• KIT.HL
  ****

  Příjemné osvěžení a pohlazení z našich veřejně právních televizních vod.Trochu jiný styl než jsme navyklí. Je to britské, ironické a naivní ,ale přesně tak to je zamýšleno a funguje to ! Tolik opomíjená poválečná anglická filmová produkce nám připomene ,že nejen Francouzi a Italové točili skvělé komedie. Doufám ,že nejde jen o ,,omyl,, televizních nákupčích. Výtečný dabing pana Vetchého........... Jen tak dál ČT !(6.1.2008)

 • dopitak
  ****

  Norman Wisdom byl dobrým komikem v letech padesátých a byl stejně dobrým komikem i v letech šedesátých. Jeho mladší filmy jsou opravdu o něco ztřeštěnější, což ovšem z těch starých ještě nedělá propadáky.___ Já nevím jak vám, ale mně se v dnešní době stává běžně, že u filmů označovaných jako komedie se směju ze všeho nejmíň. S Normanem tento problém nemívám a ani tentokrát jsem neměl, navíc mě potěšila má oblíbená "Murple" Margaret Rutheford coby majitelka koně Old Casper.(17.10.2008)

 • kaylin
  ***

  Pro mě zatím nejslabší film s Normanem Wisdomem, kdy mi děj přišel tak zvláštně roztříštěný, že zde nebyly pořádně záchytné body, o které bych se opřel. U některých scén pak budete mít pocit, že se trochu opakuje a že už jste to - i když v jiné podobě - v jeho podání viděli. Pořád ale dovede sem tam rozesmát.(16.6.2016)

 • otík
  ****

  Máte-li rádi staré americké či britské (hodně) prosté a skoro až naivní komedie, musí se vám Kapička líbit. Jednoduchý příběh o prostoduchém muži, který pro své štěstí je schopen něco risknout a odměnou mu bude nejen vysoká peněžitá výhra, ale i životní láska, se vyznačuje lehkou satirou na sázení na koně a také ukazuje, jak jednoduché je se zasnoubit se zamilovanou osobou. Černobílý snímek s černobílým viděním světa nemůže být čas od času na škodu.(7.1.2008)

 • Barak
  ****

  Velmi příjemná a hlavně hodně vtipná komedie se sympatickým Normanem Wisdomem v hlavní roli, kterému jsem fandil každým coulem od začátku do konce, díky "nervydrásající" zápletce, která mě dokazala plně strhnout. (Spoiler) Ale ta přesládlá a taktéž hloupá konečná scéna s otcem, to už bylo trochu moc....(31.1.2008)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace