Slavná zpěvačka Kat Valdez (Jennifer Lopez) se chystá na svatbu s kolegou Bastianem (Maluma). Obřad má proběhnout ve velkém stylu, před zraky tisíců diváků v koncertní hale a dalších miliónů online a u televize. Krátce předtím, než ji rampa vyveze na pódium „k oltáři“, ale Kat zjistí, že ji milovaný Bastian tak trochu zahnul. Ponížená zpěvačka v tu chvíli udělá naprosto nečekaný a šokující krok. Rozhodne se provdat za chlapíka, který v davu pod pódiem svírá ceduli s nápisem „Vem si mě“. Tím šťastným je rozvedený učitel matematiky Charlie (Owen Wilson), který si zpěvačku rozhodně vzít nechce. Na koncert dorazil jako doprovod své dcery a kolegyně, která Kat Valdez zbožňuje, a jen jí na chvíli podržel ceduli se zmíněným textem. Než se vzpamatuje, už ho pořadatelé vlečou na pódium, kde dezorientovaný a naprosto šokovaný řekne „ano“. Slib by se dal samozřejmě zrušit, jakmile emoce opadnou, jenže ti dva se k tomu postaví čelem a řeknou si, že to přece jen zkusí. Jakou naději může mít manželství, které vzniklo za tak neuvěřitelných okolností, navíc mezi dvěma naprosto odlišnými „vesmíry“? (CinemArt)

M.a.t.t.

Aktualizovaná Pretty Woman pre modernú generáciu, ktorej sa darí vnášať svieži vietor do čoraz viac upadajúceho žánru romantických komédií. Až na jednu výnimku (a nie, nie je titulná skladba) síce nezískava priveľa plusových bodov za vcelku genericky znejúci pop, v ostatných aspektoch však pôsobí o poznanie príjemnejšie. Jennifer Lopez a Owen Wilson možno nie sú Julia Roberts a Richard Gere, no obaja sú patrične sympatickí, chémia medzi nimi až nečakane funguje a funguje vlastne i ten absurdný, z komiksu pochádzajúci námet.  Jeho absurditu si totiž scenár veľmi dobre uvedomuje a ak mám brať Marry Me ako rozprávku, ktorá sa nesnaží o žiadnu revolúciu, potom asi nemám dôvod na výraznejšiu negativitu. ()

Fr

„ANO. VEZMU SI TĚ! TEBE, V TÝ VĚTROVCE!…“   Jsem překvapenej, že je to až tak „hrozně“ fajn. Pohodový, bez tlačení na (jakoukoliv) pilu. Ovšem samozřejmě i vobčas dost patosácký, ale co už s tím v týhle rom-kom branži naděláte. Je to nenáročná oddychovka s popíkem a lehkou hrou na city. Romantickou…   /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Chystám si vybrat starou – starýho na koncertě.  2.) Jsem osamělá popová hvězda.  ///  Thx za titule „Jiří Šteffl“.                PŘÍBĚH  ****  HUMOR  **  AKCE  ne  NAPĚTÍ  ne ()

EvilPhoEniX

Dost možná nejlepší Romcom poslední doby. Film hodně těží z cool ústředního nápadu, ze kterého těží celý film a díky tomu to působí svěže a neotřele. Jennifer Lopez hraje ve filmu slavnou celebritu, která se má vdávat ve velkém stylu ( 20 milionů diváků), ale těsně před svatbou se dozví, že ji nastávající manžel podvádí se sekretářkou, rozhodne se tedy udělat nečekané gesto a tedy provdat se za random člověka z publika (Owen Wilson).  Jasný je tu klasický romcom klišé a každý ví jak to nakonec dopadne, ale díky samotnému námětu je Marry me poutavá podívaná, kde sledujeme dva rozdílné lidi, kteří o sobě vůbec nic nevědí, žijí naprosto rozdílné životy a přesto musí před publikem tvořit pár. Místy vtipné, potěší fajn písničky, zafungovaly i emoce ,herecky parádní a překvapivě mě to celé 2 hodiny strašně bavilo. Ideálně sledovat v páru. 7.5/10. ()

