Reklama

Reklama

VOD (1)

Kdysi se vzdala syna, ale ten je teď zpátky a zneuznaná bojovnice naposledy zkouší napravit, co zpackala v ringu i v osobním životě. (Netflix)

Videa (1)

Trailer

Recenze (71)

Morholt 

všechny recenze uživatele

Halle Berry tady ukazuje, že prostě umí a hlasitě si tu říká o druhého Oscara. Po stránce příběhové je to trošku slabší. V zásadě se jedná o další zápasnickou šablonu, ve které se hlavní hrdina resp. hrdinka musí vydrápat z bahna zpátky na vrchol. To, že se v tomto případě jedná o fighterku, sice do žánru přináší ne tak okoukané aspekty, ale tady se jedná spíš o detaily než o něco, co by zásadně ovlivnilo celý film. A nepotěší ani naprosto zbytečná úlitba LGBT komunitě. Závrečná řež je naopak úplně v pohodě a Halle tady ukázala, že když na to přijde, dokáže nabídnout i slušnou fyzičku. Celkově slušný režijní debut, ale na zadek jsem si z něho nesedl. 60% ()

mzss1 

všechny recenze uživatele

[40%] Je mi líto, ale MODŘINY, coby prvotina pod režijní taktovkou Halle Barry se dle mě moc nepovedla. Když tu mámě nějaké drama a k tomu ještě se sportovní tématikou, mělo by to zaujmout někde na začátku. Jenže já se u toho nudil po celou první hodinu a vlastně skoro až do konce. Uznávám, že ty fighty MMA nebyly špatné, ale vzhledem k tomu, že mě film nebavil, resp. veškeré ty rádoby dramatické scénky, tak jsem ani ve finále necítil žádné emoce. Halle Berry se zde evidentně snažila, ale šlo to celé mimo mě. Na svůj věk vypadá dobře, její souboje mě zprvu nebavily, ale ke konci se na ty bitky už dalo dívat. Stokrát omleté téma, ale tentokrát jsem se silně nudil. Hlubší zápory bych v tom ale neviděl, takže asi tak … ()

Reklama

Lacike 

všechny recenze uživatele

Klasický underdog Rocky koncept v neskutočne brutálne naťahovanom prevedení. Dramatická línia bola meganudná a ústredná postava si ma vôbec nezískala. Bitky sú asi kvalitné, ale ja tieto KFC hovadiny nesledujem a už vôbec ma nebaví sledovať jak realisticky si ženy rozbíjajú xichty. Možno by ma to nebavilo ani keby sa film vydaril. A možno hej. Veď Million Dollar Baby je pre mňa pecka. Ale toto vydarené rozhodne nie je a len pretože je hlavná hrdinka žena, černoška a lesba, to nebudem nadhodnocovať. 4/10. ()

filipvrbik 

všechny recenze uživatele

Nízké hodnocení a navíc ženské zápasy, které teda rozhodně nemusím... Ale ono se z toho nakonec vyklube "Rocky v sukních" a naštěstí to není jen o zápase, ale hlavně o vztahu matky a syna, kterého se snaží znovu získat.. Co zasluhuje pozornost, je neuvěřitelná kondice Halle Brry, které je ve filmu tuším 54 let, a to co předvádí, bych už dávno nezvládl, takže rozhodně smekám. Na druhou stranu film jako takový už tu stokrát byl, ať už jako Rocky I-VIII, nebo v různých vandamovinách a tak různě. Ale propadák to rozhodně není...60% ()

Rathalos 

všechny recenze uživatele

Rezijny debut Halle Berry dopadol lepsie ako na jednotku s hviezdickou,naozaj vyborna sportova drama z prostredia MMA zapasenia,ktora zobrazuje osud,vzostupy i pady jednej bojovnicky nielen v klietke,ale i v zivote,necakal som vela,no dostal som dost na to,aby moja spokojnost bola vyjadrena piatimi hviezdami...:-) ()

Galerie (18)

Zajímavosti (1)

Související novinky

Halle Berry se upsala Netflixu

Halle Berry se upsala Netflixu

03.12.2021

Po režijním debutu Modřiny, se kterým herečka a čerstvě už také režisérka Halle Berry (Tísňová linka, X-Men) slavila na streamovací službě Netflix velký úspěch, nyní filmařka podepsala obří dohodu se… (více)

Reklama

Reklama