Party dievča a promiskuitná narkomanka Mads (Bella Thorne) je od malička hlboko zamilovaná do Ježiša, no sled udalostí ju privedie do problémov a s kamarátkami sa zamotá do obchodu s drogami. Keď ich začne prenasledovať nebezpečný narkobarón, prezlečú sa za mníšky, aby mu unikli. (Arsenal83)

Wade

Teď opravdu nevím buď byl Habit opravdu nic neříkající a celkem i nudný film a nebo jsem ho vůbec nepobral. Možná se má sledovat pouze pod vlivem něčeho a to já nebyl tudíž mě film úplně minul.  Kdo ví možná někdy v budoucnu další shlédnutí zvýší hodnocení teď je to jen za 1 hvězdu. 19% ---  2/10 IMDb ()

Real Tom Hardy odpad!

Bella bola za mlada zlaté dievčatko, no eventuálne jej jedného dňa preplo a začala točiť porno pochybných kvalít a účinkovať vo filmoch ešte o kus viac pochybnejších kvalít a rezkým krokom s týmto "filmom" prerazila nové dno. Podobne ako v prípade Anči Boleynovej, aj tu máme historickú postavu premodelovanú podľa vlhkých snov filmára/filmárov. Ježiša Krista tu stvárnila Paris Jackson, ergo Ježiš je tu vlastne žena, plus žena muckajúca sa, bezbožne :D, s inými ženami. Od kresťana, poťažmo veriaceho, mám ďaleko, takže nábožensky urazený nie som, len "urazený" kktizmom. Nasrať, že Jesus bol vlasatý & bradatý dobrák a celoživotne v celibáte, režisérka chcela sexy erotickú lesbu, tu ju máme. Kresťanskú úniu v Amerike j*blo, keď sa o filme dozvedeli :D Zbúchali tak petíciu s 275k podpismi proti distribúcii, ktorá, samozrejme, bola bezvýznamná už od počiatku, rovnako ako 99% všetkých dnešných online petícií. Do záznamu avšak musím dať, že odpad nedávam (v zásade) za tú lesbu, film sám o sebe je solídne beznádejné hovno a jediné pozitívum je len Bella v kostýme mníšky a slušná hra so svetlami a farbami v niektorých scénach (zvyšok bol značne presvetlený, možno to bolo verziou, ktorú som stiahol). Na záver by som chcel ešte do historického okienka vložiť jednu vsuvku na margo tohto celého. Keď sa pred pár rokmi (najmä) v Amerike otvorili brány idiotizmu a spustila sa verejná súťaž veriť/myslieť si/povedať do éteru (spravidla Twitter) čo najväčšiu p*čovinu, ani na Ježišovi nezostala nitka suchá. Inteligenti začali teoretizovať, že nebol muž, ale žena, a ak bol muž, tak že bol teploš. K prvému sa nemusíme asi vyjadrovať, k druhému – tá hŕstka ľudí, ktorá si aspoň aj niečo o problematike zistila, predtým, než začne vytrubovať svoje sračky, vychádza z jediného prameňa, a to z Evanjelia podľa Jána z Nového zákona, v ktorom je uvádzaný učeník, ktorého Ježiš miloval. Všeobecne sa však predpokladá, že Ján tam prakticky písal sám o sebe a išlo o jeho vlastnú interpretáciu (inými slovami, Janko si myslí, že ho Ježiš miluje viac ako len kamaráta :D). Takže asi toľko k nejakej objektivite tohto prameňa (a hej, reálne som si to dnes v noci študoval len preto, aby som mohol s pokojom na duši po dopozeraní napísať tento koment a nebyť za kkta, čo trepe kraviny x). A keď už rejžka chcela byť silne progresívna s otvorenou mysľou, prečo neurobiť aj z proroka Mohameda teploša, alebo lesbu, alebo ženu? Tam už frajerina zrejme končí, lebo len pri petícii by to nezostalo, všakže? :D ()

silentname odpad!

Neviem ani čo mám v tomto komentári povedať. Myslím si, že už dávno som nevidel film, ktorý by bol tak neskutočne retardovaný, ako tento. A veľmi nerád používam toto slovíčko v prípade hodnotenia filmov, pretože takto sa nechcem o veciach a ani o ľuďoch vyjadrovať. No v prípade, že ste film videli (čo vás vopred radšej budem presviedčať, aby ste to nerobili) zhodnotíte, že tu nenájdete postavu, ktorá by nebola nejakým spôsobom vadná alebo retardovaná. Všetci sa tu správajú ako absolútni idioti, nič vo filme nedáva nijaký zmysel, nič nemá logiku a prakticky to je len explózia niekoho debility, kde si Bella struhla hlavnú rolu a ešte očividne ten film aj zaplatila, nakoľko sa jej meno objavilo v produkcii. Ja sa asi po tomto radšej vrátim k Whoopi Goldberg a "Sister Act". Kvalitatívne je "Habit" na úrovni ako "The Perfect Kisss Luciou Vondráčkovou. Zhodnoťte si z toho sami čo chcete. Každopádne platí to, že tento film asi schytal poriadnu ranu do hlavy. Už len fakt, že mníška nosí so sebou bejzbalovú pálku je pre mňa fascinujúca. A myslím tým - skutočná mníška. Nie naše falošné baby. Hodnotenie: F ()

Arsenal83 odpad!

Ako Real Tom Hardy správne podotýka, tento film by bol odpad aj bez toho, aký je urážlivý. Bella Thorne je aj svojim osobným životom symbolom totálnej zvrátenosti a tak neváha zúčastniť sa na propagáciách nechutného charakteru. A to, že tu pridali Paris Jackson nie je žiadna náhodička, ona sama sa totiž sa už definuje viac ako lesba než ako bisexuálka, tak sa sama identifikovala, ako by svet len na to čakal. To ale neznamená, že môže urážať cítenie iných, aj to náboženské. Je zaujímavé, že toto je povolené. Kopnúť si do Krista, do viery, kresťanstva, to je moderné a akceptované, nikto s tým nič nerobí. Ale keď povieš buzerantovi, že je buzerant, čiže pravdu, naháňajú ťa s dúhovou handrou s vytiahnutými vtákmi, onálepkujú ako homofóba a ženú kľudne pred súd. Avšak oni môžu pokojne a beztrestne urážať akékoľvek duchovné cítenie iných. Súhlasím tiež s Real Tom Hardy, že stále im chýba smelosť. Len nech skúsia natočiť niečo podobné s Mohamedom, nech ho natočia ako napríklad kláti ovcu alebo svoju deväťročnú ženu. Fantázii sa medze nekladú, tak kľudne nech zrobia buzíka z Abraháma alebo Mojžiša. Ale takú odvahu od odpadových producentov, režisérov a hercov neočakávam. Sú to zbabelci, ktorí kopú len do tých, ktorí sa nebránia. ()

M.i.k.e

Bella THorne si v rámci svého procitnutí/rebelie vybírá samé lepší projekty a tenhle je z nich doposud nejhorší.Mělo to sice teoretický potenciál být guilty pleasure jako Bitch Slap,ale opravdu jen teoretický a výsledek je zbytečná nuda na tripu...20% ()