Jara.Cimrman.jr

"Ujišťuji Vás, že Váš život nebude nijak zasažen." Až mě nějaká krásná, bohatá a slavná zpěvačka vyzve, abych si ji vzal, tak rozhodně nebudu doufat v to, že má taky krásnou duši a zdrhnu. Rychle zdrhnu. Protože ke svýmu životu nepotřebuju 80 mega followers, kteří po ránu budou sledovat barvu mý stolice. Mimochodem je hnědá a pevná. Není zač. A teď se vraťme k tomu důležitýmu - k Charliemu. On neutekl, čímž vznikla pohádka, na který sice nebylo vůbec nic originálního, ale kupodivu se mě ani nepokusila moc naštvat. Takže se jdu mrknout na Instáč, jestli Dua Lipa nehledá vypelichanýho Kena. ()

Djoker

Jennifer Lopez hraje samu sebe. Zpívá jako o život, vytváří reklamu na sociální sítě, všichni ji plácají po ramenou, průběžně odhání nápadníky, cvičí jógu, a jakmile se někdo divá, tak špulí zadek v legínách. Námět nemohl být jednodušší, ale je to docela hlína. Propojení dvou rozdílných světů přináší vždy komické situace. ()

Eliott

Dosud jsem viděl Jennifer Lopez jen v samých příšernostech. Hádám však, že vše je jednou poprvé a s tím jak se tento film vydařil, ji nelze upřít zásluhy. Až teď zpětně uznávám, že se všechny ty propadáky nestaly jen a jen její vinou. Proč jsem byl tak nadšený? Zprvu to sice vypadá na další tuctový romantický příběh, jenž prošel přes náhodný generátor dějových spletenců. Příliš jsem se tedy nebavil a již během scény na úvodním koncertu jsem si pohrával s telefonem a říkal si, že to asi brzy vypnu. Nestalo se však a já pochopil, že je to i celkem promyšlené a poutavé. Nejedná se o ten typ komedie, kdy se člověk hodně nasměje, ale zato místy solidně zahřeje u srdce. To dovedu ocenit vždy. Za největší slabinu tedy zcela subjektivně považuji hudbu a zdlouhavé koncertní vložky. Fanoušci hudby Jennifer budou pravděpodobně spokojenější. Nicméně já tyto části spíše přetrpěl. 71% ()

Xmilden

Slaboučká romantika (komedie ani náhodou), která je takovou novější verzí Notting Hillu. Zápletka je trošku sci-fi. Owen Wilson už není rozhodně nejmladší, stejně jako Lopézka. Konečné zůčtování: je to dlouhé, postarší herci zde hrají mnohem mladší postavy a stejně víte jak to celé dopadne. 40% ()

cheyene

Je vskutku překvapivé, že v roce 2022 sledujeme romantickou komedii (moc vtipného tam toho opravdu ale nebylo) s Jennifer Lopez a Owenem Wilsonem v hlavních rolích, tedy s herci, co již mají pátý "křížek na hrbě", přičemž děj vypráví příběh o nepochybně mladších hrdinech. Přesto je Vem si mě slušnou jednohubkou, oddechovkou, její titulní píseň je celkem nakažlivá (to i lepra :-)). Děj předvídatelný, samozřejmě... ()

