu jednoduché. Kdo má rád Jima Carreyho, tohle je snímek určený pouze pro něj, neboť Cable Guy jev podstatě jen jedna obrovská exhibice Carreyho pitvoření se, grimas, šklebení, šílených posunků a pohybů a prostě všeho, co k tomuto pošukovi patří, respektive patřívalo. Já si vlastně dovolím i tvrdit, že snad nikde jinde se v tomto ohledu tak nevyřádil, jako právě v postavě kabeláka Chipa. Opakuji, exhibice, one man show a naprosto ulítlé herectví. A kdo ho právě pro tohle všechno nesnáší, tak pro něj to bude jen jedno obrovské utrpení, na kterém nenechá nit suchou. Jeho výkon je tu nicméně natolik výrazný a výstřední, že vše ostatní je pak prakticky odstaveno na druhou kolej, takže je v podstatě i jedno, že ani zápletka není vůbec k zahození, že film disponuje spádem, nápaditostí a dokonce i thrillerovými prvky, a že i ostatní postavy a jejich představitelé jsou docela sympatičtí lidé. Pravdou ale každopádně zůstává, že bez Carreyho by Cable Guy byl totálně jiným filmem, který by ovšem naprosto nemohl fungovat a působit tak, jak tomu ve výsledku je, já se nicméně bavil výtečně, v mých očích Carrey zazářil a já jsem tedy vážně spokojený.(12.7.2016)

• Tyler

V době, kdy jsem na tomhle filmu byl v kině, mi bylo třináct...A už tehdy se mi to nelíbilo, což je na pováženou. Humor Jima Carreyho docela můžu (viz "Ace Ventura", "Blbý a blbější"), ale je to právě tenhle "detail", kvůli kterému "Cable Guy" ode mně dostává jen 1* - musím se bavit a to se mi tady nepovedlo snad ani u jedné scény. Neuvěřitelná, naprosto křečovitá trapárna, bez špetky nápadu...(23.3.2005)

Dám tomu čtyři. A co by ne. Že film stojí na jedné ulítlé entitě zahrané Jimem Carreym? Že Stiller postrádá režisérskou invenci? Film že je úplně tupý? Vždyť to přece není pravda. No, možná v prvním bodě trochu je. Nicméně mě tento film přijde jako slušně odvedená práce. Stiller není posera a nebojí se nechat rozehrát herce do poloh velmi netradičních a při "akčnějších" scénách jsem se necítil trapně (jako u jeho hereckých kreací). Carrey je zde ve slušné formě, kterou v půli devadesátek nabral, nicméně tahle jeho role je sice ulítlá, ale poněkud civilnější. Broderick hraje nenuceně a (dlouho) trpělivě. A co zpočátku vypadá jako pocta americké generaci odkázané na přiblblé sitcomy, soap opery, primitivní televizní show a s tím spojené asociace v reálném životě, vypadá na konci filmu trochu jinak.(25.12.2016)

Skvělá podívaná, Jim Carrey opět nezklamal je to perfetkní, obsazení je vyjímečné Wilson, Black, Stiller, Broderic! Stiller umí točit suprové komedie něco jako je tohle! Jima Carreyho zbožnuju a tenhle jeho film je fakt jeden stěch hodně povedenych i kdyz on zadne nepovedené filmy nemá je to proste Jim Carrey(5.7.2010)