Komentáře uživatelů k TV pořadu (9)

Standa je takový "kluk od vedle", sympaťák, kterému jde v prvé řadě o příjemnou atmosféru a přátelský rozhovor. Přijde mi, že na rozdíl od kluků "U Kulatého stolu" dokáže hostovi ojediněle hodit i trochu nepříjemnou otázku, pokud to situace vyžaduje, ale téměř to nedělá. Chápu, že mu jde spíše o vytvoření pohodové půlhodinky, než o konfrontaci, či investigativní novinařinu. Trošku se mi nelíbí koncept, když pro platící diváky na Patreonu je věnována až příliš velká část show. Myslím si, že placený bonus by měl být stále jen bonusem, tedy třešničkou na dortu a ne polovinou, ne-li větší části celého dortu. 7/10(26.11.2020)

Ačkoliv pořad je víceméně standardem svýho žánru který funguje na bázi dialogu, hosti jsou natolik kuriózní, že dát pětikvalt je prostě povinnost. Standa je sympoš.(18.10.2020)

Myslím si že kvalita Standashow souvisí s jeho formátem. Standa pokládá velice minimalistické otázky a tak rozhovor začne být zajímavý až cca po dvou nebo klidně po třech hodinách. Z tohoto důvodu budou lidé, kteří si neplatí Patreon nebo nesledují živě, Standashow podhodnocovat. Nemůžu jim to mít za zlé, protože přiznejme si půl hodinové části dostupné na youtube nejsou plnohodnotné. Rozhodně si ale nemyslím že je Standa hloupý člověk, nebo že se chová pubertálně jak se zde píše v komentáři. Ba naopak jeho formát je do detailu promyšlený a když se do něj zaposloucháte tak vám opravdu dojde ta příprava co za každým jeho dílem stojí (youtuber co si platí Rešeršistu? Wow) . Neříkám že je to nejlepší podcast, ale je to určitě jeden z mála podcastů, za který bych byl ochotný zaplatit peníze. (ještě Patreon nemám :D). /78%/(16.10.2020)

Ze všech současných internetových podcastů/obrazových interview pořadů je StandaShow rozhodně tím nejméně záživným, nebudu tu jmenovitě porovnávat, ale Standa Hruška se upřímně neposlouchá tak příjemně jako konkurence. K jeho štěstí už u sebe ale měl hosty jako Bohdan Tůma nebo Marek Slobodník, které jinde jen tak neseženete. S nimi byly rozhovory totiž naprosto suprové.(31.10.2020)

Unikátní projet internetového tvůrce Standy, který již před 6 lety předpověděl zánik klasických TV pořadů a postupný přechod k internetovému vysílání. To co Standu dělá Standou je jeho nezávislost, balancování na hraně komunitních pravidel sociálních sítí a transparentní typ monetizace. Díky kterému se nemusí spoléhat na známá jména hostů a korektní vystupování.(27.1.2021)

• Dobry_clovek

Standu jsem sledoval od zacatku, protoze mi chybel porad, ktery by nebyl “ pro decka “. Bohuzel Standa sam pusobi trochu jako prerostle decko a po jeho alkoholickych zvanirnach na YouTube jsem ho sledovat prestal. Dnes se podivam vyjimecne, kdyz je tam zajimavy host, ale paradoxne mi nejvic vadi prave moderator, ktery nema charisma a i kulturou projevu odpovida spis pubertakovi.(23.7.2020)

• FakinAdsso

Nuda, nuda, nuda. "Byl jste někdy v Bruntále? Ne? Tak to musíte!" Nuda, nuda, neumím se ptát hostů na zajímavé otázky. Můj všeobecný přehled je nedostatečný. Pokud chcete vidět víc než trailer, přijďte na Patreon.(17.10.2020)

Standa každého hosta umí dobře uchopit a žádný rozhovor není špatný, jen je pro mě občas host nezajímavý, což je v pořádku. Chybí mi pokec u pivka, kdy Standa rozebral nějakou kauzu ze svého pohledu, ten byl za mě vlastně nejlepší. Že má většinu na patronů - jo má. Ale to kilo za ten měsíc za ty dlouhé podcasty někdy obetuju a vlastně jsem s tím úplně v pohodě(14.12.2020)

• LOUNAS

Prukopnik rozhovoru na youtube, rana tvorba byla uvolněná, příjemná, amaterská a velice osobní. Později stále zajimavé rozhovory z nového studia, nicméně postupně kvalita upadá a dle mého hosti zajimavý nejsou (tedy tak 1 ze 4 je zajimavý), vzdaluje se mému gustu. Kdysi názorový střet se Stigurem byl báječný. Postupně přecházím ze ctyr hvezd na dve, kvuli změně formátu a výběru hostů.(27.1.2021)