filmfanouch

Jennifer Lopez začínala jako tanečnice, později se ovšem stala herečkou a následně zpěvačkou. Získala dokonce titul nejlépe placené latinskoamerické herečky v Hollywoodu. Herecky na sebe poté výrazně upozornila ve snímku Zlatokopky, který jí dokonce vynesl nominaci na Zlatý glóbus v kategorii ´´ Nejlepší herečka ve vedlejší roli ´´.  Po delší pauze se poté Lopez ve svém dalším filmu vrací k romantickým komediím, která sází na poměrně divoký a zároveň zajímavý námět. Dokáže ovšem Vem si mě vytěžit jeho potenciál? Vem si mě sází na námět, který je lehce přitažený za vlasy a víceméně nevěrohodný. Především i proto, že všichni ví, že má Owen Wilson na víc. Samotný nápad o střetnutí dvou odlišných světů a dvou lidí z oněch světů, kteří začnou sebe navzájem ovlivňovat je ovšem rozhodně nosný. A vyleze z toho poměrně milá záležitost, které jen škodí to, že se dotýká pouze špičky ledovce a potenciál celého námětu nedokáže zcela vytěžit. Dá se ovšem očekávat, že takto ambiciózní ani samotné Vem si mě nikdy být nemělo. Je ovšem alespoň osvěžující sledovat, jak se scénář dvojice Harper Dill/John Rogers vyhýbá stereotypům. Kat Valdez Jennifer Lopez má tak daleko k rozmazlené popové hvězdě, která potřebuje tak trochu zkrotit. Lopez je navíc v roli poměrně sympatická a divák tak může snadno odpustit fakt, že je ve filmu řečeno, že je postavě Lopez lehce přes 35 let. Stejně tak její manažér v podání fajn Johna Bradleyho má daleko k typickému známému manažérovi, kterému jde prve o peníze a teprve poté o štěstí jeho klientky. Jinak se ovšem Vem si mě tou očekávanou cestou tak trochu vydává. Owen Wilson je ovšem jako vždy sympaťák a celou tu linku o muži ve středním věku, kterému se život otočí vzhůru nohama a stane se z něj hvězda sociálních sítí dokáže Wilson svým komediálním nadáním prodat. A společně s Lopez tvoří poměrně k sobě slušně padnoucí pár, kdy jen zamrzí, že si místo Wilsona ve filmu nezahrál Ben Affleck. Ten film by se totiž stal tak trochu meta záležitostí, kdy by to celé možná jen tak trochu hrozilo lehkou rušivostí. Vem si mě sice možná žije ve světě, kde vše probíhá překvapivě lehce, učitel na škole si může bez problému měnit svůj pracovní rozvrh, jak uzná za vhodné a celé to je prostě nevěrohodné, v romantických komediích jde ovšem prakticky cokoliv. A díky oné milosti, která z toho čiší, funkčnímu rozvoji ústředního vztahu, který oba protagonisty posouvá kupředu a především i schopnosti vyvolat lehce optimistickou náladu se nad tím celým dá tak trochu přimhouřit oko. Film dokáže poměrně uvěřitelně zachytit i kýčovitost showbyznysu, influencingu a veřejné image. Režie Kat Coiro poté neurazí, celkově jde o řemeslně zvládnutou podívanou a jen ta délka, která téměř dosahuje dvou hodin je možná krapet příliš, kdy ovšem délku protahují především písně, které jsou ovšem díky účasti Lopez a povolání její postavy tak trochu povinné. Filmu jen možná škodí nějaký očekáváný závěrečný konflikt, který se ovšem nakonec přeci jen vyřeší snadno. Na druhou stranu ovšem film dokáže i částečně prodat poselství o tom sebrat odvahu, nevšímat si předsudků a snažit se ukázat, že na něco skutečně má. Vlastně tomu chybí něco, co by mělo z Vem si mě udělat novou komediální klasiku, celé je to ovšem nejen velmi snesitelné, ale vyloženě alespoň trochu sladké. Té kýčovitosti tam je vlastně pořád dost, tahle romantická komedie je ovšem ve finále i víc než jen k přežití. Vem si mě je romantickou komedií, která nejspíš potěší především ženy. Mužský doprovod ovšem nebude muset při sledování pomýšlet na seppuku. Je to skutečně milá a slušná podívaná, která není ničím výjimečná, zároveň ovšem skutečně nedokáže vyloženě urazit...... () (méně) (více)

Dzeyna

Romantika jak blázen. Taky mě trochu překvapuje, že JLO fakt umí celkem dobře hrát. Možná lépe než polovina real hereček. ()

silentname

Myslím si, že "Marry Me" je medzi romantickými komédiami jednou z tých lepších. Nie som osobne veľmi veľký fanúšikom filmov Jennifer Lopez, no mám pocit, že tu sa cítila asi najviac uvoľnene. Možno tomu pomáha aj fakt, že v podstate hrá seba samú. Owen Wilson je vtipný a celkom vie svoje scénky predať. A jeho kolegyňa v podaní Sarah Silverman si tiež zoberie niekoľko dobrých fórov, ktoré mi zdvihli náladu. Koncept je trošku nereálny, ale aspoň je to niečo, čo som asi ešte nevidel. Môžem uznať. Asi by sa to v realite nestalo, ale som s tým v pohode. Filmu bránia k tomu, aby bol dobrý podľa mňa len tie tradičné scénky, ktoré veľmi dobre poznáme a presne vieme čo od nich môžeme očakávať. Tie klišé sa hold nezaprú. Ale nakoľko mali herci medzi sebou fungujúcu chémiu a celkom sa im podarilo ten koncept aj predať, myslím si, že ako oddychový romantický film na Valentína to nie je najhoršie. Dokonca si myslím, že je to celkom dobré. Ak ste zvedaví, myslím, že za jedno pozretie nič nedáte. Hodnotenie: B ()

