poster

Oheň a led

 • německý

  Feuer und Eis

 • anglický

  Fire and Ice

Akční / Dobrodružný

Západní Německo, 1987, 83 min

Režie:

Willy Bogner

Kamera:

Peter Rohe

Hudba:

Gary Wright

Komentáře uživatelů k filmu (4)

 • Chrustyn
  **

  Zapomenuté béčko, které není ani akční ani dobrodružné.(13.11.2019)

 • cunesk8
  ***

  Snad první film, ve kterém jsem jako děcko viděl snowboard a lyže jsem chtěl hned zahodit. Příběh je o ničem, ale jsou zde dost dobré záběry z lyžovaní, snowboardingu, windsurfingu a dalších vesměs zimních sportů doplněných šílenou hudbou koncem 80. let. 50%(3.1.2014)

 • joelly01
  ****

  Pridana hodnota tohodle filmu byla sveho casu samozrejme obrovska a i ted filmy Will Bognera bavi. Ale nema to ten drajv, vtip a odlehcenost treba takoveho Blizzard of Aaahs (tam se nachazi dokonalost kdy Glen Plake lyzuje v Chamonix s hudebnim doprovodem Frankie Goes to Hollywood). Takova nostalgicka jednohubka, nesmazim tak casto jako ostatni ski filmy. Ale Bogner mam rada i jako znacku, nektere kolekce jsou samozrejme pretentious jako prase, tuhle mi bracha rikal ze v tech jejich ski soupravach vypadam jako panicka, ale me to nevadi, i kdyz mam radeji Peak Performance, Mammut nebo Lasse Kjus tak i Bogner mam nekolikrat ve sve sbirce a ta nova Fire and Ice kolekce s horama na bunde nevypada spatne. Tak treba se Jezisek letos preda!(5.11.2016)

 • Laure
  ****

  Podle mého soudu asi nejlepší lyžařský film. S velmi pěknou hudbou a vynikajícími lýžařskými scénami. Příběh není něják propracovaný, ale u tohoto druhu filmu bych to ani neočekával. Film je primárně určen pro milovníky lyžování a pravděpodobně nikoho jiného nenadchne.(19.12.2009)