Reklama

Reklama

Epizody(6)

Obsahy(1)

Anniným největším koníčkem je balet, v kterém slaví své první "školní" úspěchy. Před jedním z jejích vystoupení, na které se velmi těší přestane po autonehodě chodit. Zpočátku je velmi zatrpklá, ale postupně se s v léčebně spřátelí se svým vrstevníkem, který je také na vozíčku. Na rozdíl od něj (a díky němu) se Anně podaří uzdravit a otevírá se před ní slibná taneční kariéra... (wictoria)

(více)

Recenze (5)

kebom 

všechny recenze uživatele

Ak si správne spomínam seriál o baletke Anne, ktorá mala nejaký úraz a postupne sa z toho dostáva aj vďaka primabaleríne, ktorú hrá M. Vukotič (známa zo série o účtovníkovi Fantozzim). Opravte ma, ak sa mýlim. ()

Reklama

FauSSt 

všechny recenze uživatele

Ako malý chlapec som bol z Anny paf, bola výborne predabovaná Zuzanou Kaprálikovou....nech Silvia Seidel odpočíva v pokoji. ()

SZYslak 

všechny recenze uživatele

Ty jo, osm let mi bylo, když to natočili a docela jsem to žral. Koukám, že v popisu chybí Silvia Seidel jako samotná Anna. Tato herečka zemřela v roce 2012 ve 42 letech. Dále již cituji německý deník Bild skrze český Blesk: „Anna mě zabila již před 20 lety,“ prozradila herečka svou nenávist ke své nejslavnější roli. „Za všechno neštěstí v mém životě může tahle role,“ dodala. Seriál byl v Německu nejsledovanějším seriálem své doby, v televizi ho sledovalo 13 miliónů diváků. Ze Silvie se přes noc stala hvězda a byla častým hostem populárních talkshow. Jenomže dalšího podobného úspěchu, který sklidila za roli baletky Anny, už se ve svém životě nedočkala. A to ji zničilo. Herečka neměla zrovna jednoduchý život. Osud ji nachystal jednu krutou ránu za druhou. Když se pomalu smiřovala, že už se kromě Anny ničím jiným neproslaví, zemřela její matka. Ta, stejně jako Silvie, trpěla depresemi a spáchala sebevraždu. „Když jsem ztratila mámu, začala jsem se bát života,“ svěřila se slavná baletka v rozhovoru. Další bolestnou ránou pro ni byl rozchod s partnerem Patrickem McGinleym a následná smrt jejího milovaného otce. „Lidé mě chtěli stále vidět v baletních piškotech. Ale já už si je neumím a ani nechci obout. Chodím po špinavých vlacích a autobusech, kde vystupuji. Je to jediný způsob, jak zaplatit nájem,“ postěžovala si Silvia. Problémy, které se na Silviu valily, už byly nesnesitelné. Proto se před několika dny rozhodla veškeré trápení ukončit a spáchala sebevraždu. Policisté ji našli mrtvou v jejím bytě v Mnichově. ()

Galerie (19)

Reklama

Reklama