Zdravotník

Carles Torras

Carles Torras

Scénografie:

Sebastián Vogler

Připomínalo mi to lehce film Gréta. Jen s o něco upraveným průběhem a to, že je na vozíčku. Nápad není moc originální, ale zaujal mě, protože je to sociopat na vozíku. Líbí se mi, že dobře vystihli jeho zlost vůči ostatním lidem, protože on je na vozíku a ostatní ne. Je to slušně provedený sociopat, jen mi vadí, tak jako u Gréty únos oběti. Od té doby se to začíná s*át. Zde je ta část moc zdlouhavá, nezajímavá a to, že je ona na vozíčku, mi přijde docela na hlavu a přitažené za vlasy. Její revenge se mi líbila, bohužel nepůsobila tak dobře, protože jsem musel přečkat tu zdlouhavou část. Konec je sra*ka a nepobírám to. VYHODNOCENÍ: BRÁCHA: UŽ NIC NEPIŠ, TEĎ UŽ JDI SPINKAT(15.10.2020)

Na jeden krát bez najmenších problémov sledovateľná jednohubka. “Lekárnik” nedisponuje nijak mimoriadnym tempom, ani neobsahuje žiadne twisty v zálohe, ktoré by diváka posadili na zadok. Tak isto nie je príbehovo nijak prekvapivý, skôr ide podľa osvedčenej šablóny, ktorá nijak neprekvapí. Malá rada na záver, sledovať radšej v naturálnom jazyku, lebo ten anglický dabing je doslova tragický.(19.9.2020)

• Houbiczska

Mario Casas je už španělská klasika a stejně tak scénáristi snímků jako je Anna Fritz nebo The Platform byli dobrý start, který by naznačoval, že i The Paramedic bude stát za to. Bohužel opak je pravdou a za mě je to jeden z nejhorších španělských filmů, který se svými bratříčky nemá nic společného. Chybí zde napětí, atmosféra, zájem diváka se vůbec dále dívat nebo solidní zvrat na závěr, kterým nás španělé vždycky uzemní. Takhle je to výkřik do prázdna, kdy prvních 40 minut je seznámení a druhá půlka skončí dříve, než by stihla začít, nekoná se žádná akce a celý film jenom poslouchat klišovité, mdlé dialogy není moc zábava. Velká, táhnoucí se nuda, které bych se vyhnul obloukem.(22.9.2020)

Pecka!! To mě úplně zničilo ... Těžkotonážní hutnej flick o odporným hajzlovi, kterýho hraje Mario Casas. Hraje ho fakt dokonale, až jsem ho úplně nenáviděl. Chvílema se mi i z něj a jeho činů zvedal žaludek. Naopak Deborah Francoiz je sexy a úchvatná ... No prostě, krásnej, těžkej film pro sobotní lenošení ...(26.9.2020)

Neplodný zdravotnícky kretén, rýchlej pomoci si pomýlil profesiu. Popri zachraňovaní životov, okrádal priamo pri resuscitácii polomŕtvych a tých mŕtvych, skôr, ako to stihli najbližší. Až nastúpila karma a sám zostal na vozíku, nie len bez pohybu, ale aj úplne impotentný. Frajerka mu to chvíľu tolerovala, ale keď sa mu nepostavil a neulahodil jej inak, zdúchla. No a samozrejme, ako sa na fundovanú drámu patrí, začali sa diať napínavé a čudné veci tragikomického charakteru.(20.9.2020)