Moc pěkný film o dětech a o zvířátkách.(10.4.2010)

• Handle

Ničím Vás to neoslní a to je škoda, prostě průměr po všech stránkách...(16.3.2011)

• Radiq

Poblbaná česká komedie od Poledňákové, která jen hýří rodinnejma filmama a nic jinýho neumí. Možná to pro někoho umí dobře, ale je to pizda. Film nebyl vyloženě špatnej, protože tam bylo hodně zvířátek, ale jak řikám - určeno pro jiné publikum, než su já.(8.10.2012)

• kratajirka

Jedna z těch horších komančovských komedií. Jen ten pohled na zvířátka těšil. 30%(10.3.2015)

Dětské filmy nemám moc rád. Většinou proto, že z dětí dělají blbce, a protože jde o děti, většinou nesmějí chybět nějaká ta zvířátka. Tady jich je hafo, navíc dva kluci, k nerozeznání si podobní. Záměny obou většinou jsou spíše trapné, než vtipné, možná šlo více na jejich střídání zapracovat. Ale hodně film pozvedá účast Miroslava Macháčka, bez jehož charismatu by film stál celkově za houbeles.(10.5.2013)

• - Slovenka Marta Sládečková neovládá češtinu, proto postavu Emily nadabovala Zlata Adamovská. Vilma Cibulková zase v době dokončovacích prací filmu již točila film Čas sluhů (1989), a proto kuchařku v jeslích nadabovala Simona Stašová. A neherce Adolfa Kohutha, představitele koňáka, a Martu Boháčovou, která si zahrála (učitelku Mráčkovou, nadabovali Miloslav Štibich a Eva Jiroušková. (funhouse)

• - Ve scéně, kdy se Burdová (Helena Růžičková) poleje mlékem ze šoku z tygra, mělo být mezi Helenou a tygrem bezpečnostní sklo. Pracovníci studia však sklo rozbili, nikdo si toho nevšiml a štáb začal natáčet, aniž by to vzal kdokoliv na vědomí. (Claude Speed)

• - Film se natáčel v ZOO Ústí nad Labem, část byla nafilmována také v Litoměřicích. (themic)