Reklama

Reklama

Pod žhavým sluncem

  • Itálie Sotto il sole di Riccione (více)
Trailer

Obsahy(1)

Parta teenagerů se během prázdnin na plážích v Riccione rychle spřátelí a společně řeší romantické vztahy a letní lásky. (Netflix)

Videa (1)

Trailer

Recenze (17)

Aljak 

všechny recenze uživatele

Nič prevratné som nečakal, ale napokon celkom príjemná letná komédia z riminského pobrežia :) Som rád, že toho infantílneho humoru tu bolo skutočne minimum a malo to tú sviežu atmosféru teenage comedy, a bez zbytočného sexuálneho kontextu á la USA. Postavy sympatické, rovnako aj zápletky v rámci prepletajúcich sa medziľudských vzťahoch. Len škoda, že to bolo až príliš predvídateľné a po celý čas tu bola citeľná tá typická schéma. Ale nevadí, ako letné osvieženie je to určite obstojné a hodné 3*. ()

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Musím říct, že na Italy to tady není ani moc ukřičený. Navíc jsem se hrozně rád podíval na puberťáky z Riccione, jak prožívají svoje letní pohodičky u pláže. Fajn moderní komedie, u které se nelze nesmát. Film si ideálně užijete u otevřených francouzských dveřích, skrz které se prolíná teplý letní vzduch, v ruce držíte čerstvě namíchané mojito a na hlavě se chladíte slamákem s brýlemi, aby Vás ten italskej temperament úplně neoslnil. ()

Reklama

sonika22 

všechny recenze uživatele

Divím se že má film tak nízké hodnocení, hledala jsem pohodovou oddechovku a v tomhle jsem našla všechno. Příjemná atmosféra italského letního letoviska, letní románky puberťáků, dospělých dokonce i dospělých středního věku. Má to vtip, vkus, šarm prostě něco do sebe. A jako další plus skvělá hudba která dodává atmosféru klasické letní dovolené u moře. Jako žena nemůžu jinak...za mě prostě 5* ()

Marze 

všechny recenze uživatele

Neni to tak spatne, abych film nenavidel. Nejhorsi co mohu o filmu rict je, ze je jako limonada bez bublinek. Pobavily me ojedinele sceny a hlasky. A sledovat kdo za kym doleza, protoze v kazdem vztahu se vzdy jeden snazi o druheho vic. K tomu italska melodicka muzika. ()

Galerie (12)

Reklama

Reklama