Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Kariérní vyhlídky pro Sylwii, trenérku fitness, nemohou být slibnější. Turné běží skvěle, ve stáncích je k dostání DVD s jejím workoutem, značky mají zájem o spolupráci a počet fanoušků na Instagramu stále roste. Stačí ale tři dny, aby mladá influencerka v nesmlouvavě konfrontačním portrétu pochopila, že jí sociální sítě mohou přinést nejen slávu, ale i ztrátu soukromí, intimity i možnosti autentického vyjádření. (MFF Karlovy Vary)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (5)

Goldbeater 

všechny recenze uživatele

Velmi dynamicky a barvitě nasnímaná charakterová studie o osobě, z jejíž veřejné image sice vyzařuje naprostá sebekontrola a spokojenost, přesto v jejím jádru může panovat prázdnota a absolutní emoční nenaplnění. To celé je opřeno o skvělý herecký výkon hlavní představitelky Magdaleny Koleśnik. [KVIFF 2021] ()

venca163 

všechny recenze uživatele

Letos nebyl žádnej super top hit, ale za mě nejlepší filmos festivalu. Ostatním to může připadat ohraný, je toho plnej youtube, ale já třeba podobně citlivě zpracovanej film o tomhle ještě neviděl. Bylo tam všeho tak akorát, třeba ten její vztah s matkou? Drsný. "Trochu jsem to asi přehnal." (85%) #kviff55 ()

Reklama

bittersweet 

všechny recenze uživatele

Vím, že se tady bavíme o fiktivní influencerce, ale ten rozhovor na konci filmu by šel prostě zvládnout o tolik líp, kdyby se předem zamyslela nad tím, na co se jí budou jistě ptát, případně kdyby její manažer by byl co k čemu a probral to s ní předem. Např. šťouralům vpálit, že kdyby byla zadaná, tak by se jistě zajímali o to, kdo to je, co si myslí o její práci a jestli ji podporuje, zda ho někdy ukáže, jak se potkali, jak dlouho spolu jsou, zda spolu plánují budoucnost atp., tak proč je podle nich nevhodné se podělit o to, že je osamělá, což může pomoci jejím fanouškům, kteří jsou na tom podobně, protože i člověk, kterého obdivují, řeší podobné problémy. Tjadá! 1:0 Jinak takový předvídatelný příběh, nic objevného, podobných a zároveň reálných příběhů je plný youtube. #KVIFF2021 ()

vyfuk 

všechny recenze uživatele

[KVIFF 2021] To jsme se zapotili. Švéd točící v Polsku je docela slušný endemit. Škoda, že jeho film už takový moc není. Dlouhou dobu je vlastně otázka o čem film, tak nějak je a ani v samotném konci to není tak jednoznačné. Občas je to problém s rodinou (cením Marigolda), někdy je to zase stalking, odcizení od lidí na internetu... obecně v dnešní době docela aktuální téma, které však v tomhle případě je takové prázdné a film toho moc nakonec neřekne. Myšlenka dobrá, ale provedení se asi ztratí v historii. ()

Galerie (20)

Reklama

Reklama