Arsenal83

Veľmi nepravdepodobná romanca a čistá sebaprezentácia Jennifer Lopez. Pomaly to bol jej predĺžený klip. Tanec a mnoho pesničiek. Neviem, či film nenatočili výhradne len pre ňu a kvôli nej. V každom prípade je vidieť, že kilá make-upu a trojmetrové riasy urobia mladicu aj z preddôchodkyne, no zblízka už vidieť, že zub času neoklameš. A keď dávajú do filmov 52-ročnej Jennifer 28-ročných partnerov len aby ulahodili jej sebavedomiu, tak to je trocha trápne. Hoci ju ten 28-ročný aj podviedol. Celkovo mi film ako taký nevadil, vo svojom žánri priemer. Ale to prezentovanie jednej divy bolo až okaté. ()

Chrustyn

Spojení romatická komedie s Jennifer Lopez a Owenem Wilsonem je v roce 2022 hodně vražedná až odpuzující kombinace, ale "Vem si mě" až překvapivě dobře funguje. Je nutné se oprostit od absurdní zápletky a nereálnému chování postav, důležité je že film neuráží, postavy jsou sympatické a po všech směrech je to neškodné. Dvě hodiny jsou možná moc a chyběl mi klasický humor Owena Wilsona, který by vše mohl posunout výš, ale vzhledem k tomu co jsem čekal, jsem mile překvapen. Kdyby takhle fungovali české komedie, nezlobil bych se. ()

Marze

Jako fanousek zpevacky budete spokojen i kdyz oba ustredni hrdinove hraji postavy o 20let starsi.Ale budme taktni. Jinak doporucuju nejakou vrelejsi romcom.Zanrove v poradku. Nejsou zde takove vykyvy emoci obou hrdinu,jak byva zvykem. Mel jsem pocit nenaplneneho potencialu.Tak zapletka v uvodu je bizarni a nepravdepodobna. ()

Stanislaus

Film Vem si mě by se dal uchopit jako reprezentace samotné JLo, která si tímto snímkem udělala v jistém slova smyslu slušnou reklamu. Příběhově jde o Notting Hill v krapet modernějším a uzpívanějším kabátu, kde člověk sice tuší, jakým směrem se bude film ubírat, přesto se na Vem si mě hezky dívalo a párkrát jsem se nachytal, jak se při sledování této místy přeslazené a dosti nepravděpodobné romance od srdce culím. Průměrná a předvídatelná romantická jednohubka, která místy mile dojme, ale i pobaví. ()

BMW12

Přiznám se, že začátek, kde jsme sledovali život hvězdy, spoustu reflektorů, paparazzi, sociálních sití, mi úplně nesedl. Příběh mě začal bavit, až když se JLo a Owen Wilson začali poznávat, tehdy ten film dostal romantickou jiskru. Tato dvojka se i celkem k sobě hodila, navíc Jennifer i Owen jsou výbornými, sympatickými herci. ()

rikitiki

Naivní nápad, jak by se mohla superstar mrknutím oka provdat za neznámého muže z davu, by slušel víc romantické komedii ze 30tých let. Ale buďme benevolentní a dejme tomu šanci. ....... Tak ne. Kromě toho roztomile dětinského začátku už nic dalšího není. Postupné sbližování pěvecké star a učitýlka je téměř bezkonfliktní, takže se tam musí přidat nějaký problém – a ten je zcela vycucaný z prstu. Ke všemu charakter učitele ukáže v negativním světle. Film je nudný, bez šmrncu. SHRNUTÍ: Kterak se z trucu provdat a bez nápadu natočit film. ()

TheEvilTwin

Komediální drámo s celkem originálním ústředním nápadem, kdy se známá zpěvačka na vystoupení rozhodne požádat o ruku cizince z davu poté, co zjistí, že ji snoubenec podvedl. Dvojka J-Lo a Owen Wilson se dá, i když bych si ji popravdě dokázal představit i uvěřitelnější, mix dramatu a komediální linie zde sedl skvěle a i když se Marry Me jak už to tak bývá nevymanilo ze zajeté stereotypní šablony podobných filmů, dalo se bez újmy a vcelku dobře dosledovat. Asi bych ocenil vyhrocenější střetnutí reality profesora matematiky a popové zpěvačky a více obsahu okolo toho než “jen” budování vzájemného vztahu mezi hlavní dvojkou a vatou ve formě aktivit kolem Wilsonovy dcery, ale i tak si nestěžuji. To, co jsem očekával, a to komediálně-dramatickou lovestory, jsem taky dostal… ()