Divoký seznam

Huslistka Lucy Nealová (Lucy Hale) má svoj život pod kontrolou vďaka farebným lepiacim papierikom a početným zoznamom úloh, ktoré si sama s nutkavou potrebou vytvára. Kontroluje sa až do takej miery, že ňou vlastne nič nemôže otriasť – teda až doposiaľ! Prichytí totiž svojho priateľa Jeffa (Stephen Friedrich) pri sledovaní porna, čo poriadne otrasie jej ideálnym svetom. Dá mu na výber: buď sa bude naplno venovať svojej priateľke, alebo svojmu pornu. Nemôže robiť oboje súčasne. Jeff si s tým však hlavu príliš neláme, vykričí Lucy, že je v posteli príliš chladná a rozíde sa s ňou. Hudobníčka si niečo také odmieta pripustiť a tak si vytvorí divoký zoznam všetkých vecí, ktoré chce ešte v posteli zažiť. Podporujú ju priatelia zo sláčikového kvarteta, ktorí jej radi pomôžu prepracovať sa cez zoznam. Lucy tak začne vymetať striptízové kluby, sexshopy a porno veľtrhy a zisťuje, že sa tak môže veľa naučiť nielen o sexuálnych rozkošiach, ale aj o skutočnej láske. (TV Markíza)

ještěžiju

Dá se natočit film o sexuálním obrození mladé ženy tak, aniž by ve filmu nebyl takřka ani náznak erotiky? Tento snímek je důkazem. I ty striptérky byly spíš divný. :-) Přesto to jako romantická komedie funguje. S děvčetem se rozejde její přítel poté, když se děvče nedokáže chovat svůdně a ještě vyčítá partnerovi jeho zájmy o internetovou erotiku. Navíc ji přítel označí jako pornofobickou. Dívku to zaskočí, proto si vytvoří seznam sexuality týkajících se úkolů, co musí zvládnout a dokázala si, že není žádný puritán. Nákup v sexshopu, návštěva striptýzklubu, rozhovor s pornohvězdou, vidět x pornofilmů, atd .. a dokázat říct svému protějšku .. že chce vidět jeho .. žhavého, pulzujícího XXXXX ... pár povedených fórků se tam rozhodně najde a osazenstvo je příjemné natolik, že film stojí za to ho shlédnout. ()

Michal_Z

Napriek hodnoteniu 50% tento film pre mňa bol extra príjemné prekvapenie! Dej odsýpal a ja som sa náramne bavil! Bol vo veľa ohľadoch originálny a neuveriteľne vtipný! Dievčina hľadala samu seba a našla nielen to, ale takto v romantických filmoch býva. Navyše ku tomu tu bol použitý veľmi príjemný humor a ja som len rád, že som mu venoval dnešný večer! ()

Aljak

Klasická rom-com šablóna, pri ktorej už asi v štvrtine vieme, ako to asi skončí. Nevadí. Aspoň námet bol ako tak originálny, a niektoré scény boli fakt zábavné. Aj keď zbytočne veľa tých sexuálnych narážok na všetko možné, aj nemožné. Zbytočne veľa sa tlačí na pílu v týchto amerických komédiách, čo býva často na škodu, lebo inak by z toho mohli byť vcelku fajn filmy. To sa týka aj tohto kúsku. Ale ako oddychovka to nebolo až tak zlé a celkom sa na to dalo pozerať. A to najmä vďaka sympatickým hlavným postavám. To skôr tie vedľajšie boli dosť otravné. ()

Heywood

Ten film je určen publiku dívek od 10 do 12 let a potom prudérním slečinkám z lepších rodin. My ostatní jsme de facto omylní diváci. To, co je v Evropě 30 let normální, to je v Americe jinak a autorský tým se snažil v komedii s hezkou herečkou v hlavní roli se s tím poprat. Trhák to tedy není, ale podařilo se tu vyhnout jak politickým klišé, tak příšerným sexuálním scénám, které jsou v řadě rádobyreálných filmů svým provedením naprosto nablblé a trapné. Pozoruhodný byl výběr hudby. Ta minulého století léta.. remaky Sinatry a hitu z Dirty Dancing? Žádné ty odporné hip hopy a raperující obludy? No sláva. Hvězda navíc. Opačně by ale více současné dobré hudby by přeci jenom tu sladkost filmu osvěžilo. V konci to vypadalo, že z obrazovky vypadnou karamelky.. ()

Marze

Tato rychle zapomenutelna sexualni komedie je koukatelna jen s pytlikem popcornu. Vypraveni se po uvodni postelove scene posunuli do konvencnejsich vod. K lasce, ktera zvitezi nad chuti k sexu a k jeho rizikum. Neni to dobra vizitka, kdyz komedie o sexu je tak nudna, ze me uspala. Je zde mboho slabe napsanych prvku sitcomu. Spolehlive to zabije vasi naladu. ()