Velmi vtipná Adamovská s mačkátkem a Krausová s klikvema. Příjemné dva malé příběhy ze života, dobře zahrané (Vilhelmová).(11.5.2013)

Povídka Rituál splynula s běžným děním, protože si ji téměř vůbec nepamatuji, ale povídka Hledání se mi líbila. Skvělá Tatiana Vilhelmová v roli nevyrovnané mladé dívky, kterou deprimují matky, a skvělý Richard Krajčo (a je to fakt dobrý herec) v roli zaláskovaného mladíka, který nechápe, o co tady jde.(18.2.2008)

V podstatě takový bakalářský průměr.(29.4.2012)

První povídka je díky roztomilé Zlatě Adamovské mnohem lepší.(2.10.2013)

Dvě parádní, vtipné a svižné povídky, které jsou opravdu jako ze života. Ústředními postavami jsou pro mě rodičovské páry (Adamovská+Vondráček, Pehrová+Beneš), které jsou spolu již řadu let a v jejichž soužití a domácnosti se objevily zvláštní výstřednosti, které zkomplikují život a pohled na něj jejich dětem či mladší generaci jako takové. Adamovská je skvělá fúrie a Beneš zase zvláštní domácí kutil. To, jak svým "vynálezem" ztrapnil Wilhelmovou bylo naprosto dokonalé! Nutno dodat, že role mladé generace josu obsazeny také skvěle a potěší každého milovníka skupiny Kryštof, která v době natočení toho filmu byla velice populární.(23.4.2012)

• - V druhé povídce "Hledání" se před kamerou sešli jmenovkyně Tatiana Vilhelmová a Gabriela Wilhelmová. (Ganglion)