Pod žhavým sluncem

• angličtina

Under the Riccione Sun

Komedie / Romantický

Itálie, 2020, 101 min

Nič prevratné som nečakal, ale napokon celkom príjemná letná komédia z riminského pobrežia :) Som rád, že toho infantílneho humoru tu bolo skutočne minimum a malo to tú sviežu atmosféru teenage comedy, a bez zbytočného sexuálneho kontextu á la USA. Postavy sympatické, rovnako aj zápletky v rámci prepletajúcich sa medziľudských vzťahoch. Len škoda, že to bolo až príliš predvídateľné a po celý čas tu bola citeľná tá typická schéma. Ale nevadí, ako letné osvieženie je to určite obstojné a hodné 3*.(13.7.2020)

Neni to tak spatne, abych film nenavidel. Nejhorsi co mohu o filmu rict je, ze je jako limonada bez bublinek. Pobavily me ojedinele sceny a hlasky. A sledovat kdo za kym doleza, protoze v kazdem vztahu se vzdy jeden snazi o druheho vic. K tomu italska melodicka muzika.(26.10.2020)

Pohodová oddechovka o spoustě letních románků.(4.7.2020)

Oddechovka s vybornym soundtrackem :).(3.7.2020)

Musím říct, že na Italy to tady není ani moc ukřičený. Navíc jsem se hrozně rád podíval na puberťáky z Riccione, jak prožívají svoje letní pohodičky u pláže. Fajn moderní komedie, u které se nelze nesmát. Film si ideálně užijete u otevřených francouzských dveřích, skrz které se prolíná teplý letní vzduch, v ruce držíte čerstvě namíchané mojito a na hlavě se chladíte slamákem s brýlemi, aby Vás ten italskej temperament úplně neoslnil.(15.7.2020)