Cyklický pořad Album Supraphonu, jehož třetí ročník byl natočen v televizním studiu, je tentokrát bez průvodního slova. Písničky z roku 1964 i dřívějších let, které vyšly na deskách monopolního československého vydavatelství v podání našich předních populárních zpěvaček a zpěváků, jsou natočeny v jednoduché dekoraci, s úsporným baletem. Zazní například Noc a den v interpretaci E. Pilarové, U nás v podkroví zpívá J. Petrů, Roň slzy H. Vondráčková (nikoli Y. Přenosilová, do jejíhož repertoáru píseň patřila), Oči sněhem zaváté nebo Adresát neznámý přednese K. Gott, Pro Kiki H. Hegerová, M. Chladil Je krásné lásku dát, Dominiku zazpívá J. Čeřovská a další. (Česká televize)

Marthos

Příliš archaické. Opravdových hitů, tedy písní, které mají šanci oslovit i současného posluchače, je tu minimum, některé interprety odvál čas a proto není divu, že třetí supraphonskou přehlídku suverénně ovládají Karel Gott a Josef Zíma. Gott si tu střihne svůj první úspěšný song, Oči má sněhem zaváté, Bernsteinovu Mariu z muzikálu West Side Story či From Me to You (pod názvem Adresát neznámý) z dílny legendárních Beatles. A Zíma? Ten v roce 1964 obsadil v anketě Zlatý slavík třetí místo, kam jej bezesporu katapultovala populární Gina, Bílá vrána, Zelené pláně i několik společných duetů s Pavlínou Filipovskou. Zlaté časy mají ale teprve přijít. ()