The 30 Foot Bride of Candy Rock

Komedie / Sci-Fi

USA, 1959, 75 min

Velmi rychle zapomenutelná komedie se sci-fi prvky. Sice není moc vtipná (maximálně na poslední vtip s obřím psem), ale naprosto bezstarostné blbnutí filmařů je docela nakažlivé a nakonec něco málo přes hodinku uteklo jako voda. Je to celkem předpokládatelné, protože když je někde v hlavní roli Lou Costello (ten sympatičtější z dvojice nevtipných komiků), je jasné, že půjde o jeho exhibici a zbytek ansámblu i triky budou tvořit křoví. Je tomu tak, ale vůbec ne tak špatně, jak jsem se obával: třeba závěrečné blbnutí s jedním z hrdinových vynálezů, když změní vojsko, které chce jeho třicetistopou nevěstu zneškodnit, v kavaleristy z války Severu a Jihu a pak v neandertálce, bylo celkem zajímavé - podobně jako jeho vzlétnutí s tím, že se hlavou praští o družici. Jinak ovšem triky provedeny zcela amatérsky, film zapomenutelný a průměrný a zajímavá jen snad Dorothy Provineová. Jednohubka a již ne více.(27.10.2015)

Vědec amater a popelar v jedne silne postave jede se svou snoubenkou na piknik a predstavi ji svuj vynalez robota.Nahodou a nehodou dojde k hadce kdyz robot zacne kricet No weding a nestastna snoubenka utece do jeskyne a vyjde ven vysoka 3o stop. Je naha , jidlo ji musi vozit nakladakama a milkshake tankerem , ale presto se vedec a obryne vezmou . Zacne je pronasledovat armada, jak jinak napeti musi byt a dobro a laska musi zvitezit .Komedie s prvky sci fi neco jako Krecek v nocni kosili nebo Honey I shrunk our kids, pobavi , poteši. zaujme.I kdyz jsem film videla nedavno jmena hlavnich hrdinu jsem zapoměla.Film nezapomenu.(8.9.2011)