Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Televizní scénář Bohumily Zelenkové se skládá ze dvou povídek, které spojuje jedno téma: rodiče a děti. První pod názvem Rituál vypráví příběh hořké lásky, který je postaven na konfrontaci čtnáctileté Jany se světem svých rodičů a jejích vrstevníků... Druhá povídka Hledání představuje o pár let starší dívku, která po několika nezdařených známostech propadne představě, že zdrojem a původcem jejich nezdarů jsou matky dotyčných mužů. Obě povídky váže i podobné tragikomické vidění světa. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (8)

rakovnik 

všechny recenze uživatele

Dvě parádní, vtipné a svižné povídky, které jsou opravdu jako ze života. Ústředními postavami jsou pro mě rodičovské páry (Adamovská+Vondráček, Pehrová+Beneš), které jsou spolu již řadu let a v jejichž soužití a domácnosti se objevily zvláštní výstřednosti, které zkomplikují život a pohled na něj jejich dětem či mladší generaci jako takové. Adamovská je skvělá fúrie a Beneš zase zvláštní domácí kutil. To, jak svým "vynálezem" ztrapnil Wilhelmovou bylo naprosto dokonalé! Nutno dodat, že role mladé generace josu obsazeny také skvěle a potěší každého milovníka skupiny Kryštof, která v době natočení toho filmu byla velice populární. ()

charlosina 

všechny recenze uživatele

Povídka Rituál splynula s běžným děním, protože si ji téměř vůbec nepamatuji, ale povídka Hledání se mi líbila. Skvělá Tatiana Vilhelmová v roli nevyrovnané mladé dívky, kterou deprimují matky, a skvělý Richard Krajčo (a je to fakt dobrý herec) v roli zaláskovaného mladíka, který nechápe, o co tady jde. ()

argenson 

všechny recenze uživatele

Velmi vtipná Adamovská s mačkátkem a Krausová s klikvema. Příjemné dva malé příběhy ze života, dobře zahrané (Vilhelmová). ()

Galerie (5)

Zajímavosti (1)

  • V druhé povídce "Hledání" se před kamerou sešli jmenovkyně Tatiana Vilhelmová a Gabriela Wilhelmová. (Ganglion)

Reklama

Reklama