Sama s cizincem

Richard Dana Smith

M. David Mullen

Alan Howarth
  • Martin741

Jedine, co si z filmu pamatam, je to, ze jedno dvojca sa dostane do bohatej rodiny a to druhe si tuzi vymenit s nim ulohy. Inak ide o prisernu nudu, ktora vysumi po pozreti filmu za 5 minut z hlavy. 20 %(7.4.2013)

• tron

SAMA S CUDZINCOM... niekedy rozmýšľam, prečo píšem o niektorých filmoch.. Kvázi triler, ktorého najhviezdnejšou časťou je Alan Howarth (hudobný skladateľ filmov Johna Carpentera) nemusí byť ešte automaticky zákonite zlý preto, že nie je hviezdny. Vôbec nie. Ale vo chvíli, keď si spomeniete z 87-minútového filmu len na akúsi zápletku s dvojčatami a smrťou dieťaťa, stáva sa rutinne spráskaná stereotypná snímka utrpením už počas pozerania. Na druhý deň vám vyšumí z hlavy.(18.8.2007)

Jedno z dvojičiek sa dostane do bohatšej rodiny a druhé mu závidí a chce sa vymeniť. Zaujímavý nápad, ale veľmi ťažko realizovateľný bezchybne. Keďže sme to už mohli vidieť vo filme Echo (1997) podstatne lepšie spracované, je "Sama s cudzincom" teda napriek nápadu len priemerný film.(3.1.2004)