Zdravotník

Záchranář Ángel se nechce smířit s realitou života na vozíku. Vypěstuje si smrtící posedlost ženou, která ho opustila, a plánuje děsivou pomstu. (Netflix)

YumiOkami

narcistni psychopat na voziku, ktery mi kinda pripominal chrise wattse - teda takovyho az moc extremniho chrise wattse. nemyslim si, ze si film nekdy pustim znova, prece jen na voziku clovek nemuze zabijet nejak zajimave - coz mi na tomhle filmu dost chybelo. vice krve, vice napaditych vrazd, policejniho vysetrovani a dala bych tomu lepsi hodnoceni. ale ted to spis neurazi ani nenadchne. proste meh. ()

Skeksis

Perfektný psychopat, navyše kripel. No, ešteže bol psychopat (v jeho prospech), lebo ľudia v jeho situácii často berú samovraždu ako východisko. Pomsta je vo filme moja najobľúbenejšia téma, pokiaľ je spravodlivá. Vozíčkarova pomsta však bola nespravodlivá, čiže psychopat mal u mňa od začiatku absolútnu antipatiu. Napriek tomu to bolo istým spôsobom vtipné, aj keď ničím ojedinelé. ()

Marze

Perverzni a narcisticky thriler o pomste osameleho muze s obsesi. Je to solidni film pro patecni pandemicky vecer nouzoveho stavu. Nemuze ji dal, nez za hranice sve omezene zapletky. Jsou zde dobre herecke vykony. Postupne se buduje vyborne finale, ktere vynahradi nedostatky v prvnim a druhem dejstvi. ()

*CARNIFEX*

Na jeden krát bez najmenších problémov sledovateľná jednohubka. “Lekárnik” nedisponuje nijak mimoriadnym tempom, ani neobsahuje žiadne twisty v zálohe, ktoré by diváka posadili na zadok. Tak isto nie je príbehovo nijak prekvapivý, skôr ide podľa osvedčenej šablóny, ktorá nijak neprekvapí. Malá rada na záver, sledovať radšej v naturálnom jazyku, lebo ten anglický dabing je doslova tragický. ()

Flipnic-RE

Pecka!! To mě úplně zničilo ... Těžkotonážní hutnej flick o odporným hajzlovi, kterýho hraje Mario Casas. Hraje ho fakt dokonale, až jsem ho úplně nenáviděl. Chvílema se mi i z něj a jeho činů zvedal žaludek. Naopak Deborah Francoiz je sexy a úchvatná ... No prostě, krásnej, těžkej film pro sobotní lenošení ... ()