Anna (TV seriál)

Anna

Rodinný / Drama

Západní Německo, 1987, 6x60 min

Vôbec to nebolo zlé. Veľmi ma prekvapilo že som sa bavil pri tomto filme.(30.10.2017)

Moc hezkej seriál, bohužel není kde stáhnout(4.3.2012)

Ty jo, osm let mi bylo, když to natočili a docela jsem to žral. Koukám, že v popisu chybí Silvia Seidel jako samotná Anna. Tato herečka zemřela v roce 2012 ve 42 letech. Dále již cituji německý deník Bild skrze český Blesk: „Anna mě zabila již před 20 lety,“ prozradila herečka svou nenávist ke své nejslavnější roli. „Za všechno neštěstí v mém životě může tahle role,“ dodala. Seriál byl v Německu nejsledovanějším seriálem své doby, v televizi ho sledovalo 13 miliónů diváků. Ze Silvie se přes noc stala hvězda a byla častým hostem populárních talkshow. Jenomže dalšího podobného úspěchu, který sklidila za roli baletky Anny, už se ve svém životě nedočkala. A to ji zničilo. Herečka neměla zrovna jednoduchý život. Osud ji nachystal jednu krutou ránu za druhou. Když se pomalu smiřovala, že už se kromě Anny ničím jiným neproslaví, zemřela její matka. Ta, stejně jako Silvie, trpěla depresemi a spáchala sebevraždu. „Když jsem ztratila mámu, začala jsem se bát života,“ svěřila se slavná baletka v rozhovoru. Další bolestnou ránou pro ni byl rozchod s partnerem Patrickem McGinleym a následná smrt jejího milovaného otce. „Lidé mě chtěli stále vidět v baletních piškotech. Ale já už si je neumím a ani nechci obout. Chodím po špinavých vlacích a autobusech, kde vystupuji. Je to jediný způsob, jak zaplatit nájem,“ postěžovala si Silvia. Problémy, které se na Silviu valily, už byly nesnesitelné. Proto se před několika dny rozhodla veškeré trápení ukončit a spáchala sebevraždu. Policisté ji našli mrtvou v jejím bytě v Mnichově.(16.2.2015)

vím že se mi moc líbil,bohužel pamatuju si jen u´útržkovitě(16.7.2013)

Ak si správne spomínam seriál o baletke Anne, ktorá mala nejaký úraz a postupne sa z toho dostáva aj vďaka primabaleríne, ktorú hrá M. Vukotič (známa zo série o účtovníkovi Fantozzim). Opravte ma, ak sa mýlim.(9.12.2009)