Reklama

Reklama

Obsahy(1)

tankování paliva. Technici však moc nejdou přepočty starých objemových jednotek na nové a místo plné nádrže dopravního letadla natankujú jen meně než polovinu. A tak let z Montrealu, který měl původní cíl v Edmontonu, musí nouzově přistát ve Winnipegu. Kapitán letadla Bob Pearson a poručík Maurice Quintal musí čelit katastrofě, aby zachránili životy 60-ti pasažérů, které mají na palubě letadla. Zda půjde o hladké přistání nebo o leteckou katastrofu, se dozvíte ve filmu zpracovaného podle knižní předlohy Williama a Marilyn Hofferových. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (3)

Wacoslav1 

všechny recenze uživatele

Ničím se nevymykající televizní katastrofák podle skutečné události. Oceňuji u těchto filmů, že narozdíl od dnešní hnusný digitální tvorby nevypadají až tak levně, ale od stejného režiséra jsem viděl Turbulenci 3 která mě bavila o dost víc, ale to bude tím, že jsem trashofil a ty seriózní kousky asi úplně nedocením.35% ()

MaxForValue 

všechny recenze uživatele

Na televízny film má Pád letu 174 veľmi slušné parametre. Veľkou devíziou je, že tvorcovia išli takmer priamo k veci a vyhli sa tradičným klišé neúmerne rozpitvavajúcim súkromie každého člena posádky. Za to veľký plus. ()

Reklama

duklak2 

všechny recenze uživatele

Napínavý snímek až do konce. Televizní "béčko", které se celkem povedlo. Divák není v průběhu snímku znechucen trapnými scénkami. Obdivuje chladnokrevnost pilotů a odvahu cestujících nepropadnout panice. Dávám pěkné tři hvězdy. ()

Galerie (6)

Zajímavosti (1)

  • Film je založen na skutečné události, která se stala 23. července 1983 letadlu, kterému bylo natankováno málo paliva. (JORDY)

Reklama

Reklama