poster

Ozbrojený a nevinný (TV film)

 • USA

  Armed and Innocent

 • Slovensko

  Ozbrojený a nevinný

Thriller

USA, 1994, 120 min

 • brasek
  *

  Súhlasím s kolegom Alambertom. Radšej celý deň pozerať na Horsta Fuchsa.(3.3.2013)

 • Rodriguez
  **

  No nebejt drsňáckejch řečí toho zloducha co pak nějakým zázračným způsobem vylezl na svobodu a rozhodl se malýho smrada rozsekat na maličký kousky i s celou jeho rodinou, tak by tomu člověk i věřil. Nakonec uvěřil žvástům malýho kluka, že nechtěl apod. a když se poté snažil gauner ujet, tak ho poliši drapli a on se ani vcelku nebránil. Jinak příběh je založen na skutečné události (čemuž by i člověk uvěřil, neboť tohohle svinstva se na světě děje habaděj a všude, nejen ve velké americe!!!). K hereckým výkonům, dabingu a podobně se raději vyjadřovat nebudu, to by mě taky mohli z CSFD vyloučit za vulgárnost a to bych dost nerad. Proto to radši shrnu v hodnocení dvou hvězdiček, tudíž 30%.(20.3.2009)

 • alambert
  odpad!

  To se mi snad jenom zdá. Jako námět pěknej, možná i skutečnej, kdo ví. Ale herecké výkony? Na zvracení. A proboha dabing...kdo tohle napsal, toho bych fakt přinejmenšim na hodinu vykopnul, možná zastřelil...(13.11.2009)

 • ballerina
  ***

  Celkom fajn namet - no na moj vkus dost slabe hercke vykony aj miesto kde sa pribeh odohrava, na mna ako divaka posobi dost cajickovo ...(18.7.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace