Nevyjasněné záhady - 3. svazek

(série)
  • USA Volume 3

Epizody(9)

Ve třetí řadě kultovního dokumentárního seriálu skuteční lidi zažijí neuvěřitelné zločiny nebo nevysvětlitelně zmizí a dojde i na paranormální jevy. (Netflix)

Arsenal83

Pár nevyjasnených vrážd, veľa zmiznutí a trocha duchariny. Ani tretia séria okrem dvoch častí neprekročila svoj tieň a seriál ostane už len odvarom svojej predlohy. Hoci sa pozerá dobre. ()

Vajonek

Připadá mi, že svazek od svazku jdou Nevyjasněné záhady kvalitou dolů. Neříkám, že ve třetí sérii na nás opět nečekají některé zajímavé příběhy (za mě asi nejzdařilejší je Co se stalo s Joshem? následováno Únosem dětí rodičem a Tělem v zálivu). Ale je tu na mě už příliš mnoho nepříliš záživných zápletek s paranormálními jevy a UFO. A taky mám pocit, aniž bych chtěla nějak zlehčovat trápení pozůstalých po představovaných obětech, že se z toho trochu stává taková "drbárna", kde se nám předkládají více či méně náhodné varianty jednotlivých událostí bez nějakého reálnějšího základu, rozuzlení nebo výraznější konfrontace s jinými možnostmi. ()

Hpatrik

Vetšina dílů nabízí velmi zajímavé příběhy, které jsou skvěle uchopené a nabízí komplexní pohled ze všech možných úhlů, včetně odposlechů hovorů, kamerových záznamů a dostatečné množství zainteresovaných mluvících hlav. Tahle série mě hodně baví, a doufám, že se v budoucnu dočkáme úspěšného vyřešení některých záhad. ()