Trouble in Store

Komedie

Velká Británie, 1953, 82 min

Báječná oddychová komédia s výborným Normanom Wisdomom. Bol to jeho prvý významný film a svojej šance sa chopil jednoznačným sposobom. Pravdou je, že nešikovný skladník vo veľkom obchode ponúka množstvo komických situačných situácií a tých je v tomto filme neúrekom.(11.5.2016)

Dokonalá záležitost.(23.8.2017)

Normana Wisdoma jsem pro sebe objevil skutečně v tu pravou chvíli, protože mě ty jeho skopičiny dovedou skutečně rozesmát. Zjišťuji, že groteska prostě pořád má svoje kouzlo a mě se se stářím líbí víc a víc. Ke konci je Norman moralizující, ale vlastně mi to ani nijak moc nevadilo, je to takové hezké, bezstarostné, zábavné.(9.6.2016)

Naprosto nejlepší Normanovka, bezkonkurenčně. A to jsem jich viděl v posledních pár týdnech hned několik... Norman je v obchoďáku Burridges nejvíc popletený, nejvíc rozjívený, nejvíc praštěný a taky nejvíc dobrosrdečný ze všech Normanů. Světový rekordman v počtu výpovědí z jednoho zaměstnání za den. Hasič amatér, aranžér profesionál, cyklista a bruslař, krmič kachen.__Film plný gagů, u kterého se rozhodně nemusíte do smíchu nutit. Jako vždy skvělého Wisdoma tentokrát geniálně doplňuje ředitel Freeman (Jerry Desmonde), půvabná roztomile štěbetající Sally (Lana Morris) a hlavně arcigeniální chmatačka Miss Bacon v podání mé oblíbené "Murple" Margaret Rutherford. Vždyť je to tak snadné, vezmete si v příslušném oddělení velký kufr, naberete si do něj vše co potřebujete a sám šéf podniku vám pak zajistí odvoz až do domu. Everything is free of charge, certainly.___Jestli nejste trudomyslní uzkoprsí jedinci, musíte se zákonitě dobře pobavit.___ Škoda, že si tento film nevybrala Česká televize do své čtyřdílné série, Filmové návraty s Normanem Wisdomem, vysílané v lednu tohoto roku.(4.11.2008)

Milé smíškovství.. NW byl jedním z mála opravdu nadaných smíšků velkého filmu. :-)(14.11.2017)