Zem je láva (TV pořad)

USA, 2020, 26–38 min

Účinkují:

Rutledge Wood
  • drake31

Sľubný nápad pretavený do otravného finálneho produktu. Keby sa tvorcovia nesnažili správať k divákom ako k totálnymi idiotom, vysvetľovať každú jednu súčasť trasy, opakovať všetko desaťkrát počas epizódy, a nechali by súťažiacich ísť si svoje, Floor Is Lava by bolo omnoho zábavnejšou, energickejšou a napínavejšou podívanou. V súčasnej forme táto show pôsobí len ako televízna relikvia zo začiatku milénia, ktorú našiel stážista z Netflixu v archíve ABC.(29.6.2020)

• Booxtronic

Snaha o napodobení Wipeout, ale podle mě celkem nezáživná. Prostor, po kterém se mohou soutěžící pohybovat, je velmi malý a soutěžící sami vypadají, že často příliš mnoho rozumu nepobrali. Nápad je to skvělý, ale provedení mi úplně nesedí. A nejvíc mi vadí, jak padlí soutěžící "dramaticky" mizí v lávě.(24.6.2020)

• luka4615

Tento nový americký pořad z dílen Netflixu mě bohužel vůbec nezaujal. Je to dáno zejména repetitivní šablonou a rádoby dramatickým střihem, který se okouká až moc rychle. Situaci moc napomáhají ani soutěžící, u nichž jsem si absolutně jist, že nikdo nemá IQ větší jak 50. Škoda, potenciál na další zábavnou televizní záležitost ve stylu “Wipeout” zde vážně byl. (Netflix)(27.6.2020)

• BaT_M

Jako musím uznat, že to mělo potenciál, ale účinkující jsou mentálně ještě za opicemi. Ve Far Cry: Primal jsou ti Udamové a ostatní opičáci chytřejší, než tihle kokoti. Jako nechci bejt zlej, ale ti soutěžící potopili tuhle rádoby soutěž na dno té jejich lávy. Ono si stačí pustit první díl a první tým. Ti totiž mluví za vše. Tím bych tuhle kravinu podobnou Wipeoutu, kterou jsem měl i celkem rád ( myslím tu britskou, ve které byl Richard Hammond ) uzavřel a s jistotou můžu říct, že už si to nikdy v životě nepustím. 10%.(29.6.2020)

Wipeout 2.0 se nekona. Vitezstvi je na cas, ale je az prilis evidentni, ze soutezici maji pokyny od produkce, ze musi prekazky zdolavat postupne po jednom, aby divak mel sanci prehledne videt vsechno. Jaky ma takova soutez smysl? Kvuli tomu pak lezou od jedne prekazky k druhe super opatrne a nevznikaji zadne faily k zasmani a naopak na sebe soutezici akorat otravne krici.(23.6.2020)