A na Vánoce přišla láska (TV film)

• Kanada

Frank Tidy

Dana Kaproff

Kostýmy:

Georgina Yarhi

Realita je přece jen jiná, a i kdyby přeci tak se na to docela dobře dívalo.(27.11.2012)

Pro mne velice příjemný romantický film. Samozřejmě, že se zde nekoná žádné velké překvapení a každému hned na začátku musí být jasné jak to všechno dopadne, ale to je na tom zároveň to hezké a alepsoň v mém případě to přispělo k příjemné náladě při sledování, kdy se těším jak k sobě hlavní hrdinové najdou definitivně cestu. A vánoční atmosféra se také povedla. Kdo má rád sladkou romantiku a pustí si tento film během vánoc určitě neprohloupí.(25.10.2012)

Možná jsou příčinou blížící se svátky, ale tento film se mi líbil. I kdyby nebyl situován do vánočního období, byla by to slušná romance. Zápletka, kdy se firemní pracovník Jake Peterson vrací po letech do svého rodiště, aby zde na zapřenou zlikvidoval nerentabilní podnik a připravil většinu místních obyvatel o zaměstnání, není nijak výjimečná a skončí podle očekávání. Po seznámení s pohlednou Emmou a se zdejšími pracovitými a obětavými lidmi, hledá Jake pro podnik příznivější řešení. Příběh má velmi pohodovou optimistickou vánoční atmosféru, včetně opravdové sněhové nadílky. Herci jsou méně známí, ale jejich herecké výkony jsou dobré. Je zde místo pro city i pro humor. Možná jen, že ten konec je až moc přeslazený. No ale proč ne, když jsou ty vánoce.(10.12.2011)

• chrispe

Citově vydírající buranská vesnička.(10.12.2013)