Reklama

Reklama

Pod žhavým sluncem

  • Itálie Sotto il sole di Riccione (více)
Trailer

VOD (1)

Obsahy(1)

Parta teenagerů se během prázdnin na plážích v Riccione rychle spřátelí a společně řeší romantické vztahy a letní lásky. (Netflix)

Videa (1)

Trailer

Recenze (19)

sonika22 

všechny recenze uživatele

Divím se že má film tak nízké hodnocení, hledala jsem pohodovou oddechovku a v tomhle jsem našla všechno. Příjemná atmosféra italského letního letoviska, letní románky puberťáků, dospělých dokonce i dospělých středního věku. Má to vtip, vkus, šarm prostě něco do sebe. A jako další plus skvělá hudba která dodává atmosféru klasické letní dovolené u moře. Jako žena nemůžu jinak...za mě prostě 5* ()

Eodeon 

všechny recenze uživatele

četl jsem nedávno, že vývoj umělé inteligence umožňuje, aby počítačový program napsal divadelní hru. předpokládám, že totéž lze uplatnit pro filmový scénář, protože se mi nechce věřit, že by Sotto il sole di Riccione napsala lidská bytost. něco až tak schematického a sterilního musel vyprodukovat leda nějaký algoritmus. komedie bez humoru a romantika beze špetky sentimentu, vztahové vzorce bez jakékoliv variability. stejně ploché a prázdné jako diváci, pro které je to natočené. bez urážky, děcka. ()

Reklama

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Musím říct, že na Italy to tady není ani moc ukřičený. Navíc jsem se hrozně rád podíval na puberťáky z Riccione, jak prožívají svoje letní pohodičky u pláže. Fajn moderní komedie, u které se nelze nesmát. Film si ideálně užijete u otevřených francouzských dveřích, skrz které se prolíná teplý letní vzduch, v ruce držíte čerstvě namíchané mojito a na hlavě se chladíte slamákem s brýlemi, aby Vás ten italskej temperament úplně neoslnil. ()

Aljak 

všechny recenze uživatele

Nič prevratné som nečakal, ale napokon celkom príjemná letná komédia z riminského pobrežia :) Som rád, že toho infantílneho humoru tu bolo skutočne minimum a malo to tú sviežu atmosféru teenage comedy, a bez zbytočného sexuálneho kontextu á la USA. Postavy sympatické, rovnako aj zápletky v rámci prepletajúcich sa medziľudských vzťahoch. Len škoda, že to bolo až príliš predvídateľné a po celý čas tu bola citeľná tá typická schéma. Ale nevadí, ako letné osvieženie je to určite obstojné a hodné 3*. ()

Galerie (12)

Reklama

Reklama